recep tayyip erdoğan

  • /
  • 21
hidayet türkoğlu'nu basketbol ceo'su olarak görmekten sıkılan cumhurbaşkanı. gel demiş sen, spordan sorumlu danışman ol.
https://pbs.twimg.com/media/cn1lu9ixeaamıyf.jpg
araayı bozduğu ruya ile yeniden ilişkileri toparlamak için kremlin sarayına çıkan cumhurbaşkanı
donald trump'ın başkan seçilmesinin ardından başlayan trump karşıtı protestolara da değinen cumhurbaşkanı.

--alıntı--

eğer bir yerde huzur varsa, barış varsa, ekonomi her şey iyi gidiyorsa batı hemen oraya saldırmaya başlıyor. şu an amerika'da olanları görüyorsunuz. istedikleri başkan olmadı da diye sayın trump'a nasıl saldırdıkları ortada. durun bakalım. sandıktan çıktı, bir saygı duyun. nasıl bir çalışma ortaya konulacak, bu bir görülsün. ne yazacaksanız ondan sonra yazın. bu da kimin dünya'da demokrasiye saygılı olduğunu göstermesi bakımından çok çok önemli.

--alıntı--
kendisine inananların dünya hakimi olmasını istediği* eski amatör futbolcu.

dün yine milli duygu istismarına girmiş.

alıntı--

biz tek bayrak, şehidimizin kanının rengi, hilal bağımsızlığımızın ifadesi, her yıldız bir şehittir. bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır. toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır.

alıntı--

ama onlar diğerleri gibi istismar değil eser siyaseti yapıyorlarmış. öyle diyor kendileri. ulan sen cumhurbaşkanı iken kürt illerinde akepe'ye oy isterken kürtçe kuran sallıyordun hitler'in incil salladığı gibi. din ve milliyetçilik en kolay istismar edilecek olgulardır. bunu iyi yapıyor.
''günümüz şehirleri insana huzur vermiyor. beton, beton, beton... orada ruh yok; huzur yok.'' diyerek farklı bir seviyeye geçmiş olan kişi.
belediye başkanlarının atamayla göreve gelmesinin daha doğru olduğunu ve 2019 yılında bu konunun gündeme geleceğini söyleyen türkiye cumhuriyeti cumhurbaşkanı
katıldığı spor programında yabancı kısıtlamasının 2019'a kadar konuşulmasının fayda getirmeyeceğini dile getiren cumhurbaşkanı. kontratlar devam etmekte olduğundan şuan böyle bir karar kulüpleri zora sokabilir, ifadelerine yer vermiştir.
17 kasım 2017 tarihinde ''dolardaki şişkinliğin kalkacağına inanıyorum.'' açıklaması yapan kişi. açıklamadan önce usd/try 3.86 iken sonrasında 3.89 oldu.
siyaset gereği midir bilmiyorum ama dün ak dediğine bugün kara diyebilen cumhurbaşkanımız. sürekli bir birini tutmayan açıklamalar yapar ama ilginçtir ki bu oy verenleri tarafından sorgulanmaz koşulsuz bağlıdırlar çünkü. üzülüyorum bu hallerine
otokratik lider nedir sorunun üç kelimeden oluşan cevabıdır kendisi. nasıl bir talihsizlik bizimkisi hayatımın şimdilik 17 senesi kendisinin iktidarda olduğu zamana denk gelmiştir.

hayır daha kötüsü de var sen kalk 4.5 milyar yaşında olan gezenin bu dönemine denk gel, şanssız bir nesiliz.
ülkenin en önemli ticari silahı olan inşaat sektörünü canlandırmak için komşuya giren lider.
  • /
  • 21