oyunbozan

  • /
  • 6
hoş gelmiş, sefa gelmiş yazar. yazdıkları ile ilk iyi sinyalleri de çakmıştır gözümüze
entrylerini okumaktan keyif aldığımız yazardır. çok fena hoşgelmiş *

(bkz: yazar karşılama komitesi)
aklı selim düşünemeyen, kendinden çok etrafındakilerin ölmsini isteyebilecek kadar bencil olan, boş zamanlarını içki ve sigara tüketimi ile değerlendirmekten haz duyan,kumar oynayan, mazisi bok şimdi ki haline ise herkes tarafından takdir edilen, yalan söylemekten asla çekinmeyen, bunları söyleyebilecek kadarda dürüst olan, en çok beni sevin diyerekte tüm söylemleriyle çelişeceğini görebileceğiniz kişi.

kendimi tanıdım tanıyalı kadınlara bir köpek gibi davranırdım, bir kadın tanıdıktan sonra kendimi tanıyamayıp, kendime köpek gibi davranılmasını hazmedebilecek kadar aşık oldum.
2. de kendini çok iyi tanımladığı için bir kez daha beğenimi kazanan , tanımlarını vay anasını diye okuduğum enteresan yazar.
kaliteli okunası entryler girmektedir. kendi hakkında yazdıkları bile bu görüşümüzü değiştirmeyecektir. daim olması dileği ile hoşgeldiniz der sözlük karşılama komitesinin şeker tutan kızı. * *
daha fazla yazması gereken yazar, bina temeli gibi düşünün sözlüğün bir köşesinde alttan omuz vermeli, keyifle okunan çatır çatır tartışılandır, sözlüğe sözlük gibi yazandır.
yoğun bir döneme girmesinden ötürü sözlükten belirli bir süre uzak kalacak yazar.
yoğun bir döneme girmesinden ötürü sözlükten belirli bir süre ayrı kalmasına canı çok sıkılan yazar.
günlük sigara tüketimini 2 pakete çıkarmış olan yazar.
mezüniyet menşeyli bildirimlerinden sonra kutlama mesajlarını kabul etmesi gereken yazar.
hastasıyım her türlü kutlamanın. *
şu aralar; benim * dontrik entrylerimi düzeltmekten yana ayar olmuş,tabiri caizse arkamı toplayan,ele güne karşı rezil olmayalım diye, elinden gelen tüm imlasal vb. düzenlemelerde yanımda olan, bir gün düzeleceğim umudunu taşıyarak beni de umutlandıran kartal. hakkını ödeyemem, -ki bu entry de bile bir oynama lazım sanki. *
halden anlayan yazar. bir de kredi paslaması yapmasını beklediğimdir. *
tek tek yazar onaylamakdan sıkılan, ve bir anda bütün çaylakları yazar yapan moderatör. *
nerede yaşar, ne iş yapar, ne ile beslenir, ne içer, ne içiyosa bizde ondan içelim diye düşündüğüm, tanımak istediğim, yazdıklarını sevdiğim yazar...
bana ekşiden transfer olduğu rivayet edilen yazardır
nickini çok beğendiğim yazardır,hoşgelmiştir.
sözlüğümüzün ilk askeri. şafağını hep beraber sayıyoruz.
sonunda aramıza dönen sözlüğün ciddi emektarlarından, kendisinin yanaklarını sıkıyor ve aramıza tekrardan hoşgeldin diyoruz.
  • /
  • 6