slaven bilic

  • /
  • 72
1968 doğumlu hırvatistan a milli futbol takımı hocası. 2006'dan beri ülkesinin milli takımının başında görev yapmaktadır.
oynattığı hücum futbolu, ve asi tavırları ile ilgi çeken teknik adam. saha kenarında gereksiz bir asabiyete sahiptir o ayrı
fikret orman'ın, başkan seçildiği takdirde beşiktaş'ın başına getireceği konuşuluyordu. fikret orman seçildi, heyecanla bekliyoruz neler olup biteceğini. turgay demir, kendisiyle hâlihazırda anlaşıldığını iddia ediyor. konuya ilişkin haberler için:

http://www.kartalbakisi.com/haber/1-milyona-ikna-olur/10230/
http://www.kartalbakisi.com/haber/slaven-bilic-ile-anlasilmis/10245/
fikret orman konuyla ilgili olarak 'ne bilic ne de aybaba ile görüştüm bu haberler yalandır' açıklaması yapmıştı.şahsen eğer bilic gelirse müridi olurum,dünyanın en karizmatik,taraftarıyla en iyi etkileşime giren,hırslı hocalarından biridir kendisi,gitarı da sağlamdır,yakışıklı da bir ağabeyimizdir.2008'den beri hala grubunun hırvatistan milli takımı için yaptığı 'vatreno ludilo' adlı şarkıyı dinliyorum,bıkmadım.gelirse çok iyi yani.

işte o şarkı; http://tinyurl.com/cntjya
kartalbakisi.com'un haberine göre, 2012-2013 sezonunda beşiktaş futbol takımı teknik direktörlüğü için düşünülen 2 isimden biri. tayfur havutçu'nun sadece spor toto süper final süresince görev yapacağını iddia ediyorlar. ki bu sitenin sahibinin artık yönetimde olduğu düşünülürse, yaptıkları özel haberler artık daha güvenilirdir denilebilir. neyse, ne diyorduk? fiko başkan, bize bilic'i getir.
ben beşiktaş'ın başında menajerlerin oyuncağı olmuş birini istemiyorum,takımın güzel futbol oynamasını,teknik direktörün sağlam bir duruşu olmasını istiyorum.
tayfur havutçu'yu değil slaven biliç'i istiyorum.getirebiliyorsanız getirin.gerçi euro 2012'den sonra gelebilir gelirse,ama anlaşılırsa gelsin.
htspor haberine göre yeni sezon için takımımızın teknik direktörü olması için kendisiyle anlaşıldı

http://www.haber1903.com/futbol/geliyor-h11937.html
ntvspor'un haberine göre beşiktaşımızın ön sözleşme imzaladığı teknik direktör.
maradona dışında küpe taktığını gördüğüm teknik direktör.
hücum futbol oynatan kazanma hırsıyla 'acaba' dediğim teknik direktör, ola ki gelirse o hırsı takıma aşılayıp hep taraftarı ateşleyip hemde takım için olumlu sonuçlar alınabilir.
haber1903'te 'özel yaşamı nedeniyle bazı yöneticilerin soğuk baktığı isim' olduğu belirtilmiş,ulan kimseden çekmedik bu milleti özel yaşamından dolayı yargılayan heriflerden çektiğimiz kadar.dino drpic'i almaya gidip herifin yaptıklarını yolda öğrenince gordon schildenfeld'i getirenler de onlar zaten.

size ne ooolllloooooooom?

ayrıca türkiye'ye gelirse fatih terim'le karşılaşmak için yanıp tutuşacak hocadır,sırf euro 2008'in rövanşını almak için bile beşiktaş'a gelebilir.*
habere göre beşiktaş a gelmek istediğini beyan eden hırvat teknik adamdır kendileri.

http://www.goal.com/tr/news/3394/euro-2012/2012/05/02/3075020/bilic-be%c5%9fikta%c5%9f%c4%b1-%c3%a7al%c4%b1%c5%9ft%c4%b1rmak-isterim

bu arada geçen trt euro 96 daki danimarka hırvatistan maçını izlerken farkettim de oyunculuğunda da sivok vari bir defansmış maşallah.
yalnızca aşağıdaki enstantane için bile pek çok taraftarın gelmesine sıcak baktığı hırvat futbol adamı.

http://tinyurl.com/ck5bhy4
euro 2012 bitse de beşiktaş'ımıza gelse dediğim teknik direktör.
ne işi var allahın yugoslavının (yugoslavları aşağlamak için değil, alman olsa almanı ingiliz olsa ingilizi derim) , ne türkiye'yi bilir ne türk futbolunu gitsin takılsın hajduk majduk, bize bizi bilen alt yapıyı tanıyan bizden biri gerek.gerisi traş.
bence çoktan anlaşıldı bile.
hem türkiyeyi iyi bilir hele yardımcısı mrmic daha iyi bilir. (mrmic bi ara bizim kalecimizdi)
ayrıca schuster gibi türkiyeyi küçük görmüyor ve beşiktaşın büyüklüğünü çok iyi biliyor.
genç, başarıya aç, karizmatik , hırslı , futbolu iyi bilen , takım oyunu oynatan , ucuz maliyetle iyi transferler yapabilecek , alt yapıdan oyuncu çıkarabilecek düzeyde bir hoca.
zira modrici falan bulan kendisidir.
şu play off bitsede gelse dediğim hocadır , adamdır.

ama tek korktuğum şey lanet olasıca medyamız. malum bilic genç ve yakışıklı e tabi gece dışarıda bolca çıkan birisi. 2-3 yenilgi aldığında guti reyiz gibi bitirmeye çalışırsa medya o zaman iş yönetime düşer. ama ibrahim altınsay da bilic hayranı bu tür aldatmacalara kanmazlar. taraftarımız ise çok kolay atlarlar ve hocayı yuhlamalar falan başlar falan filan.
neyse gelsinde bunları o zaman düşünürüz.

özet: ver dese veririm
http://tinyurl.com/d3ooauu
"bu adamı kaçırmayın, alın artık!" dedik dedik dinlemediniz, bak ne oldu şimdi?

http://www.kartalbakisi.com/futbol/bilic-kararini-verdi-h10648.html
12 milyon euro'ya lokomotif moskova'ya imza atmış.
olmadı şimdi bu oysa ne hayallerim vardı..
bi gün mutlaka gelecek ama 10 yılmı olur 20 yılmı olur orasını bilemem. ingiltere hayali var bilicin hep söyler ordada hevesini alıp gelir artık.
  • /
  • 72