şenol güneş

273 Entry Daha
--alıntı--

trabzonspor yenilgisi beşiktaş'ta moralleri bozdu. teknik direktör şenol güneş dünkü idmandan önce oyuncularını haşladı. güneş, "mersin'de alınan farklı galibiyet nedeniyle ayaklarınız yere basmıyordu. öyle ahım şahım bir futbol ortada yoktu. size, 'gazete okumayın, kendinizi dev aynasında görmeyin' demiştim, dinlemediniz. şimdi gidin gazeteleri okuyun, gerçeklerle yüzleşin" diye çıkıştı.

telafisi var
bu yenilginin, 'bir kazaydı' diye geçiştirilmemesi gerektiğini belirten şenol güneş, "maçı tekrar tekrar izleyin, hatalarınızı görün. herkes kendini hesaba çeksin. ilk haftadan şampiyon ilan edildik, rüyadan çabuk uyandık. bunun telafisi var ama bunun için çok çalışmamız gerek" dedi.

ben de hatalıyım
futbolcularını eleştiren, "bu soğuk duş bizi kendimize getirecek" diyen şenol güneş, başkan fikret orman ile görüşmesinde ise öz eleştiri yaptı. güneş'in, "hata bende. mersin maçının skoruna aldanıp 'kazanan kadro bozulmaz' prensibini uyguladım. oysa aksaklıklar bal gibi belliydi" ifadesini kullandığı öğrenildi. güneş'in quaresma'yı ilk 11'e koymasının hata olduğunu ima ettiği belirtiliyor.

--alıntı--
547 Entry Daha