sinan şamil sam

wbc * dünya kıtalararası ağır sıklet boks şampiyonumuz olan sporcudur. 15 aralık 2010 gecesi rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmış ve halen yoğun bakımda tedavisi devam etmektedir.
karaciğer yetmezliği nedeniyle tedavi gören eski dünya kıtalararası ağır sıklet boks şampiyonu durumu kritik olduğu söylemiyor.
vefat etmiş.

https://twitter.com/atakankurt2/status/659872251261624320
karaciğer yetmezliği bulunan ve geçtiğimiz günlerde böbrek yetmezliği başlaması üzerine yoğun bakıma alınan tedavi gördüğü marmara üniversitesi eğitim ve araştırma hastanesi'nde hayatını kaybeden kişi.
muhtelif sağlık sorunlarıyla neredeyse 5 senedir sürdürdüğü mücadelesini kaybetmiş olan büyük boksör. hepimiz o mücadeleyi bir gün kaybedeceğiz ama seninki bu kadar erken olmamalıydı be "boğazın boğası"...
türk spor tarihinin sayılı efsanelerindendi. profesyonel spor uğruna alınan ilaçlar, ve alkol alışkanlığı ,karacaiğerini erken yaşta yedi bitirdi. kendisi çok genç yaşta göçüp gitti ama adı hep anılacaktır . allah rahmet eylesin demekten yapacak başka bir şey kalmıyor bize de.
"profesyonel boks kiralık katildir" sözüyle boksa ilgi duyanların daima hatırlaması gereken bir insan.mekanı cennet olsun.