şike işinde beşiktaş ın adının geçmesi

hepimizi derin bir acıya boğacak, şahsım adına kafamı yerden kaldıramama sebep olacak utanç verici durumdur. buna rağmen kesinlikle olmaz demek, biz de izine rastlanmaz diye idda etmekte saçma olacaktır kanımca. tarihimizde yer alan bir çok efsne isim yanında, kirli ilişkileri bulunan gereksiz adamlarda bu kulüpte görev yapmıştır.
bence beşiktaş ismi sadece adliye adıyla alakalıdır
doğan haber ajansının götüne kına yakmasına sebep olacak olay.
basında yine beşiktaşın şike yaptığı söyleniyor kupa finalinde i.akın para almış tabi o yüzden gol attıya zaten ligde şike yapmış hıhı o yüzden 5.olduk o yüzden futbolcularımız maç başına en az 10 tekme yedi o yüzden karabük maçında bariz gol verilmedi tabi aslında şampiyonluklarıda elinden alınmadı beşiktaşın bravo ayakta alkışlamak lazım bu iddiaları ortaya atanları zira bu kadar şerefsiz karaktersiz insanlar görmedim ben hala her şey ortadayken fenerbahçenin trabzonsporun pisliği ni örtmek için beşiktaşı karalıyorlar unutmasınlarki biz şerefli ikinciliklerin takımıyız şeref beyin baba hakkının çocuklarıyız
şike yapsak zaten evet 5. olurduk şampiyon olmazdık 5.likle yetinirdik dedirtecek kadar gerizekalıca söylemler.
bugün itibariyle daha çok anılan durumdur. suçu olanın en kralını çekmesi niyetiyle.

sadece fenerbahçeyi aklama çabasında olanların girişerek bu uğurda mücadele verdiği eylemdir.

galatasaray zaten kötü bir sezon geçirdi. o yüzden esamesi bile okunmuyor. lakin beşiktaşın elinde bir kupa. hem de birilerinin 29 yıldır göremediği bir kupa. elbette bir çapanoğlu olmalı. çünkü son 6 yılda bu kupayı 4 kez müzesine götüren zaten beşiktaş değil ki. o yüzden almak için elbette şike yapacaktır. bunun başka açıklaması olabilir mi?!

biz bu sevdanın en karasına tutulmuşuz bir kere.
bilmezler ki derdimiz kupalarla değil şerefle haysiyetle.

o yüzden de sanırlar ki alsalar elimizdeki kupayı yıkılacak dünyamız.
oysa ki biz en çok şeref için yaşarız.

titriyor ellerimiz, solgun hep yüzlerimiz.
korkarız ki lekeli kupayı kaldırdı ellerimiz.

çamur bile atmayız izi kalır korkusuyla
tek derdimiz beyazdır hem de en durusuyla

bilmezler ki her daim cesurdur bu yürekler
vurulan her darbede yıkılmaz, dimdik bekler.

bu sevdanın adı yok, sözü yok, tarifi yok.
bu sevda vurgununun hileye eveti yok.

her daim adın şanlı tarihinle anılsın
bayrağın göklerde şerefle dalgalansın.
evet biz sike yaptik.11 yilda sadece 2 kere sampiyon olduk.11 sezonda 6 kere 5. olduk. gecen sezon ulkemize 20 puan kazandirdik. avrupada en iyi turk takimi olduk. eger sike yaptigima dair 0,1 kanit bulursaniz dusurun bizi kume gikimiz cikmaz.108 yildir hakkı'mizla oynadik , seref'imizle kazandik. asolan hayattır hayatta besıktas..! dememe sebep olan olay.
(bkz: bi siktirin gidin)
sağ tarafımın komple kullanılmaz hale gelmesine sebep olandır. 2 adet iğne ve ilaçlarla geçirmeye çalışuıyorum kas spazmını.
ciğerim yanıyor darlanıyorum eriyorum her geçen gün sayesinde.
beyne kan fışkırtan..yemeden içmeden kestiren..sevgiliden ayırtan ( moralsizlikten)..içler acısı durum..adının geçmesi yetmişken üstüne içeriye alıyorlar..içim acıyor cok acıyor coookkk...