orkan çınar

kiralanması kendisi için ve kulüp için daha iyi olacak gibi. süreklilik kazanmalı, 90 dakika çıkarabilecek seviyeye de anca oynayarak gelebilir.
çıkan haberlere göre 6 aylığına konyaspor'a kiralanan futbolcu
ben kendisini nedense biraz basi gotu oynamaya musait bir futbolcu gibi gozlemliyorum ilk izlemeye basladigim gunden beri.

eger atiker konyaspor'a kiralanacaksa bunun hazmederek yukselmesi icin olumlu olacagini dusunuyorum. 6 aralık 2017 rb leipzig beşiktaş maçı ile sampiyonlar ligi siftahi yapti, guzel maclar cikardi. asistler yapip gol atti. simdi bu sezon icin bu gelisimi sindirme zamani.
orkan çınar, atiker konyaspor kulübünde ilk 11 fırsatı bulur, kendini geliştirir ve seneye beşiktaşımıza faydalı olur. çok doğru bir karar.
konyaspor sosyal medya hesabından "yeni transferimiz orkan çınar'ın lisans işlemleri tamamlandı' paylaşımı yaparken imza töreninin bugün yapılacağı açıklandı.

beşiktaş başkanı fikret orman kısa bir süre önce orkan çınar'ın transferiyle ilgili görüşlerini dile getirmiş, "orkan'ın oynamasını istiyorum. orkan'a sadece konyaspor'dan değil başka takımlardan da teklifler var. hoca ile konuşacağız, seneye direkt oynamasını istiyorum burada. bu nedenle orkan'ın ikinci yarıda oynamasını istiyorum." açıklamasını yapmıştı.
konyaspor formasıyla çıktığı ilk resmi maçta* takımına bir puanı getiren golü kaydetmiştir.
jeremain lens kadar şans bulamayacağı için kiraladığımız oyuncumuz, diyeceklerim bu kadar.
  • /
  • 2