özlem

yokluğun hissedilen kısmı.
mutsuzluğun en büyük sebeplerinden birisi
herşeyini onunla yaparsın alışverişe,eğlenmeye hep onunla gidersin,aşkı sevgiyi onunla yaşarsın her saat her dakika her saniye..sıkılırsın ister istemez. 'biraz ara verelim mi ?' dersin..karşılıklı susmalardan sonra cevap gelir 'madem öyle istiyorsun verelim' der.. 'aşkım' bile demez sana cümlenin sonunda isminle hitap eder..neyse aradan 1 hafta geçer halinden memnunsundur arada bir halini hatırını sorarsın 1 ay geçer işte o zaman boğazına düğümlenir her şey derdini ve dermanını adın gibi biliyorsundur..
1 ay öncesinde tüm vaktini harcadığın insanı arayamazsın tek kelimelik bir mesaj atarsın 'özledim' dersin cevap gelmez..2. gün aramaya karar verirsin ararsın,cevap alamazsın..kabullenemezsin ama bitmiştir artık bu ilişki..kendi pişmanlığınla kalmışsındır 1 ay öncesinde her saat her dakika her saniye yaşadığın 'aşk' içinden çıkılmaz bir 'özlem'e dönüşmüştür artık..yoktur geri dönüşü.
kişi yada herhangi bir şeye karşı duyulan görme kavuşma isteği.en yakın arkadaşı (b: gözyaşı)dır
bir tür beşiktaş fanatiği ismi. * *
eski sevgilinin ardından duyulan garip duygu
ayarsız bir duygu bütünlemesidir. az özlemek veya çok özlemek yoktur ya özlersin ya özlemezsin. ama şu bir gerçektir ki özlemek veya özlenmek dünyanın en tatlı duygusudur. sevmek sevilmek gibi.