son dakika golü ile gelen galibiyet

nizami bir süre içerisinde atılırsa sevinçten delirtecek gol ile gelen galibiyettir. ama sahada ki tff temsilcisinin zoru ile 3.devrede atarsanız, durup düşünmeniz gerekir.
değil 3. devre 82. devre olsa golü atan tarafı sevinçten deliye döndürecek goldür. haklıdır haksızdır onu tartışaduranlar devam etse de atı alan çoktan üsküdar'ı geçmiştir. tarihini ve oynanan takımı hatırlamadığım ama yılmaz vural'ın yönettiği bir takımı 3 dakikalık uzatmada 4. dakikada yendiğimiz ve ali sami yen'de oynanan bir istanbulspor maçında şifo mehmet'in attığı golle kazanmışlığımız benim deliler gibi sevinmişliğim vardır. golün haklılığı veya haksızlığı her zaman tartışılabilir ve hatta şu yazdıklarımdan dolayı skor taraftarı olarak tanımlanabilirim ama kazın ayağı hiç de öyle göründüğü gibi değildir. galip takım her zaman haklıdır ha tabii ki aşağıda vereceğim bakınızlarında beşiktaşlılık adına sonuna kadar arkasındayım. saygılar ve de sevgiler der kelimelerime son veririm.

(bkz: sevinmek için sevmedik)

(bkz: simsiyah kaderimin bembeyaz umudusun)

(bkz: güneşli günlerde bulmadım ki seni, karanlık çökünce terk edeyim)

(bkz: bir derdim var bin dermana değişmem asla)

26 şubat 2012 galatasaray beşiktaş maçında gözler önüne serilen durumdur.

gol attılar ve maç bitti. 1 dk öncesinde hugo almeida'nın kafa pası gol olsaydı, gülen taraf biz olacaktık. gelin görün ki futbol adaletsiz, top yuvarlak..
26 şubat 2012 galatasaray beşiktaş maçında gol son dakikada gelmemiştir.

gol 90+1. dakikada gelmiştir, geri kalan 2 dakika gasssaaaraylı görgüsüz futbolcuların abartılı sevinçleriyle geçmiştir, ibne hakem de o 2 dakikayı oynatmamıştır.
son dakikada gelen gol değil, şampiyonluk mutluluk verir. sene 2003 sergen atar, şampiyonluk gelir.
spor toto süper lig 2013 2014 sezonunda henüz ligin yarısında dahi gelmemişken fenerbahçe'nin 4 maçtada aldığı galibiyettir. #311774

şampiyonluk habercisi olması muhtemel
(bkz: 8 şubat 2015 çaykur rizespor beşiktaş maçı)

bu maçların başlığını kim açmışsa hep onun yüzünden.* *