pfdk

27 ekim 2011 beşiktaş fenerbahçe maçı nda sahaya atılan atkılar nedeniyle beşiktaş'a 30.000 tl ceza veren kurul. ortalama bir fenerbahçe zekası ile aynı mantıkla olaya yaklaşıp atılan atkıları yabancı madde kabul etmişler. tebrik etmek lazım.
galatasaray maçındaki * saha olayları sebebiyle sevk edildiğimiz kurul.
20 kasım 2011 beşiktaş galatasaray maçında çıkan olaylar nedeniyle beşiktaşı ceza yağmuruna tutan, galatasaray a ise devede kulak ceza veren renkli kurul. nouma' ya 6 ay ceza verip melo ya 1 maç ceza veriyorsa kasıt ararım arkadaş.

http://www.haber1903.com/futbol/iste-pfdknin-kararlari-h6934.html
saygı, sevgi ve selamlarımı gönderdiğim kurul.
türk telekom arenada bıçaklama olayından sonra galatasaray'a para cezası verip, beşiktaş 'höyt' dese sahasını kapatmaktan kendini alamayan kurul bozuntusu.
yıldırım demirörenin 26 ocak 2012 tff olağanüstü genel kurulunda ettiği sözlerin bedelini, beşiktaşın burnundan getireceğini veren kurum. şike yapana ceza veremezken, küfürün cezası bellidir ve anında uygulanır
manuel henriques tavares fernandes verilen iki maç cezaya yaptığımız itirazı kabul etmeyen kurum. edecek küfür bulamamaktayım, bulursam da yazmayacağım.
(bkz: topunuzun allah belasını versin)
manuel henriques tavares fernandes hakkındaki kararı -kanımca- doğru olan kurumdur. önceki yanlış kararlar doğru karardan dönülmesini gerektirmez. bırakın milat olsun. bırakın yanlış kararlar -bitecekse- bizle bitsin. doğrular bizle başlasın. güntekin onay abimizin kararla ilgili yorumu ise zaten her şeyi açıklamaya yetiyor:

"tahkim’i tebrik etmek gerekiyor, eyyam yapmamışlar. beşiktaş’ın kimsenin eyyamına ihtiyacı yok."
trabzonspor ile evimizde oynayacağımız maçta cezalı olduğumuzu açıklayan kurul.
antalyaspor maçında sahaya geç çıktık diye 5.000 tl ceza kesen kurul.
açıklaması yok adamlar özellikle uğraşıyorlar.
meireles vakası sonrası an itibariyle aziz yıldırım ve ünal aysal'a 21, sadri şener'e de 30 gün hak mahrumiyeti cezası vermiştir.


şaşırdınız değil mi? ben de şaşırdım beşiktaş'a ceza gelmemesine, bari fernandes'e 3 maç ceza verseydiniz alışmıştık.
aziz yıldırım'ın cezasını yine devre arasına getirmeyi başarmış kuruldur.
pascal nouma'ya yaptığı tombala hareketi sonrası 7 ay ceza verirken aynı hareketten daha ağır olan* bir hareket sonrası raul meireles'e 4 maç ceza veren satılmış kurul.
beşiktaşımıza 135 bin lira para cezası veren kurum.
11 mayıs 2013 beşiktaş gençlerbirliği maçı nedeniyle çıkan olaylar nedeniyle(!) klübümüze 135 bin lira ceza vermiştir. kahrolsundur.
ortada hiçbir geçerli sebep yokken biber gazı sıkıp, ortalığı karıştıran polis yüzünden, beşiktaş kulübüne ceza veren kurul. maç içerisinde, statta hiçbir olay yaşanmadı. tabi eğer maç bittikten sonra sahaya inmeyi olaydan saymadılarsa.
11 mayıs 2013 beşiktaş gençlerbirliği maçında yaptığımız kötü tezahürat nedeniyle 120000, saha olayları nedeniyle 15000 tl ceza kesmiş kurul.

ilk defa laf edemeyeceğim. haklılar. çok küfür ettik. ama iyi ki de ettik. içimiz soğudu. cezanın yüksek olmasının sebebi de cezaların artık katlamalı şekilde gitmesi. bu bu sene yaptığımız 3. küfürlü tezahürat.
  • /
  • 5