renklilerin yaptığı hırsızlıklar

beşiktaş her söylediği parçayı '' anonim '' yapmaya çalışmak mı dersin,sadece birkaç söz değiştirerek,tribünlerde,resmi taraftar grubu sitelerinin girişinde kullanmak(ultraslan,hiç unutmam fb maçları vardı o gün resmi sitelerine girince, sözleri değiştirilmiş bizim bestemiz çalıyordu,hangi besteydi unuttum ama o sene meşhur olan bir besteydi) mı dersin,her şey bunlarda var. tabi sadece tezaruhatlar değil,bazı ironilerimiz de çalınmıyor değil. beşiktaş taraftarının fernandes'e yaptığı müthiş ironileri bu sefer hırsız fener taraftarı alex'e kullanıyor. hadi bunu yaptınız,bari bizim söylediğimiz şeyleri söylemeyin lan. '' sen kal biz gidelim alex '' yazıyorlar orda burda. hahaha

ya olum utanma yok mu sizde ? artık bu hırsızlıkları onlara o kadar olağan geliyorki, kendilerini rezil ettiklerinin farkında bile değiller. la olum artık kendiniz birşeyler bulun. yok bulamıyorsanız,rerererarara felan bunları kullanın. ne biliyim,sarı-lacivert diye bağırın. çalmayın artık bestelerimizi,komik duruma düşüyorsunuz.
fenerli renklilerin nazım hikmet ran ın kaleminden çıkan (bkz: çocuklar inanın) bestesini ilk defa okuduklarını iddia ederek yaptıkları hırsızlıktır.