neven subotic

borussia dortmund'un mainz 05'ten 2008 yılında transfer ettiği ve beş sezondur sarı-siyahlı formayı başarıyla terleten 1988 doğumlu sırp merkez defans oyuncusu. çapraz bağlarındaki yırtık nedeniyle 6 ay kadar sahalardan uzak kalacağı açıklandı.
sahalardan 10 ay uzak kaldığı dönemin filmi yapılan dortmund'lu futbolcu. kendi adına etiyopya'ya yardım için kurulmuş bir vakıf var.
eğer kazma stoper kovalıyorsak, ''bir de bu çocuğu yoklayalım'' diyerek adını işaret ettiğim futbolcu. skrtel'den farkı, bir derece daha teknik ve daha genç oluşu...
tuchel bu sezon yüzüne bakmadı. ama yüzüne baktığı (bkz: sokratis papastathopoulos) sanki büyük(!) oyuncu... hummels'in de (bkz: overrated) olduğu ufaktan anlaşılıyor.
tuchel hocam, savunma hattında değişikliğe gider; bu çocuğu takımda tutmaz. kazma alacaksak, kazığı bvb'den yiyelim hiç olmazsa.
beşiktaş'ın ilgilendiği söylenen topçu.
kicker dergisine göre kendiyle beşiktaş'ın yanı sıra eski hocası jürgen klopp'un çalıştırdığı liverpool da ilgileniyor.

http://www.kicker.de/news/fussball/bundesliga/startseite/651216/artikel_besiktas-hat-interesse-an-subotic.html
ben transferine çok olumlu bakarım. ligimizde iş yapabilecek sınıf ve kalitede bir oyuncu. ayrıca yanında iyi ve etkili bir stoper ile iyi bir ikili oluşturup şampiyonlar liginde de büyük işlere imza atabilir.
zor iş. ama olmaz değil. olursa da büyük iş olur.
nicolas nkoulou ile birlikte beşiktaş'ın stoperdeki transfer hedeflerinden olan topçu.

nkoulou mu subotic mi sorusuna subotic derim ben.
(bkz: ah keşkem ah keşkem)

stoperde hız olarak beklenen seviyede olmasa da bence cl için bizi fazlasıyla götürür.
borussia dortmund'dan ayrılacağını sosyal medya hesabından açıklayan stoper.
beşiktaş'a imza atması yakın görünen stoper.

nkoulou ve subotic'in en önemli adaylar olduğunu biliyoruz. nicolas nkoulou'nun hava toplarındaki eksikliğinden ötürü şenol güneş'in de sıcak bakmadığını biliyoruz. ibre subotic'e dönüyor.
şenol güneş'in nicolas nkoulou'nun hava toplarındaki eksikliği gerekçesine kıçımızla güldükten sonra liverpool'un da gündeminde olduğunu hatırlatmamız gereken stoper.
hazır bonservisi elindeyken mutlaka kadromuza katmamız gereken sırp futbolcu.
dortmund ile bir yıl daha kontratı bulunan defans oyuncusu. middlesbrough'un alman kulübüyle 6 milyon euro karşılığında anlaşma sağladığı söylendi. oyuncunun vereceği karar bekleniyor.
ligue 1 ekiplerinden st.etienne ile anlaşan defans oyuncusu.