q7 ve çetesi

resmini de koyaydınız iyiydi dediğim çete.*
uefa finali hayalleri kurmama sebep olan yıldızlar topluluğu.
acaba beni kaçırmak isterler mi? diye düşündüğüm çetedir.
an itibariyle forza'da en hızlı mesaj yollayan ilk 100 kişiye q7 ve çetesi afişi gönderilecekmiş, iyi olan kazansın. *

edit: şuan başlık mevcut değil, acaba doldu mu hemen 100 kişi bilemiyorum.

edit üstüne edit: konu mevcut, alta gelen yorumları silmişler.
alışverişe bile birlikte giden çetedir.ayrıca karşıdan görsem laf atacağım çete durumundadırlar.*
http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr/galeridetay.aspx?cid=43548&p=7&rid=2368
her geçen gün +1 kontejyanından faydalanan quti ile birlikte şımardıklarını düşündüklerim beşiktaşlı futbolcular.

ayrıntıya çok fazla girmeye gerek olduğunu düşünmüyorum açıkalamları hiç gözlerimi doldurmuyor. "beşiktaş a sahip çıkacağız" açıklamalarına karşılık gece hayatların da gösterdikleri enteresan görüntüler ve disiplinsiz futbol oyunlarına da oldukça sinirleniyorum. burda seviyorum sevmiyorum gibi taşlanmaları duymaktan çekinmeden bunları yazmam gerekiyor, "fanatik bir beşikaşlı" olarak hiç bir isimin beşiktaş'ın menfatlerinin önüne geçmesine tahamül edemiyorum, abartıyorsun desen abartmıyorum, neden abartmıyorum ? kadroya bakıyorum ciddi bir disiplinle 10 pasta bir gol atabilecek kalitede olan yabancı ve türk oyuncu isimlerimize bakıyorum buna karşılık olarak geçen sene kaybettiğimiz puan ve maçları gözümün içine sokuyorum ve bir türlü işin içinden çıkamıyorum. birileri acilen bu çocuklara ya başarıyı getirirsiniz ya teker teker gidersiniz demeli, yoksa burayı yakında tatil köyü olarak görmeye başlayıp memur zihniyetinde para kazanma hissine kapılacaklar. amator taraftar profesyonel yönetim destekleyicisi olarak yazmayı bir borç bildim. eleştiri için de 1 sene beklediğimi ayrıca belirtirim.
biraz disiplin ile dünyayı yerinden oynatabilecek topluluk.olm salmayın lan kendinizi,yeteneklisiniz,adam gibi oynayın.kime diyorum ben?
beşiktaş'a olan sevgileri sadece dillerinde ya da kalplerinde kalan topluluk. ama quaresma'nın kiev maçındaki çırpınışları geliyor da aklıma haksızlık ediyorum diyorum kendi kendime. zaten bunlar öyle yetenekli adamlar ki ikisi 20 yaşında barcelona kapısında görmüş, biri de rekor ücretle valencia'ya transfer olmuş! diğer birinin bonservisinin 10 milyonun üzerinde olduğu söyleniyor! sorun biraz da onları disipline edemeyenlerde! zaten disiplinli olsalar beşiktaş'ta işleri ne? simao ve almeida'yı tenzih ediyorum. onlar biraz daha disiplinliler. ama fernandes ve quaresma daha teknik ve kreatifler! en azından bir guti değiller! tribünlere oynayıp, kızınca soyunma odasına inmiyorlar. ya da sözleşmemi uzatın diye ağlamıyorlar.
bu sezon beşiktaş'ın atmış olduğu gollerin %45'ine sahip olan çete.
sezon boyu bi halt etmeyip manisa maçında patlayan çete.. yine de seviyorum sizi lan
sezon boyu beşiktaşımızın gollerinin % 45'ini atan çete.
çetesi değil,ordusu 1 guti etmez...
işi harbiden çeteliğe döküp kulübü soyma girişimleri ardından dağılmış ve dağılmaya devam eden çete.
beşiktaş futbol takımı içerisinde 2015-2016 sezonunda anti çetesi oluşmuş gibi oluşum.

(bkz: beşiktaş futbol takımında q7'ye pas verilmemesi)
beşiktaş civarlarında q7 keyfi ve kahyası olarak dolaşan çete. tek kaldı üzgün çocuk oynamıyor derken 22 kasım 2015 beşiktaş medicana sivasspor maçının 2. yarısında sezonun en iyi topunu oynadı bence.