selçuk inan'ın samsung'a dava açması

https://shiftdelete.net/selcuk-inan-galaxy-s8e-dava-aciyor

selçuk inan ve samsung arasında büyük bir dava süreci başlıyor. davanın konusu ise gerçekten ilgi çekici. ünlü futbolcu, telefonun türkiye’deki isim haklarından dolayı rahatsız olmuş durumda. peki, galatasaray‘ın kaptanı neden galaxy s8 için samsung’a dava açıyor?

selçuk inan – galaxy s8 gerginliği!
biz samsung’un amiral gemisi sınıfı serisini yıllardır s5, s6, s7 ve bu yılda s8 olarak çağırmaya alışmıştık. teknoloji tarafında bu isimde bir sıkıntı yok gibi görünüyor. kendi sosyal medya ismini de kanıt göstererek s8 isminin türkiye’de kullanılmasından dolayı samsung’a dava açmaya hazırlanıyor.

selçuk inan
marka hakları kapsamında işlenecek olan bu davanın sebebi ise oldukça ilginç. selçuk inan sosyal medya hesaplarında kendi adına tescillediği s8 ismini kullanıyor. samsung da doğal olarak galaxy s8 veya kısaca s8 olarak türkiye’de cihazının reklamını yapıyor. hal böyle olunca ünlü futbolcu da marka haklarını ihlalden galaxy s8’in ismine dava açıyor.
allah akıl fikir versin.
ultraslan`ın "diz çökme" pankartı ile futbolcusuna sahip çıkması gereken dava.
"ulan amerika da bi restoranda yerler ıslak olduğu için kayıp düşsek milyon dolarlık olurduk ama türkiye'de nerdeee" hayali kuran çomarla selçuk inan arasındaki farkı bulunuz?
davayı kazanması halinde tüm tazminatın 1cent halinde ödenmesini temenni ettiğim durumdur...
ahahahah davayı kaybetmiş. mahkeme "sayılar ve kelimeler kimsenin tekelinde değildir" demiş.

hakim resmen selçuk kaleye geç bi barajsız frikik atayım sana demiş.
hocası fatih terim`in "biz bitti demeden bitmez" diyerek oyuncusu motive etmesi gereken dava...

"genç ultraaslanlar rahatsız" pankartı arkasında güney kore`ye kadar yolunuz var