serdar aziz

bursaspor forması giyen 1990 doğumlu stoper. dandun vuruslari ise oldukca fazla, bu özelligini yontarsa iyi olabilir.
bana kalırsa ibrahim toraman'dan sonra düşünülmeli. toraman illakı futbolu bırkacak bu adam takıma kazandırılmalı.
23 ağustos 2012 bursaspor twente maçında sakatlanan ve sahalardan 4 hafta uzak kalacak olan futbolcu.
galatasaray'ın kendisini takıma transfer etmek istediğini belirten stoper.
galatasaray'a, gökhan töre transferi için devreye girmiş olması nedeniyle, misilleme yapmak için; beşiktaş'ın devreye girdiği haberleri 2 gündür servis edilmekte olan futbolcu.
bu adam iyi mi ya diye düşündüğüm futbolcu
spoiler--

serdar aziz'i galatasaraylı bir yöneticiyle bir araya getirmem bir futbolcuyu menajeri olarak bitirmem anlamı taşır. serdar'ın kulübüyle sözleşmesi devam ediyor. transfer gündemi doğrudur, bunu saklamak ya da kamuoyunu yanlış yönlendirmek hoş kalmaz. serdar adı belirtilen mekana 5 yıldır gelir, 5 yıldır da florya'ya yakın yerlerde yemek yeriz. galatasaray kulübü'nden herhangi bir yöneticiyle görüşmedik. bu söz konusu dahi olamaz

spoiler--

*
kulübü ile * sözleşmesini 2018 yılına kadar uzatan stoper.
saç rengi ve şekliyle oynadığı takıma yakışan futbolcu.*

koyduk mu ?
yanlış hatırlamıyosam atiba'yla güreşine hakem sadece sarı kart vermekle yetinmişti, o pozisyonda volkan şen'in motta'yı tekmelemesi de sarı kartla sonuçlanmıştı sadece
fenerbahçe ile görüştüğü haberleri gelen stoper.
madem sivok'u elimizde tutamadik bir stoper almamiz sart guzel bir tercih umarim gelir hem zaten yerli topcu uygun fiyata alinirsa gelsin yoksa ısmail koybasi gibi 11 milyon (turk lirasi) arti serdar kurtulus gibi maliyeti olacaksa kalsin
fikret orman'ın kendisi için bursaspor başkanı recep bölükbaşı ile bir görüşme gerçekleştirdiği söylenen defans oyuncusu. yetenek açısından fazlasıyla abartıldığını ve ciddi anlamda usta bir menajer pazarlaması ürünü olduğunu düşünüyorum. umarım abuk subuk maliyetlerle takıma kazandırılmaz.
atınç nukan gibi bir potansiyeli 6 milyon euro uğruna peşkeş çekenlerin. 3-4 milyon euro domalıp alacakları sıradan stoper.
13 ekim 2015 türkiye izlanda maçı nda çok beğendiğim stoper. hakan balta ile ortada şahane iş çıkardılar
bursaspor'un 10 milyon euro bedel ile satabileceğini açıkladığı stoper.
muhtemelen fenerbahçe'nin alacağı oyuncu. 10 maçlık bir yükseliş gösterdi ve sonradan fos bir transfer olacağa benziyor.
iyi stoper.

10 milyon avro ya 2 gömlek daha iyisi alınır.
10 milyon euroya kendisinden 1-2 gömlek üstün stoper ve tolga'dan 1 gömlek üstün kaleci alınır.

tanım: piyasa değeri 4-4.5 milyon eurodan fazla etmeyecek topçu.
10 milyon euroya dünya kupası üçüncüsü kadronun as stoperi(vlaar) alınır. artan 10 milyon euroya da sezon sonu wolsburg'un kalecisi(benaglio) alınır. geriye kalır 10 milyon euro.
tanım:avrupa deneyimi olmayan stoper.
  • /
  • 4