rahim zafer

tekniği, oyun zekası, hatta futbolla alakası olmamasına rağmen, yılarca formamızı giymiş, burun yapısı ile hafızalarda yer eden efsanevi defans oyuncumuz...
yanilmiyorsam genclerbirligi'ne harika bi vole golü vardi kendisinin, jeneriklik. onun disinda bamgümcüydü, takimda forma giymesi mucizeydi.
vakti zamanında okulda beden eğitimi öğretmenliğimizi yapan ve bu sırada beşiktaş'ımız da top koşturan eski futbolcu. beşiktaş'da oynamasından dolayı severdim zaten idmanlar, deplasmanlar derken dersler boş geçerdi çoğu zaman, geldiğinde de o haftanın maçı konuşulurdu. *
abd npsl*'de bulunan dallas city takımını satın alan eski libero oyuncumuz. "beşiktaş ile oyuncu alış-verişimiz olacak ve bir futbol akademisi oluşturacağız" demiş. hakkında hayırlısı olsun bunlar güzel hareketler.
* rahim zafer'in takımı hakkındaki röportajı.
bir yere kadar izlemeye dayanabildiğim röportaj sahibi eski topçu. eğer 1 yıldan fazladır bu ülkede yaşıyor ve bu şekilde konuşuyorsa yazık haline. çocuklar ciddi taşak geçiyordur kendisi ile.
ayrıca hani bir deyim var ya ayağına hakim, topu oyuna sokabilen defans oyuncusu diye, rahim tam bu kalıbın adamıdır, ancak tanktan da ağır olduğu için defansif olarak çok verimli olamamıştır beşiktaşımızda, tabi o günlerde oynanan 3-5-2 , defans anlayışlarının farklı olması da etkendi.
bu kısımda bende ipler koptu kendimi kaybettim.

spoiler--

i want teach soccer boys girls


spoiler--

dallas city kulübünün yeni sahibi.
zamanında bir anneler gününde darülacezeyi ziyaret edip yaşlı annelerin halini hatırını sormuşluğu varduır.