şenol güneş

  • /
  • 42
trabzonspor teknik direktörüdür.
trabzonspor efsanesi olarak sayabileceğimiz 1952 doğumlu eski kaleci, şimdinin teknik direktörü. milli takımla fifa 2002 dünya kupası ve 2003 konfederasyon kupasında elde ettiği üçüncülük dereceleriyle kariyerini parlattı.

futbolda pek görülmeyen okuma alışkanlığına sahip adamlardan. filozofa yakın bir yerde
şampiyonluk yarışında en büyük rakibi olarak bursasporu gören teknik direktör. ah a.q hakemleri az adam olaydı görecektiniz topunuz anyayı konyayı ama
yerli teknik direktör olarak bir gün beşiktaş ın başında görmeyi istediğim efendi , gerçek anlanmda oyunu iki yönlü oynatan , takımdan zevk aldıran adamdır
her ne kadar çoğu insan başarılı dese de, kriz yönetimi denen olayı iyi beceremeyen teknik direktör.
hakem hataları kendi canlarını yakınca götünü yırtan teknik direktördür, e ne oldu hani onlar da insandı? hani onlar da hata yapabilir di?
az önce basın toplantısı düzenleyen trabzonspor teknik direktörü. toplantı ntvspor'dan canlı yayınlanıyordu, ancak henüz bitmeden yayın kesilerek reklama girildi. yanlış anlamadıysam bir ara, lig tv'nin toplantıyı yayınlamamasıyla alakalı bir şeyler söylüyordu. pek çok önemli açıklama yaptı, çoğunda da haklıydı.

http://www.ntvspor.net/haber/spor-toto-super-lig/41437/hakem-hatalari-rayindan-cikti
http://www.haber1903.com/egemen-ve-selcuk-ayrildi!_3_52476
sezon sonunda söyledikleri şu anda çok daha anlam kazanan teknik adamdır. şayet mahkemeden şike kararı çıkarsa, tüm spor kamuoyu kendisinden özür dilemek zorundadır.
14 eylül 2011 inter milan trabzonspor maçı ile ilgili yorumları arasında, inter seyircisinin yenilgiye rağmen tepki göstermediğinden bahsederek, bu oyunun fair play tarafını öne çıkarmalıyız diyen teknik adam. farklı ve güzel
icinde pislikleri cirkeflikleri bol bol barindiran türk futbolunun yüzaklarindan,türk milli takimiyla bize yasattigi unutulmaz anlara insallah trabzonsporun avrupa macerasinda devam edecek olan karadenizin guzel adami.
türk futbol ailesine göre fazla temiz ve akıllı kalan teknik adam. gideceğinin sinyallerini vermiş son konuşmasında
cska yerine ssk demeyi alışkanlık edinmiş teknik direktör
26 ocak 2012 tff olağanüstü genel kurulunda en aklı başında konuşmayı yapan konuşmacı. saçma sapan işler içinde ıskaladığımız futboldan ve futbol değerinden bahsetti. futbolun özüne dair tek konuşan oydu
adamın hası bu olsa gerek
http://tinyurl.com/82buwjs
(bkz: adam)

http://www.ligtv.com.tr/haber/teselliyi-gunes-verdi
2 futbolcu pış pışlayınca taraftarın gönlünü fetheden teknik direktör.

ne kadar balık hafızalı insanlarsınız ya,bu adam değil miydi geçen sezon tribüne gönderildiğinde,beşiktaşa,taraftara,futbolcuya ana avrat söven sonrada kendimden geçmişim canım nolcak diyen?
kadıköy ve arena'da hakemlerin etkilendiğine dair röportaj vermiş olan ts teknik direktörü. çok doğru söylemiş.
türk futbolunda farkındalığı en fazla olan ve umut taşıtan teknik adam..

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=9rmwabphv6a
2 mayıs 2012 galatasaray trabzonspor maçı ndan sonra, türk futbolunun içinde boğulduğu boku yüzümüze çarpan adam. kin, adalet, barış ne demek bir bir açıkladı.
siz hala taraftara holigan diyin ama, hala saha kapatın şiddet var diye, küfür var diye
  • /
  • 42