sözlüğe kadın elinin değmesi

bakış açılarının daha da zenginleşeceğinin işaretidir. kadınların daha detaycı olmasından mütevellittir.
sözlükteki yoğun çorap ve ter kokusunu hafifletecek hede.
elde olsa sözlüğün sağına soluna, özellikle yukarıdan aşağıya üçgen şeklinde sarkar modda dantel motifleri yerleştirilecek durumdur...

seviyoruz sözlükteki tüm dişi kartallarımızı dediğim başlıktır da aynı zamanda...
sözlüğe dip bucak girilecek hissi yaratan durum
bir aradığını bir daha bulamama veya yerinin muhtemelen değişmiş olmasıyla eşdeğerdir.
güzelliğin her yere yayıldığının kanıtıdır.
bayanin eline göre kismi farklılıklara yol açabilece mevzu.
(bkz: ellerim bile çirkin benim)
o beni prenses peri felan.
iyidir. dışarıdan abazan görünümü etkisini azaltır.
mabedi dişi kartal yapar.
gün gelicek sözlüğün bayanların eline geçmesi haline gelecek başlıktır.*
sol framenin dantellerle süsleneceğini bilmek şimdiden huzur veriyor.
futboldan anlamayan üç beş kaknem kızın bize ayak bağı olmasından başka bir şey değildir. muhtemelen kendilerini pembe panjurlu evlerine uçuracak pegasus'lu prensi arama ümidi güdüyorlardır kekolar. bence atılsınlar sözlükten, rahat yazamıyorum şahsen.
türkiye'deki genel kız futboldan anlamaz rererörö saçmalığını düşünen bazı şahsiyetleri ortaya çıkarmış söz öbeği.futbolun başta bir spor olduğunu unutmuşlar meğerse.bu güne kadar etrafımda bu insanlar çokça olmuştur.halbu ki ben dedesinden gelen beşiktaşlılık sevgisini tüm sülalede çocukluğumdan beri yaşatan bi ailede yetiştim.babasıyla beraber maçlara giden ve götürülmediğinde arkasından ağlayan bi çocuktum.peşine kuzenleriyle evden kaçarak sırf maça gidemediği zamanlar çarşı'da bulunmanın zevkini yaşamak için paralar biriktirirdim.kendimi bildim bileli gazeteleri beşiktaş'lı olan sayfasından okumaya başladım.sadece kendisinde olan o zekadan belki kız erkek ayırmaksızın allah bizlere de vermiştir de haberi yoktur.hala şu sevgiyi kız erkek olarak ayıracak kadar düşüncesizdir de aslında.maçlarda erkek gibi hönkürüp evde annemle mantı da açıyorum çok şükür.çevremdeki insanlar da beni böyle gayet seviyolar.evet öyle teknik yorumlar yapamıyorum ama an be an herşeyi takip ediyorum beşiktaşla ilgili, bir gazetenin beşiktaş köşesinde yorum yazan amcamla karşılıklı tartışabiliyorum.insanları hala kız erkek diye ayıran zihniyetler olmasın bence burda rahat yazamıyorum.