serdal adalı

  • /
  • 18
seçildiği takdirde en az fikret orman kadar kötü yöneteceğine inandığım tjk başkanı.

(bkz: al birini vur ötekine)
ikinci kez aday olmayacaktır. bu seferde kaybederse tarihe gömülür bunu biliyor ve kazanma şansı 0
yeni başkan adayımız. bu adamdan neden herkes bu kadar nefret etmiş çözemedim. tamam bana da mükemmel gelmiyor ama fikret orman'dan kötü olacağını da inanmıyorum. yıldırım demirören zamanında tek iş bitirici olabildiğimiz dönemin sahibi adam. batmamızı buna yûklemiş herkes ama onun bu adamla bir alakası yok ki. herif transfer paralarını odemekten mi sorumluydu sanki. bilemedim. ben en azından bizi bir seneye daha sağ beksiz başlatmayacağına eminim bu adamın. fikret ormanı bir sene daha orada görmek istemedigim için duygusal davranıyor da olabilirim tabii.
-- alıntı--

"şu an beklemedeyiz. yönetim kurulu ve başkan hangi kararı alacak henüz belli değil. açıklanmamış bir karar üzerinden aday olacağım veya olmayacağım diye konuşmak çok yanlış bir tavır olur. her zaman söylüyorum, söz konusu beşiktaş ise ben her zaman göreve hazır birisiyim. ama mevcut bir başkan ve yönetim varken çıkıp 'ben adayım' demek etik bir davranış olmaz. bekleyelim, fikret orman yönetimi toplansın, konuşsunlar, bir karar alsınlar. biz de çıkacak karara göre tavrımızı belirleriz.

2016'da olağan seçim var, şimdi de erken seçim kararı alınırsa bir yılda iki seçim olacak. benim gerçek hedefim 2016 seçimleri. bir yıl sonrasına hazırlandığımız doğrudur ve herkes tarafından bilinen bir gerçektir. bunları enine boyuna düşünüp çok iyi bir analiz yapıp, ona göre karar vermek lazım. öncelikle olağanüstü seçimin ortamını ve oluşacak şartlarını değerlendirmemiz lazım. dediğim gibi kesin kararımı 'serdal adalı aday olacak veya olmayacak' diye henüz açıklamadım, çünkü ortada bir seçim yok. beklemek lazım.

yaşanan ortam hiç hoş değildi. başkana yapılan eleştirilerin dozu, belden aşağı vurmalar, başkanın çıkıp 'el mi yaman bey mi yaman' diye konuşması hoş görüntüler değildi. beşiktaş'ın kongre ortamı bunlar olmamalı. kavgalar, bağırmalar, hakaretler, çok kötü bir ortam yaratılmıştı. inanılmaz bir gerginlik vardı. önce bunların bir düzeltilmesi lazım. gidişat iyi değil."

-- alıntı--

şike yaptığı öyle veya böyle mahkemece karar verilmiş bir adamı kimsenin içine sindiremediğinden dolayı , genel olarak beşiktaşlıların içine sindiremediği para babası. yıldırım demirören zamanında ki saçma sapan harcamalarda onun da payı vardı, ayrıca bir önceki seçimde zaten seçilemedi. yani umarım aday olur ve sonrasında silinir gider.
sen bizi hiç anlamamışsın demek istediğim ex başkan.
çakalın önde gidine.

3 sene önce para batağında olan, kayyum tehlikesi yaşayan kulübün önünden geçmezken, biraz durumlar düzelince hemen başkan adayı olan at babası.

başkanlık seçimi öncesi lig tv de izlemiştim kendisini ve tam bir hanzo olduğunu gözlerimle gördüm.canlı yayındamı konuşuyor kahvede okey oynarken mi konuşuyor çözemedim. beşiktaş stadı asla yıkamaz, yapamaz demişti? stad yakında bitiyor. ayrıca y.d. zamanında mayıs ayında kazma vuracağız açıklamalarını unutmadım. yalancı olması cabası.
-yaparız, ederiz, biz şöyleyiz, böyleyiz, yıldız, vizyon.... ulan pez.. sen başkanlık mı yapacaksın yoksa mafya babalığımı.ilk olarak karakterini düzeltmesi lazım son olarak beşiktaş ile asla ve asla yan yana gelmemeli. git atlarına başkanlık yap.

acaip uyuz oluyorum bu kamile.
bazı taraftar gruplarını, 15 senedir ağzını açamayan divan kurulu inceden inceden gaza getiren varlık.

senin kapasiten asla beşiktaş başkanlığı yapacak kadar yüksek değil. trilyonlarında olsa ırgat olduğun gerçeği asla değişmez.

süleyman seba, serdal bilgili ulan hatta y.d. ve fikret orman 2 kelimeyi bir araya getirebilen adamlar. y.d. hariç hepsi eli yüzü düzgün insanlar. peki ya sen? 2 lafı bir araya getiremeyen, mafya babası gibi hal ve hareketler sergileyen ırgatın tekisin.

ölsen cenazen kaldırılmaz bu kulübün önünden.

şikeci çip.
yeniden başkanlığa aday olacağı iddia edilen tjk başkanı.

http://haber1903.com/n-9060-adali-adayligini-acikladi-yonetiminde-surpriz-isim.html
(bkz: hıamına)

senin beşiktaş değerleri ile uyuşan bir tane değerin yok!
tjk başkanlığından kovulduktan sonra , kendisine yeni oyuncak arayana şımarık ağa.fikret'e sallıyoruz falan ama o bu adamın yanında zemzem suyuyla yıkanmış gibi kalır.
(bkz: hıamına)

senin beşiktaş değerleri ile uyuşan bir tane değerin yok!
beşiktaş düşmanı. beşiktaş'ın içindeki irlanda'lıydı.
kulislerde dolaşan haberlere göre başkan adayı olmak istiyormuş.
https://haber1903.com/n-11669-ve-adali-hazirlaniyor.html

git pavyonda konsa çık diyeceğim ama oradakiler ekmek parası peşinde.

uyuz oluyorum bu hokkabaz şerefsize. konuşmayı bilmeyen adamdan başkan falan olmaz.
#402416
üstteki kodda ne yazıyorsa odur. ne eksik ne fazla.
büyük ihtimalle beşiktaşın yeni başkanı seçilecek kişi.
dün yapılan başkanlık seçimini kaybeden kişi.
  • /
  • 18