sahilde gitarla kız tavlamak

yıllar yılı yıkılamayan bir tabudur, kumsalda ateş yakılır etrafına daire şeklinde oturulur , entel kardeşimiz gitarını çalar şarkısını, türküsünü pöykürür, bu kadar klasik bir yöntem olmasına rağmen etkilenen kızların sayısı küçümsenmeyecek kadar fazladır.

(bkz: hızlandırılmış gitar kursu)
sıkça başvurulan şarkılardan biri akdeniz akşamlarıdır ki, kocaman bir yeter demek gerekir artık
klasik türk erkeği için kız tavlama sanatı kitapçığı
sayfa 1 satır 5
gitar dersi verdiğim öğrenciden üçünün temel amacını teşkil etmektedir bu durum. adamlara armoni diyorum gam diyorum onlar bana karı diyo kız diyo tatil diyo. 10 parça öğrenen kız tavlamaya sahile koşuyo 15 parça öğrenen barlarda müzik yapmaya başlıyor. ulan ben 9 yılımı verdim bu işe. kesmedi okulunu okudum. bu nasıl iştir üstadım ya.

ama eğer gitarla kız tavlamak istiyorsa kişi tabiri caizse gitarı okumuş, amına koymuş olmalı. yoksa çıkar bi gün biri alır o gitarı elinizden bir introyla işi bitirir. siz de uğraşır durursunuz akdeniz akşamlarıyla.

sahilde birinize denk gelmiyeyim ey ahali alırım valla gitarınızı
çok dizi ve film izlemenin sonucunda ortaya çıkan sosyal başıboşluk.beşiktaş sahilinde de rastlıyorum hani utanmasalar ateş yakacaklar orta yere
cem yılmaz arog filminde bu konuya değinmiş ve "ateş yandımı illa şu gitar çıkıcak dimi" tarzında gönderme yapmıştır..günümüz genci sesini hafif kalınlaştırıp hııaa-huaa tarzında şarkılar okuyarak ve ateş olmaksızın kız tavlamaya çalışarak bunu gerçekleştirir..