numan kurtulmuş

şimdi yerinde yeller esen has partinin genel başkanı. recep tayyip erdoğana bir sene önceye kadar refah partisi gömleğini çıkardığı için bin bir laf dizmesiyle tanımıştık kendisini. şimdi de ak partiye üye olurken görüyoruz
http://tinyurl.com/cdp6thv
kısa süre içerisinde 180 derece dönüş gösterebilme yeteneğini gördüğüm ikinci şahıs. birincisi yiğit bulut'du. kendisinin kıymet-i harbiyesi de yiğit bulut'tan hallice olmayacaktır pek çok kişinin nazarında.

http://e1209.hizliresim.com/11/v/dfplt.jpg
uzaktan izlediğimde beyefendi kişiliği ve söylemleriyle bir çok üç kağıtçı din sömürüsü yapan siyasi partilere ders niteliğinde vakti zamanında cevaplar veren siyasi liderdi. özellikle gerçekten yaşlanan necmettin erbakan'a yeter deyişi bile o kadar mütevazi gelmişti ki, yahu acaba ilk defa aralarında dürüstlüğünü kaybetmemiş birileri kaldı mı sorusuna yanıt vermeye başlıyordu hareketleriyle.

harun gelip karun gitmeye and içtiğini iddia ederken muhafazakarlık dersi veriyordu iktidara ve bölüm gittiği saadet partisine. şimdi izliyorum ve anlıyorum ne olduğunu? saadet partisini ve cemaat gücünü tamamen bölmek için yetiştirilmiş gözü tamamen koltukta olan tipik muhafazakar siyasetçi olduğunu. siyasi görüşü beni ilgilendirmez hiç bir siyasi tartışmada görüşüm yokmuş gibi konuşurum ve siyasetçiyi sadece yaptıkları ile eleştiririm. arkasında bıraktığı ve kendini taşıdığı yeri görünce soy adına yakışır bir işlem yaptığı çok aşikar.

aferin numan kafamda ki tüm senin hakkında ki düşüncelerin yanlış olduğunu bana ispatladığın için teşekkür ederim.
eğer ak parti'ye geçmemiş olsaydı an itibariyle en az %10'u var olan adamdı.

bir de bu var ki, photoshop olsa gerek.

https://twitter.com/sitivayi/status/413714967125172224

seks kaseti olduğu iddia edilen kişi...

akp'ye geçtiği zaman sözüne güvendiğim biri demişti ki "bunu seks kasetiyle tehdit edip partiye aldılar"
peki ama şimdi kim yayınladı?

(bkz: işte bunlar hep seks)
seks kaseti iddiasının yalan olduğu an itibariyle ortaya çıkmış olan kişi.

arap pornosundan alıntı çıktı.

edit: eksileyen arkadaşa görüntüyü atacam, inbox'ı yeşillendirmesi yeterli.
sex kaseti gerçek olsa dahi hakkındaki görüşlerimin değişmeyeceği kişi.

ne var amk bunda? insanlar sevişebilir. istediği kişi ile sevişebilir. e bu bi' insanın siyaset yapmasına engel mi?

kasetteki şahıs değil bunu ortaya çıkarıp yayan kişi orospu çocuğunun önde gidenidir.
insanlar sevişebilir ancak , topluma örnek olduğunu iddia edenler, akılları fikirleri sekste olup, her şeyin altında bunu arayanlar, kızlı erkekli yurtlar ile kafayı bozup, herkese ahlak dersi vermeye kalkanlar, evli ve barklı iken istedikleri kişi ile sevişemezler.
sevişirlerse amerika da olanlar olur iktidar devrilir, ama bizde ne var canım denir. yediyse vatandaş için yemiştir diyenlerin olduğu bir toplumda zaten tüm siyasiler bizler ile sevişiyor hemde anal yoldan.

not: mustafa erdoğan, numan kurtulmuş bunların altında muhakkak gerçeklik payı var ama şimdilik örtülüyor gibime geliyor.
ekonomi bakanlığı için adı geçen siyasetci.
ak parti'ye geçerek ne büyük hata yaptım diyerek kafasına duvardan duvara vuran zat. geçmeseydi eğer şu an için %10'u kesindi.
yeni kabinede görev alan siyasetçi.
firavun dediği kişinin partisindeki müslüman.
ekonomiden sorumlu başbakan yardımcısı olmuştur.
anmalardan sorumlu başbakan yardımcısı.

alıntı--

merhum başbakan adnan menderes, dışişleri bakanı fatin rüştü zorlu ve maliye bakanı hasan polatkan'ın idam edilişlerinin 54. yılında topkapı anıt mezar'da düzenlenecek anma programına katılacak.

alıntı--

harun gelip karun gidenlerden.
(bkz: 19 mart 2016 taksim patlaması) sonrasında katıldığı genişletilmiş il danışma meclisi toplantısı'nda yaptığı konuşmada

"yollarda, çarşılarda, pazarlarda, inşallah günlük hayatımızı devam ettireceğiz. içimize kan akıtacağız belki ama biz dostlarımızla, komşularımızla ve kardeşlerimizle birlikte hayatımızı devam ettireceğiz. biz istediğimiz şekilde türkiye'nin ileriye gitmesi için inşallah bu yola devam edeceğiz. ne yaparlarsa yapsınlar biz, milletin bize verdiği sorumluluktan asla kaçmayacağız. ekonomik ve siyasi istikrarın sağlanması için bütün bu reformlara devam edeceğiz.

diyerek tavrını ortaya koymuş siyasetçi.
"milletimiz allah'a çok şükür güzel bir sınav veriyor. daha da diri, canlı bir şekilde bu örgütlerin istediklerine boyun eğmeyeceğiz" diyen kişi. milletin güzel sınav verip vermediğini sınamak yerine bombacıları engellemeyi düşünse daha iyi olacağını düşündüğüm 180 derece lakaplı siyasetçi.

insanlar ölüyor bu adam da diyor ki millet çok güzel sınav veriyor. evlerde tıkılarak mı en küçük tıkırtıya kafayı eğerek mi güzel sınav veriyor. millet siniyor sindiriliyor. tam da sizin istediğiniz gibi.
7 haziran 2016 vezneciler patlaması sonrası yaptığı açıklamada:

"bu saldırıyı yapanlara, ıslah olmaları için dua ederiz ama ıslah olmayacaklarsa elleri kurusun, elleri kırılsın."

diyerek beddua ile terörü bitirmeye çalışan başbakan yardımcısı.
kendisi beddua, lanetleme ve kınama işlerinden sorumlu devlet bakanıdır.
  • /
  • 2