roman abramoviç

chelsea nin sahibi olan ünlü rus iş adamı.
para babası :) ingiliz chelsea spor klubünün sahibi milyarder rus işadamı
bok gibi parası olan, istanbul!a gelen gemisine ağzım açık baktığım, (bkz: chelsea fc ) sahidir...
ilk kez şampiyonlar ligi sevinci tadan chelsea başkanı.
parasının ucundan azıcık koklatsa ortada borç morç kalmaz dediğim chelsea başkanı.
zirveye çıktıktan sonra kulübü* başkasına satabilir aslında. gerçi kara para aklama sektörlerinin başında gelen futboldan çıkmak isteyecek biri olduğunu da düşünmüyorum ama satsa çok enteresan şeyler olur.
artık exeter cityi alıp premier lige çıkartmalıdır
votka içerken çok sapıtan para babası. benim kadar olmasada zengin oda.
demba ba transferinde epey bir kolaylık gösterdiği söylenen başkan.
demba ba transferinde, oyuncunun bonservisinin bir miktarında hak sahibi olup olmayacağını merak ettiğim para babası. zira, ba için, bahsi geçen meblağın 1.5 katını hâlihazırda everton fc'nin teklif ettiğinden bahsediliyordu. fon işleri falan devreye girmiş olabilir mi? kulüpten hâlen yazılı bir açıklamanın gelmemiş olması, akla birçok şey getiriyor.
alıntı--

abramoviç'in, muğla'nın gökova körfezi'nin marmaris ilçesi tarafında yer alan ve 35 milyon dolara (78 milyon 137 bin 500) satılmak istenen karaca adası'na talip olduğu belirlendi. abd'de yaşayan ve at yetiştiriciliği yapan adı açıklanmayan izmirli bir türk'e ait olduğu söylenen karaca adası, 4 yıl önce 25 milyon dolara satışa çıkartıldı. ancak, alıcı çıkmadı. ada, geçen ay 35 milyon dolara yeniden satışa konuldu.

milyardere özel çalışma
toplam 381 bin metrekare olan karaca adası'nın, özel kumuyla dünyaca ünlü sedir adası'na 4 kilometre, karaca mahallesi'ne ise 500 metre mesafede olduğu kaydedildi. abd'deki sahiplerine yakın bir kişiden alınan bilgiye göre, karaca adası'yla ünlü rus milyarder roman abramoviç'in ilgilendiği öğrenildi. adaya yatırım yapmak isteyen rus milyarder için adanın 1'inci derece doğal sit alanından çıkartılabilmesi için çalışıldığı iddia edildi.

alıntı--