rıdvan dilmen

  • /
  • 11
" gezi direnişi döneminde tribünlerde atılan yolsuzluk ve hükümet karşıtı sloganlara “tribünlere siyaset karıştırıldığı” gerekçesiyle tepki göstermişti. bunu takip eden süreçte ise gittikçe siyasallaşarak ntv ekranlarında hükümet taraftarı pozisyonunu netleştirmişti.
26 ocak 2017 fenerbahçe galatasaray odeabank maçında bazı taraftarların ellerinde fotoğrafı bulunan "bizim için öldün " tadında anıyoruz dedikleri eski futbolcu.

alıntı--

evet diyen rıdvan'a yanıtı fenerbahçe taraftarı vermiş!
anıyoruz 1962-2017

alıntı--

"herkes in beşiktaş'a saygı duymaktan başka çaresi yok." diyerek beşiktaş'ın başarısının ardından algı yapmayı bırakmak zorunda kaldığını bir nevi ilan şeytan.
beşiktaş ve fenerbahçe maçlarının oynandığı 19 şubat 2017 tarihindeki yayında bıyık altından algı operasyonu yapmaya devam etmiş yorumcu.

bu adamı eskiden objektif sanardım. meğer objektif olmasının nedeni fenerbahçenin iyi durumda olmasıymış.

beşiktaş'ın başarısından bahsedilirken bir anda ilk dörtteki takımları hiç yenemedi bu beşiktaş gibi alakasız bir cümle sokuşturuyor araya.

güntekin galatasaray başkanı'nın neden maçın pazartesi oynandığına takıldığını anlayamadım, geçen senede aynı durum olmuştu hiç konuşmamıştı diyor. rıdvan bu konu hakkında polemiğe katılmak istemiyorum diyor. ama bıyık altından galatasarayı haklı bulduğu imaları yapıyor.

beşiktaş'ın hakem hatalarıyla buraya geldiğini söylemek haksızlık olur diyor. bir sonraki cümlesi, zamanında fenerbahçe lehine çok hata yapılmıştır, galatasaray lehine çok hata yapılmıştır şampiyon olmuşlardır. türkiye'de oluyor böyle şeyler, tosic'e verilen ceza azdı mesela gibi abes bir cümle daha kuruyor.

dışardan beşiktaş'ın hakkı beşiktaş'a der gibi görünse de, bıyık altından renklilerin bütün argümanlarını beslemeye devam ediyor. karşısındaki adam güntekin değilde kendisini gazlayacak bir renkli olsa kim bilir neler söyleyecek.
artık kendi camiasının bile dikkate almadığı, bir göt yalayıcısı.
harbinden lakabını sonuna kadar hak ediyor gizli algının kralını yapar tam mal fanatik fenerli kafasına sahiptir. 15-16 yaşındayken izlerdim.sürekli alttan alttan feneri şişirme rakiplerini küçültmeye çalışma politikası güdüyor kankisi m.demirkol gibi fb tv dende başla birşety beklenmez zaten.
alıntı--

"akhisar maçında oğuzhan daha ilk dakikadan itibaren rakip ceza sahasında. işte bu şenol güneş farkı."

alıntı--götünün kılları kadayıf olmasına ve üstünden formasını çıkarmamasına rağmen, türk futbolunun ona emanet edilmesini bekleyen, adeta yaprak dökümündeki ferhunde tarzında bir yılan, bir şeytan, bir iblis, adeta bir lucifer...
"düne kadar hakem yazmadıysa küfüre ceza yoktu, ihaleyi caner'e bıraktılar. caner erkin'e, arda turan'ın bedelini ödettiler!" diyen yorumcu.
bir gün herkes fenerbahçeli olacak diye düşünürken beşiktaş'ın grubunu lider bitirip 2. tura çıkması kesinleşince kendini kartal pençesi yaparken bulan spor adamı.
'erdoğan, parkasız deniz gezmiş'tir' diyen dünya ile bağını koparmış kişi.
"tüm takipçilerime, ınstagram hesabımı bugüne kadar takip ettikleri için teşekkür ederim. bugün itibariyle hesabımı kapatıyorum." diyen kişi. bir veda da sosyal medyaya...
2 şubat 2018 bursaspor beşiktaş maçı sonrası "çok rahatsız olduğum bir konu var. yahu allah aşkına ne oluyor arkadaşlar? tribünlerde allah-u ekber, allah-u ekber ne oluyor arkadaşlar? bu nedir arkadaşlar, böyle bir şey olabilir mi? vallahi çok üzülüyorum ya. burada spor yapılıyor ya. hiç anlam veremiyorum” şeklinde konuştu.
  • /
  • 11