şenol güneş

  • /
  • 42
gidişinin de gelişi gibi olmasını canı gönülden dilediğim hocamızdır.
kötü başlayan bir sezonda taraftarın tepkisi elbette olacaktır ama şenol güneş asla ve asla hakaret edilecek bir hoca değildir.
bu sene özelinde, arzusunu ve heyecanını yitirdiğini görmemek için kör olmak gerek. yönetimle olan uyumsuzluğu da iyice su yüzüne çıktı fazlasıyla. ancak şenol hoca işler böyle oldu diye çakallık yapacak, ihanet edecek bir adam değil. görünen o ki zaten görevden ayrılacak. o zaman ona, bize ve yaşattığı tüm sevinçlere uygun bir veda olmalı bu.
imparator' değil adam gibi adamdır şenol hoca.
besiktasın basında daha uzun yıllar kalması gereken teknik direktor gibi teknik direktor. butun besiktas macerası boyunca elestirebilecegimiz 1-2 hamlesi dısında bize cok onemli sampiyonluklar yasatmıs, avrupada destanlar yazdırmıs bir kahramandır.

daha once calıstırdıgı takımlarda da ne kadar basarılı oldugu ortada. burda acizane yapılan guzellemelere de ihtiyacı yok kendisinin. bu sene, burak yılmaz transferiyle, tolgay dingilinin de gitmesiyle bizlere bir baska sampiyonluk yasatması icten bile degil. ikinci yarıda daha disiplinli bir sekilde, seri puanlarla liderligi alacagını dusunuyorum.

taraftar olarak arkasında duralım. gelen gideni aratır. su an besiktası yonetecek en iyi isim kendisidir. yonetim de bunu bildigi icin kendisine acık cek veriyor.
verdiği röportajlarda hırslı görünse de maç içindeki formuna bakılırsa geldiği ilk sezondan eser yok.
  • /
  • 42