olcay şahan

  • /
  • 39
olcay şahan (d. 16 mayıs 1987, düsseldorf), almanya bundesliga takımlarından 1. fc kaiserslautern forması giyen türk millî futbolcu. mükemmel br yetenek bizim transfer ekbi veli kavlak gibi ne olduğu belli olmayan futbolcular yerine biraz araştırsalar gözlerinin önünde ne futbolcular var görecekler.

iddia ediyorum türkiye'ye en fazla 2 milyon euro ile transfer edilebilir ve çok yararlı olur.
abdullah avcı tarafından milli takıma çağrılmıştır. kulüp başkanlığını stefan kuntz'un yaptığı kaiserslautern'de oynuyor. ve iddia ediyorum beşiktaş'a veya başka bir takıma gelirse orta sahada yeni bir yıldız görür türkiye. alması şu aşamada kolay ama sanırım abdullah hoca'dan başkası görmüyor bu cevheri.
beşiktaş ile adı iyiden sık anılmaya başlanan futbolcu.
http://tinyurl.com/chbkw6s
kulübümüz tarafından kendisiyle görüşmelere başlandığı borsaya bildirilen oyuncu. kaynak : ntvspor
onunla ilgili ilk ve ikinci entri bana ait.mükemmel bir futbolcu ve çok yetenekli bir orta saha oyyuncusu.aferin be samet hoca doğru adamları bulmaya başladın. valla keyiflendim akşam bu haberi duyunca
adını ilk kez duyduğum futbolcu.umarım faydalı olur
sol framede görünce transfer ettiğimizi sanıp sevindiğim oyuncu.
alırsak yararlı olur. veli'nin oynadığı orta sahada kendisi pirlo havası estirir. en azından bu sene kaiserslautern formasıyla verdiği izlenim iyiydi.
borsaya bildirilen oyuncu herkes sevinebilir ama ben pek fazla izleme şansı bulamadım alman ligini sevmediğim içindir belkide umarım beşiktaşımıza yararlı olur.
kulübü ile anlaşılan oyuncu. daha kendisiyle anlaşılmaya varılmamış ama o da bir kaç güne belli olur. hayırlı olsun.
---------------alıntı---------------
”futbolcu olcay şahan’ın transferi konusunda kendisi ile görüşmeler devam etmekte olup; kulübü kaiserslautern ile anlaşma sağlanmıştır. sözleşme fesih bedeli olarak kaiserslautern’e 15.07.2012 tarihine kadar 400.000avro ve 01.07.2013 tarihine kadar 400.000 avro olmak üzere toplam 800.000 avro ödenecektir. futbolcunun başka bir kulübe satılması halinde kaiserslautern’e yüzde 10 pay verilecektir” denildi.
---------------alıntı---------------
1 milyon euro garanti para ile 4 yıllık sözleşme imzalanan futbolcu. miktar bana biraz fazla geldi inşallah hakkını verir.

http://www.kap.gov.tr/yay/bildirim/bildirim.aspx?id=220438
velinin 400 ettiği yerde en fazla 750.000 ederdi. maçbaşı yokmuş tüm maçlara çıkarsa ücreti normal bence.
ekonomik kriz var deniyor ama senelik 1 milyon euro garanti para ve maç başı ücretten bahsediliyor muthiş bir tezatlık bana fazla gibi geldi . insallah oynadıgı futbolla hakkını fazlasıyla verir,
90 dakika boyunca, 12.5 kilometre koşan oyuncuymuş. kendisini tanımıyorum ama, bu tür konuşmalar sonrası bi veli kavlak olmasından korkuyorum
her transfer edilen futbolcu için ortalıkta fink atan videolar, yutüb linkleri nedense olcay için ortalıkta yok. herkes parasına takılmış durumda. normalde herkesin elinde bi videoyla futbolu hakkında yorum yapması, en güzel hareketlerinin dolu olduğu videoyla birlikte "vay anasını ne fitbolcu aldık yeaa" demesi gerekirdi.
galatasaray ile adı sıkça anıldığı dönemlerde orhan uluca'nın kendisi hakkında yaptığı analiz aşağıdaki gibidir.

http://tinyurl.com/chbkw6s
akrabalarını yakından tanırım kendisini sadece görmüşlüğüm vardır ne tanırım ne de oyunu hakkında pek bir bilgiye sahibim. ama denildiğine göre çok koşuyormuş. simaonun yerini doldurabilirse ne ala.ama bir ekrem dağ gibi olursa işimiz zor . alkol kullanmıyormuş. bu konuda biraz rahatladım denilebilir. gece hayatında çok fazla ismini duymayabiliriz.
---------------alıntı---------------
idolüm yok! herkesin meziyetleri farklı. bugün messi deniyor mesela... çok yetenekli. diğer yanda bakıyoruz ronaldo. o’nun gibi hava topuna çıkan yok. yani herkesin yeteneği farklı. ben kendi stilim içinde, kendi yeteneklerim ile bir yerlere geleceğim.
---------------alıntı---------------
veli kavlakın yeteneklisi olarak tanım yapılan oyuncumuz. bunu yapan da, yılalrın spor habercisi fatih doğan.
  • /
  • 39