nihat özdemir

''aydınlar'dan rica ediyorum fenerbahçe'yi küme düşürsün'' açıklamasının sahibi fenerbahçe'li yönetici.
http://spor.milliyet.com.tr/ozdemir-fenerbahce-yi-kume-dusurun-/spor/spordetay/24.08.2011/1431015/default.htm
limak holdingin sahibidir ve çok sevimsizdir.
fenerbahçelilerin işte fenerbahçeli duruşu yürü be tarzında savundukları yönetici. ancak bu gaza gelen insanlar şunun farkında mı? bugüne kadar federasyonun dibinden ayrılmayan insanın, uefa kararını içine sindiremeyince, mehmet ali aydınlar'a ben zaten başından beri sizi hatalı buluyorum tarzında konuşmaya başlamıştır. nasıl bir duruştur bu?
istifa ettiği söylenen fenerbahçeli yönetici.

dağılıyor mu fenerbahçe? asırlık kulübü tutup kaldıracak gerçek bir fenerbahçeli yok mu?
basına gönderdiği mektup ile istifa ettiğini açıklayan fenerbahçeli yönetici
"değerli basın mensupları,
fenerbahçe spor kulübü başkanvekilliği ve yönetim kurulu üyeliği görevlerimden 25 ağustos 2011 tarihi itibariyle istifa etmiş olduğumu bilgilerinize sunarım.
saygılarımla,
nihat özdemir"
daha önce hakkında ihaleye fesat karıştırmak,botaş ihalesinde yolsuzluk gibi -ki bunlar sadece benim hatırladıklarım- bir çok olay geçen fenerbahçeli yöneticidir.
aziz yıldırım'ın metris'te yazdığı mektubu kongrede ağlayarak okuyan fenerbahçe yöneticisidir.*
aziz yıldırım'ın tüm yönetim listelerine koyduğu tek yoldaşı. ve istifasının aziz yıldırım'la metris'te gerçekleştirdiği konuşmadan kaynaklandığı iddia ediliyor. aziz yıldırım teke tek'te fatih altaylı'ya teşekkür edince aziz yıldırım çok kırılmış. çünkü aziz yıldırım'ın eşgal tespit fotoğrafını yayınlayan gazetenin yazarı ve aynı kuruluşun televizyonunda program sunmakta.
şike cezalarının hafifletilmeis ile ilgili yasa tasarısının görüşüldüğü komisyona katılarak bir skandala imza atan üç isimden biri.

http://www.internethaber.com/sike-yasasi-komisyonunda-skandal-385706h.htm
2011 yılında şike yapan takıma küme düşme cezası kaldırılsın, biz herkes için söylüyoruz gibi bir şeyler söylerken 2006 da italya'da ki cezalardan sonra türkiye de de şike varsa düşürülmeli dediğini unutmuş yanar döner insan. güldürürken düşündürüyor.
sporx.com da okumusumdur. merak eden varsa hurriyet in arşivinden 19 temmuz 2006 ya girip görebilir.
2 mayıs 2012 tarihinde düzenlenen basın toplantısında "şike suçu, sahadaki oyuncular tarafından yerine gelmediyse saha dışında da sorun yoktur" ifadelerini kullanan zat. bu bana göre şikenin resmen itirafıdır. olayın sahaya yansıma boyutu ancak türkiye'de uydurulabilecek bir kılıftır. buna bizden başka herkes kıçıyla güler ki gülüyor da zaten.

ayrıca kıvırmakta sınır tanımıyor. şike olayları ilk gündeme geldiğinde şike için af getirilmesini savunmuş, daha sonra "58. madde değişmesin" diye atar yapmaya başlamıştı. 58. madde değiştikten sonra memnuniyetini dile getirdikten hemen sonraki gün yani bugün "58. madde'ye karşı tavrımız değişmedi" diyebilmekte.

kendisinin bu yanardönerliği bana fırıldak kubilay lakaplı eski milletvekili kubilay uygun'u hatırlattı. bence fırıldaklıkta altta kalmaz.
12 mayıs 2012 spor toto süper lig kupa töreninden bahsederken, bu galatasaray ikinci başkanları hep böyle yapıyor, başkanları ile ortak konuşmuyorlar yeaa, diyerek konuyla alakasız ağlamalarına bir yenisini ekleyen ağlak adam
komik adam.

bir taraftan taraftarımızın tepkisi poliseydi galatasaraylı futbolculara değildi deyip, diğer taraftan da galatasaraylı futbolcular taraftarımızı tahrik etti diyor.

yani tahrik eden galatasaraylı futbolcular ama tepki polise. he canım he.
yeni medya patronu. akşam gazetesi, skyturk 360, alem dergisi ve alem fm alan ortaklığın içinde bulunan zat.

-- spoiler--

tek başına televizyon ya da gazete almak anlamsızdı o yüzden bu dört kuruluşu tereddütsüz aldık

-- spoiler--
türkiye de iş yapacaksan akp iktidarı ile ters düşmeyeceksini şiar edinmiş kişi.
tanı bunları tanıda büyü dedirten mahluk.
tff başkanı devletin durdurduğu ligleri 12 haziran 2020 de başlatacakmış. günah keçisi olarak diyet ödüyor ortada onca itiraz varken toplumun önüne atılmış , bildik akp oyununu sergileyen kişi.