ntv

popüler haber kanallarının başlangıcı
izlenmeye değer tv kanalıdır..sadece haber yayınlamazlar kimi söyleşi ve tartışma programları birçok diziden keyiflidir.
(bkz: banu güven)
az bir zaman önce okan bayülgenin sosyal konulara değinen bir program yapmasıyla akşamları pek haşırneşir olduğum kanal olmuştur.

(bkz: sade vatandaş)
gitgide siyasetten uzak durmak için kadrosunda ki can dündar , banu güven gibi isimler ile yollarını ayıran kanal
yandaş medya'nın önde gidip bayrak tutanıdır.
http://gundem.milliyet.com.tr/ntv-nerelere-/gundem/gundemyazardetay/23.07.2011/1417686/default.htm
24 saat izlenmeye değer bir kanal.
özellikle spor kanalını takip etmeyi eskiden çok sevdiğim ama şike soruşturması esnasında inanmak istemediğim yandaşlığına bir kez daha şahit olduğum haber kanalı.
hükümetin uyguladığı basın sansürünün en çok etkilediği haber kanalıdır.mirgün cabas gibi nispeten liberal yazarların bile yasaklandığı, bundan böyle sadece hükümetsever yayın yapacak olan kanaldır.bu sebeple dürüstlüğünden bahsetmek saçma olur...
yayın politikasının değiştiğini 1500 metre öteden anlayabileceğiniz kanal. yorum farkı gibi programın yerşne makam farkı gibi bir programı tercih etmişlerdir. değişen isim ise emre kongar olmuştur
90ların sonunda gerek motorsporlarına verdiği önem, gerekse zengin kadrosuyla haftasonları başından ayrılmadığım televizyon kanalı.

artık o eski sağlam kadrosundan sadece oğuz haksever kalmış gibi.
an itibariyle dinazor belgeseli yayınlayan kanal. oturduk izliyoruz.
doğuş yayın grubu'na ait tv kanallarından biri. euroleague'de saat çakışması veya tamamen keyfi nedenlerle ntvspor'un yayınlamadığı maçları yayınlamasını bekliyoruz ama, nafile bir bekleyiş. sadece bir keresinde, top 16'da beşiktaş ile fenerbahçe ülker'in maç saatleri çakışmıştı da, o zaman mecburen devreye girmişti ntv. çeyrek final serisinde ise, sonucunun 3-0 olacağını sağır sultan'ın bile bildiği seriyi izletiyor bize ntvspor. bir de tabi efes'in maçlarını. aferin.
http://www.odatv.com/n.php?n=utan-ntv-1305131200
15 mayıs 2013 chelsea benfica maçını izleyen herkesten küfür yiyen kanal.

sonlara doğru ercan taner sanırım atmosferden çıktı. yer çekimsiz ortamdan sundu maçı. bu kadar iğrenç bir yayın olamazdı.
15 mayıs 2013 chelsea benfica maçını sunamayan kanal. ses ayrı görüntü ayrı işliyordu. berbat bir yayındı anlayacağınız.
taksim meydanından yayın yapmaya başlayan haber kanalı. eylemin 5. günü ve yayın yeni geliyor. üstelik şöyle bir cümleyle;


-- spoiler--

halk polisin sert müdahalesine rağmen dağılmadı ve eylemine büyük bir dirençle devam ediyor

-- spoiler--

https://pbs.twimg.com/media/blri5zzccaaxcmd.jpg
  • /
  • 3