salih ve hande

duygusal gel gitlerle dolu hayat hikayelerini salihande.blogspot.com adresinde paylaşan çift. hikayeleri gerçek mi yoksa geyik midir bilemedim, kuvvetle muhtemel geyik ama komik olduğu kesin. blogspot sitesinin yasaklı olması nedeniyle herkesin girip okuyamayacağını düşünerek söz konusu çiftin hayat hikayelerini sonraki entrylerde buradan paylaşıyorum.
--- acil ---

çok acil kızlık zarı dikimevi aranıyor. arkadaşlar bir arkadaşım için istiyorum yanlış anlamayın. eğer bildiğiniz uygun fiyata uzun süre dayanıklı yapabilecek bir dokor arkadaşınız varsa lütfen uraya haber verirmisiniz ben o arkadaşıma söylerim.

--- acil ---
--- uyarı ---

allah senin gibi bir adamın belasını versin. annenin de öyle. annen benim için mahallede oğlumuz üstünden geçi alın herkez geçsin diyormuş. bence annenin ayaklarının kesilmesi ii olmuş dilide kopmalı. allah seninde ipeğinde cezasını verecek ben inanıyorum buna allah iyilerin yanında olur lanet olsun senin gibi pis varoşa. ben zaten sana layık deyildim almanaya gidecektim hep senin yüzünden burda kaldım hergn burayı okuyorsun biliyorum o şifreyi sana vermeyeceyim çünkü sen dünyadaki en kötü erkeksin. hayatımın içine etiin yeter bırak beni nolursun verdiğin acılar yeter. anenene söyle sussun artık, susmazsa bir gece ansızın gelip kırt diye keseceğim kafasını. nasıl olsa sen o ipek denilen erkek mi kadın mı o bile meçhul olan pisliğin parayla seks yapan bir aşşalığın evinde yaşıyorsun onunla sevişiyorsun ama herkeze sevişmiyorum diyorsun. ama ben biliyorum sevişiyorsun çünkü sen adi bi pisliksin ve sevişiyorsun. anneni öldüreceğim evine dönmezsen. gidip evinde yaşa o ipek denilen kadının evinde yaşama,pislikler.

eğer ipekten vazgeçersen belki birşeylere yeniden başlayabiliriz salih,çünkü ben anenin boş boğazı yüzünden kimseyle evlenemem. bir düşün bence bazen özlüyorumda seni .çok kalleşçe işler yaptın ama affedebilirim geleceyimiz için.

--- uyarı ---
--- yıllar,yollar,zorlar bitiremez bu aşkı.ben istemedikçe ---

merhaba. ben salih handeme geri döndüm. öncelikle bunu söyledim ki bazı yavşaklar, buraya yazı yazan puşlar bir geribassınlar. handemi kimseye kaptırmam.

öncelikle bir şeyleri açıklığa getireyim. annem benim güzeller güzeli ama ayaksız annem hande hakkında öyle şeyler konuşmadı konuaşamazda. onun dillerini keserim ben. handemin hakkında kimse ayakları olmasa bile öyle konuşamaz. annem o şeyleri o kötü sözleri ipek için söylemişti, kötü söz sahibine aittir ama benim annem dünya tatlısı olduğundan ona ait değildir.

ipek de zaten adının sonradan nihat olduğunu öğrendiğimiz bir insanmış ben bu handeye söylüyordum sevişmiyorum onunla diyordum inanmıyordu bana. sevişssem çükü olduğunu anlardım çok önceden değil mi hande? buradan tekrar soruyorum? değil mi hande? cevap ver! veremiyorsun dimi şimdi yazık. günahimi aldin benim, benim ahimi aldin, allah seni ne yapmasın.
nihatin çükü çıkınca ve bana "ne var sendede var" diyince kafam attı benim. hiç yapmak istemezdim ellerim kırılsın ama dövdüm onu ben. ama buradan nihattan özür dilerim sonuçta bir zamanlar kadın sanarak sevdiğim bir insani dövmek benim gibi elit bir insana asla yakismadi. özellikle fikret abiyi çağırıp onunla birlikte -kibarca- dövmek kibarca olsa bile bize hiç yakismadi ama haketti bence. en başından söylemesi gerekiyordu. ah annem benim canim annem uyardi beni uyarmadi değil arkasindan konusmus zaten ipekin ama ben inanmamistim. meerse çükü varmış bilememişim. fikret abiye de buradan teşekkür ederim kanka süpersin!

son olarak handemle mutluyuz biz yillar yollar zorlar bitiremez bu aşki, pazara kadar degil mezara kadar bizim aşkimiz.

yarabbim duy duyur sesimi
anlamıyor kimsesizliğimi
yarabbi yetiş yarabbi
yarabbim duy duyur sesimi
anlamıyor çaresizliğimi
yarabbi eller yarabbi
hala kuytuda ücrada
tekinsiz bir mecrada
dua etsem seni dileyen
börtüm böceğim bitki örtüm
olacak duam olsan
amin desem hamd etsem
toprağına kök salsam senle
nihayet bulsa ömrüm

--- yıllar,yollar,zorlar bitiremez bu aşkı.ben istemedikçe ---
--- iftiracılar utanacak sen aklanacaksın salihim ---

annemgiller salihimin ufacığımın canparemin demirden adamımın üstüne iftira attı. geçen günde bizim burda hasan abinin telefoncusunu soydular annemlerde salihten şüphelendiler. ben onla evlenmeyeyim gidip almanyada kuzenimle evleneyim diye iftira attılar salihime. bide üstüne salih yolda 2 tane kameralı telefon bulunca tam ona kaldı olay. o kadar şanssız biriki tam soygun olduğunda bulmuş yerde telefonları. annemlerde inanmıyor. salihime hayatımın tek aşkına ilk erkeğime bu iftirayı atmalarına gönlüm razı olmadı bende salihlere kaçtım. babamgiller kapıya geldi, seni hırsıza vermeyiz diye ama artık bitti. o eve asla adımımı atmayacağım. benim yeni yuvam burası salih annesi ve ben yaşayacağız. sevdiğim erkeğe hırsız diyen bir ailem olacağına ölsünler daha iyi. halamın kızınında allah belasını versin. oda salihimle birlikte olduğunu dövme yaparken salihin onu yaladığını söyemiş annemlere. gerizekalı dövme nasıl silinir bilmiyor bile, hem kalçasını açıp gösteriyor hemde ne diyor. babam salih çin köpeğin ırzına geçer o diyince ben çektim gittim. birdaha asla dönemem o eve. salih nezarethaneden çıksın nikahı yaparız.
salihin annesi biraz garip ama olsun yinede benim annemden daha iyi bir kadın ayakları yok diye alçaklık kompleksi var sadece oda geçer yakında.

salihim biriciğim en sevdiğim kuşum böcüşüm bitanecik aşkım seni çok seviyorum ölene kadar bekliycem. idam bile verseler ben sadece senin kadınınım. senden sonraki o halamın kızının anlattığı şey tam olmadı diğer taraf oldu onada sen sayılmaz demiştin o yüzden benim bitanem canım aşkım herşeyim burda annenle beraber yolunu gözleyeceğim her günümü yazacağım sana.

başın öne eğilmesin

aldırma salih aldırma

ağladığın duyulmasın

aldırma salih aldırma

aldırma salih aldırma

salih aldırma vayyy

--- iftiracılar utanacak sen aklanacaksın salihim
--- benide çok dövdüler eller kadirkıymet bilmiyor anne ---

önce şunu söyleyeyim.burada yazılanlar hakkında yorumları okuyorum. ama hiç hoşuma gitmiyor onu öncelikle söyleyeyim.sanki biz hikaye yaziyoz sanki biz uyduruyoz gibi bir hava var.neymiş sıkmış hikaye de değiştirelimmiş?bizim hikayemiz bizim hayatımız film gibiyse ne yapalım? söyler misiniz? hirpoluğun luzumu yok. burada hikaye yazanyok beğenen okur beğenmeyen siktirip gider.ama gelip de hikayeyi değiştirin ne bileyim efendime söyleyeyim şunu yapın hikayede bunu edin demeyin ağzınıza sıçarım.bulurum sizi,fikret abi ve leventi çağırırım döverim sizi bunda ciddiyim. hikaye değil bunlar yaşanmışlıklar.

benim sarışın fırtınam sinsi kuzum yazmış hikayeyi. hasan abinin dükkanı ve ben telefonlar felan. öncelikle söyleyeyim çalmadım o dükkandan ben bişey. ha hayatımda bazı şeyleri çalmadım dersem yalan olur öncelikle aşkımın kalbini sonra da başka şeylerini çaldım. anlayan anladı :)))

ben size 2 gün kaldığım nezarethaneyi anlatayım. öncelikle soğuk çok soğuk heryer soğuk. bi ampul sıcak o da yakmıyor sigarayı.uğraştık leventle ben bu arada leventi nezarathanede tanıdım on numara delikanli tenekeli mahalleden yada murtekeden bir teyip işi olmuş sensin demişler alan bu da aldıkda götümüze sokmadık ya nerde teyip diyince vurmuşlar buna. sonra ipekin arkadaşları geldi onlarda işte dönme ama beni tanımadılar demekki hepsi birbirini tanımıyor ama bunlar delikanlı kadınlardı ama bir gün sonra sakalları çıktı nasıl oldugunu anlamadım ben ipekin sakallarını çıktığını görmedim hiç ama bir tanesini çok dövdüler. fuat amirim hem devletin huzurunu ipnelikle bozuyorsunuz hemde devletin binasına işiyorsunuz diye dövdüler bunu. hoş değil dedim bu yaptığınız bir bayan ancak sana yalan söylemişse el kalkabilir bana da vurdular.ayakkabılarımın bağcıklarını aldıkları için ben vurduklarında onlar yere düştüm ama canım acımadı handem merak etme beni iyi mi sadece kafamı vurdum ama ölmedim.

sonra beni doktora götürdüler ama oradada eğer doktora bana şöyle yaptılar böyle yaptılar dersen öyle böyle yapmakla kalmayız ananı ağlatırız dediler. bende dedimki benim anam ayaksız zaten ağlamış ağlayacağı kadar senin anan ağlar ağlarsa çünkü polis yetiştirmiş birtane. deyince orda da vurdu. sonra ben doktorda kafamı duvara vurduğumu gözümün karardığını söylemek zorunda kaldım çünkü handem benim kafamın yarılmasından hiç hoşlanmaz sonra ağlşar diye düşündüm.

böyle işte çıktık.hırsızın esası yakalanınca benisaldılar.adamın parmak izleri blunmuş dükkanda 1 gün sonra başka bizim fikret abinin internet kafeyi soymaya kalkınca yakalamışlar puştu. telefonları da aldığım yere attım lanet olsun bundan sonra yerden handemi bulsam elime almam.

sevgilerle kalın. levent blokun adresini verdim ama okuyon mu bilmiyom abim bir şarkı gelsin sana yinede:

rastlarsan gözleri yaşlı yavruna
suçuna bağışla sarıl boynuna
biz bize yaşarken geldik oyuna
eller kadir kıymet bilmiyor annem
senin kadar kimse sevmiyor annem

--- benide çok dövdüler eller kadirkıymet bilmiyor anne ---
--- rabbim nazarlardan korusun kocişimle beni ---

o kadar zorluk zahmet sonrasında hayallerim gerçek oldu. salihle dünya evine girdik. düyüne kadar başımıza çok şeyler geldi. babamgiller istemiyordu zaten. bana hiç yardım etmediler insanın ailesini seçmiyor oluşu çok kötü :( bunu bir kez daha anladım. salihimle erkeğimle demirden sert böcüşümle evlenmeseydim ortada kalacaktım ve hayatım boyunca babam denen adama çay pişircektim. bu çok kötü, şu anda dünyanın en iyi en mutlu kızı benim.
düğünümüz biraz zor oldu ama, kına gecem salihlerin evinde oldu. biraz az kişi geldi, mahalledeki kızların nerdeyse hepsi beni kıskanıyordu çünkü. herkesin isteyip sahip olamadığı bir adamla aynı yatağa baş koyuyorum. dedikodulara mahal vermedik, yok ben subaylarla düşüp kalkmışım kendimi salihe yamamışım, yok salih travestilerleymiş, yok hırsızmış salih, yok annesi babasını öldürmüş beni de öldürecekmiş, yok salihin başka metresleri varmış. bunlar gibi kenafir gözlü, yobaz, örümcek kafalı insanlar yüzünden böyle oluyor.
bide düyünde salih biraz sarhoş oldu bakkal mustafa abiyle birbirlerine girdiler, sonra ayırdılar. bi de benim kırmızı kurdelam takılırken aslı denen o... bağırdı. dağıttığımız bütün leblebileri de yedi bu kadar görgüsüz birini görmedim hayatımda. senelerce salihimle evlenmek için bi yerlerini yırtan aslı hanım ben evleniyorum diye kıskançlığından çatladı, gitmiş salihe demişki son defa gel ..... yapalım. salihte yapmamış tabi canım sevgilim. artık o defterleri kapadı, dediki bir erkek bir kızla evlenmeden önce ... yı herkezle yapabilir. ama evlendikten sonra sadece karısıyla o işi yapmak istiyordur, ama karısı da herşeyi yapmak zorundadır diye. salihimi o kadar çok seviyorum ki felesefeci gibi aynı. çok haklı bence, erkek böcek gibidir her çiçekten bal alır. ama evlenceği kadın onun yuvası olmalıdır. salihimin balını içimde yaşatacağım.
ilk gecemiz biraz zor geçti annesi sürekli bağırdı bize. aynı evde yaşamak fikri çok güzel yani salihimin annesi benim annem gibi ama cicim aylarında en azından yanımızda olmasa. ayakları yok diye bazen beni zorluyor. tam uykuya dalıyoruz, bağırıyo bize tuvalete gdecem diye. geceleri su içirmiycem artık ona. salihimle bişiler yapamıyoruz hasret gideremiyoruz çünkü.
yine kaynanamı tuvalete götürmem gerek. geldiğimde yazarım. düyün çok hareketli geçti çünkü.
ve salihim seni seviyorum canım erkeğim, herşeyim, böcüşüm, ufacığım, demirden bebeğim, hayatımın anlamı, gerçek aşkım, kocam,e vimizin direği, en sevdiğim bizim sevgimiz bir mucize gibi, bir masal gibi. sonu mutlu bitti :)

--- rabbim nazarlardan korusun kocişimle beni ---
--- evlilik yemeğin acısıymış meyersem ---

mutsuzum çok mutsuzum. salih artık eskisi gibi deyil. bu kadar çabuk deyişmesini anlayamıyorum. bana tokat attı annesi yüzünden.
biz odamıza radyo almıştık. akşam ayıp işler yaparken annesi sesimizi duyar pisikolojisi etkilenir diye radyo açıyorduk. geçen gün sabah, salihim, erkeğim, kırgın olduğum ama asla sırtımı ona dönemeyeceğim, demirden adamım işe gidince ben evde annesiyle başbaşa kalıyorum. televizyonda kanal 7 yi izliyordu. ben sevmiyorum o örümcek beyinlileri diye izlemiyorum. onları izliyor sonra gelip bana bağrıyor sen subaylarlan yatıp kalkmışsın bu dinimizce haram diye. annemler biraz haklı çıktı sanırım, salihin annesi bizler gibi çağdaş deyil. uyum sorunu yaşıyoruz o yüzden.
bende gidip odamızda radyo dinlemeye başladım. radyonun sesini biraz açmışım sanırım, 3 saat sonra çıktığımda baktım salihin annesi, aslında benim de annem sayılıyor. yere yuvarlanmış. bana bağırmış duymamışım.
benim etim ne butum ne, zayıf narin ve nazik bir kadınım ben. o kocaman kadını nasıl sırtıma alıp, koltuğuna koyayım. bacakları yok ama kilosu çok fazla var. sırtım ağrır diye bende odamın kapısını kapattım, nasıl olsa salih gelip annesini kurtarır. kimse yere düşmekten ölmez çok bağrıyor diyede müziğin sesini biraz daha açtım. hem oda eylenir dedim.
annesi de altına yapmış o sırada, salih geldi bana bağırdı önce.
sen temizliceksin annemin altını dedi. ben zaten lazımlığını hep koyuyorum nasıl temizlim dedim.
o da bana vurdu.
ilk kavgamızı annesi yüzünden ettik. şimdi benimle konuşmuyor. yılbaşındada kahveye gitti, ben yine annesiyle kaldım burda.
annem haklıymış, insan annesinin deyerini böyle cadı gibi yuva bozmaya çalışan kadınları görünce daha çok anlıyor.
allahım sen bize yardım et, yuvamı kurtar.
salih eskisi gibi olsun beni sevsin.
artık bana dokanmıyorda. geçen gün radyoyu açtım, kapa kapa dedi. soğanlı kokuyosun dedi. annemle yapıyor gibi hissediyorum, git banyo yap gel dedi. kolay banyo yapması sanki, tüp bitiyor diye annesi bana bağrıyor sonra.
napacağımı bilmiyorum. bi yanda aşkım sevgim asaletim herşeyim, diyer yanda aramızı bozan annesi.
umarım bunlar bir kabustur

--- evlilik yemeğin acısıymış meyersem ---