mutlucan zavotçu

yeni kurulan beşiktaş kadın futbol takımı'nın antrenörü. marmara üniversitesi beden eğitimi ve spor yüksek okulu mezunudur. aynı zamanda beşiktaş koleji'nde de görev yapmaktadır.
spoiler--

2012 yılında başlayan kız futbol takım çalışmalarımız, 4. senesinde meyvelerini vermeye başladı. geçtiğimiz sezon katıldığımız tff kadınlar 3. ligi’nde 54 takımı geride bırakıp yaşadığımız şampiyonluk sonrası, bu sezonda bitime haftalar kala, gelecek sezonda tff kadınlar 1. ligi’nde mücadele etmeye hak kazandık.bu sezon itibariyle a takım, u-19, u-17, u-15 ve futbol köyleri de dahil milli takımların bütün kategorilerine oyuncu yollayan türkiye'de ilk ve tek, avrupa’da da sayılı kulüplerden biriyiz. türkiye’de model olan ve örnek alınan bir branşız. bu gururu bütün camiamızla paylaşmaktan onur ve gurur duyuyoruz.ligimizin 19. haftasında, hem fiziksel hem de psikolojik olarak zorlu geçen bir mücadelenin ardından nusaybin gençlik spor deplasmanından da galibiyetle döndük.10 nisan pazar günü deplasmanda ağrı birlik spor ile şampiyonluk için sahaya çıkacağız. kazandığımız takdirde ligin bitimine 2 hafta kala namağlup şampiyonluğumuzu ilan edeceğiz. anadolu’da beşiktaşlılık bir başka yaşanıyor ve büyük destek görüyoruz. gelecek hafta oynanacak bu zorlu unvan maçında da ağrı’da yaşayan tüm taraftarlarımızın desteğini bekliyoruz

spoiler--

kadın ve erkek takımı olarak aynı sezon şampiyonlar ligi'nde yer alarak, bir ilke imza atmak istediklerini söyleyen teknik direktör.

alıntı--

"bizi hiç yalnız bırakmayan büyük beşiktaş taraftarını, gücümüze güç katmaları için pazar çilekli sahası’na bekliyoruz. ligde 1 maç eksiğimizle rakibimizin 3 puan önünde liderliğimizi sürdürüyoruz. lig lideri ve 2.'nin karşılaşacağı bir maç. kadınlar 1.ligi’nde son 4 senenin şampiyonu konak bld.spor ile pazar saat 12:30’da çilekli sahası’nda karşılaşacağız."

alıntı--