ricardo quaresma

  • /
  • 71
tanışmadan ölürsem gözlerimin açık gideceği adam
top kontrolünde dunyanin en iyisi içi ayrı dışı ayrı güzel ki ben içini tercih edenlerdenim. topu sektirdigini yada iskaladigini yalan olmasin belki bi kere ya gördüm yada.. belki de gozlerimin bir oyunu..
ustelik topu stop edene kadar mevsim değiştiren topçular gördü bu gözler evvel zamanlarda.
çalım desen.. aman topla içimden geçer mazallah diye düşünmekten hamle süresini uzatmaya çalışan bek oyuncularıni her hafta izler olduk zaten.
şurası kesin en formda donemlerini yaşıyor 2 sezondur.
gel gelelim ki her seferinde çizgiye inene kadar harcadığı eforu kaleye doğru kullansa istatistiklerini ikiye katlar üçe böler beşle bile çarpabilir.
ikinci kez gelmesinden yana değildim aslına bakarsan bi bu kadar da elestirip şlak diye 11 den kestigimde çok olmuştur zihnimde. lakin saygı duyulasi zat-ı muhterem topçudur kendileri.
28 ekim 2017 aytemiz alanyaspor beşiktaş maçında yine ortalama üstünde bir performans veren oyuncu. hücuma büyük katkı verdi.
iyi hoş da penaltıları çok salakça kullanıyor. bu takımın penaltıcısı falan olamaz. ikinci penaltıcısı da olamaz. mümkünse penaltı kullanmasın.
penaltıları geçtimde özellikle talisca sahadayken frikikler'den uzak durması gerekiyor. kötü penaltıcı.
21 kasım 2017 beşiktaş fc porto maçında yine top tek sahibiydi. duran top, giden top, korner. her şeyi o kullandı kullanmaya çalıştı. abarttı yine
beşiktaş bugün bu başarıları, son iki sende şampiyonlukları kazanıyorsa, özellikle geçen sene , bu başarılarda saha içinde en etkin olan, oyunda ki beyin kendisidir. 34 yaşında son 2 senedir, bir kez sakatlanmadan, maç içerisinde en çok tekme yiyen , en çok depar atan oyuncudur.sağdan atılan frikikleri onun kullanmasından daha doğru bir şey olmaz, ayrıca bu sene taliscanın en az 10 denemeden gol çıkartamadığını da ortaya koyalım. ben bu adama büyük saygı ve sevgi duyuyorum. takımın mihenk taşı kendisi, geçen sene kendisi ile kıyaslanan lens ile falan farkı zaten ortada.
https://twitter.com/BatuhanBayazit/status/942437635624177665

linke bakınca gerçekten diyecek bir şey yok. keşke şu şovmenliğinden biraz taviz verse. lakin çok muz ortalar açtığı ve o ortaların piç olduğu da oluyor.
"çin kulübü 13m euro’luk teklifle beşiktaş’ın kapısını çaldı..
hedefteki isim ricardo quaresma."

fırat günayer
devre arasında hiç bir yere gidemez. töre dönemiyor. lens muamma. quaresma giderse tüm hedefler yok olur. hele ki bu paralara asla.
21 ocak 2018 antalyaspor beşiktaş maçında bekleneni yine veremedi.
bu sene en son sıkıntı yaşayacağımızı düşündüğünüz alan en zayıf yanımız oldu.
yaptığı pas hataları kalemizde gol olarak bize yansıyor. attığımız gollerde asist de yapıyor. nasıl olacak bilemiyorum. varlığı bir dert yokluğu yara misali.
ben beşiktaşlıyım diyen bi çok kişiden daha çok beşiktaşlıdır..
beşiktaş efsanesi büyük futbolcu..
göt lalesi bir futbolcu 2 şubat 2018 bursaspor beşiktaş maçı'nda vagner love'a çıkartmadığı pasla 2 puan kaybının baş müsebbibi. alsın o topu götüne soksun.
20 şubat 2018 bayern münih beşiktaş maçında nasıl bir performans sergileyeceğini merak ettiğim futbolcu. saçma sapan işlere kalkışıp beceremedikten sonra takımı 10 kişi bırakmaz umarım.
20 şubat 2018 bayern münih beşiktaş maçının şahsım adına kilit oyuncusu. yapacağı ataklar ve sağdan keseceği ortalar kadar sağ beke vereceği destek önemli.
cuma günü oynayacağımız akhisarspor maçı* ile yeniden formasına kavuşacak olan futbolcumuz, hasretle bekliyoruz.
son düzlükte sinirlerine hakim olması gereken trivela canavarı. fenerbahçe camiası trivelayla atılan gollerin geçersiz olması için cas'a başvurmuş ayrıca. q7'yi zor günler bekliyor olabilir.
  • /
  • 71