sevgilisi olan birine yavşayan erkek

abazalığın doruk noktasıdır.oysa kendi ayarında birilerini bulmak varken neden götlük yapar ki insanoğlu anlamak mümkün değil.
yavşadığı kişide erkeksei ortada şenlik var demektir. bana göre diğer ihitmale göre daha olasıdır
sevgilisi olduğunu bilmiyorsa kendisi hakkında bir şey söylemeye gerek yok....ama bilip de yapıyorsa o zaman söylenecek çok şey var...bi kere bu ikinci kısımdaki adamdan "sana yapılsa" gibi empati falan kurmasını beklemeyin...ayrıca karşındakinin karakterine göre ya ağzının payını alacaktır ya da istediğini...

edit: istediğini alma olasılığı da var çünkü kendine güvenen erkek her zaman çekici gelmiştir kadınlara...
bir de arkadaş ayağına yatıp yaparlar ne yapıyorlarsa,kıza anlatamazsın derdini,ibnenin olayını bilirsin ama kız elletmez falan.

böylelerine meriç deniyor,umut sarıkaya'nın muhteşem tiplemesi
http://galeri.uludagsozluk.com/9/uluda%c4%9f-s%c3%b6zl%c3%bck-anti-meri%c3%a7-hareketi_34325.jpg

etrafta böyle bir meriç gözlemlerseniz şahsıma haber vermenizi rica ediyorum,o kadar adrenalini boşuna mı yükleniyoruz
erkek tanımını bir daha düşünmemizi gerektiren erkek tipidir.
teke tek kavgayı hak etmeyen dallamadır. mümkünse arkadan gelip kaboom diye ense köküne yumruk atılmalıdır.

amaaa...

şu da var ki, bu oğlan çocuğu sevgilisi olduğunu bilmesine rağmen kıza yavşamaya devam ediyorsa sorun herifte olduğu kadar, kızdadır da*. çünkü şu bir gerçektir ki, istisnasız her kadın ilgiden hoşlanır ve bu ilgiyi canlı tutmanın yollarına bakar her zaman. hele bir de erkek arkadaşı/eşi onu biraz ihmal etmiş olsun o ara, hiç affetmez. aldatmak mıdır? bence bu da aldatmaktır.

öyle bir durumda çocuğa yukarıdaki hareket çekildikten sonra kız çocuğunu karşına alırsın, gözlerinin içine bakarak son bir kez gülümser, hadi eyvallah der, döner gidersin; o gülümseme ona bir ömür yeter. sonrasında üzerinden 5 sene* geçmiş olmasına rağmen, hala ara ara sana ulaşmaya çalışan biri haline gelir ve sonra buzdolabını açıp bir kase buz gibi yoğurt koyarsın kendine, hayat öyle devam eder.
düşününce; eğer kıza aşık ise ve kızın sevgilisi varsa onu gerçekten sevip, elde edebilmek için yapıyorsa kızamayacağım yavşaktır.bu durumda kızın tavrı önemlidir.