sözlük yazarlarının itirafları

  • /
  • 17
yazarların her türlü konuda yazacakları itiraflardır.

normalde her gün saçımı yıkarım. ama kız arkadaşımlarından * birisiyle buluşmaya gideceğim günden bir gün öncesi saçlarımı yıkamam zira sabah şekile girmiyor soktuğum saçları !
odamı ayda 1 kez temizlerim * çoraplarımı hemen kirliye atmam * sürekli banyo yapmaktan nefret ederim
cihan1903'ü 13 haziran 2005 de balıkesir'e giderken yalnız bıraktım *
arkadaşla osuruk kavgası yaparken altıma sıçtım. bildiğin sıçtım yani ishal olmuşum yapcak bişey yok.
geceleri uyurken halen ağzımı elimle sıkısıkı kapatırım..hatta bazen elimi yumruk yaparak, ağzımı kapatırken uyanıyorum.**
sözlük yazarlarının kimsenin bilmesini istemedikleri hadiseleri.
çok içerken kusucağımı bile bile içiyorum; yük olmak istemiyorum ama kendime mani olamıyorum. itirafım ediyorum ; içmeyi seviyorum.
tıklım tıklım bir metrobüsün içinde kimsenin gözünün yaşına bakmadan osurdum evet o bendim gayette bilerek yaptım.
teomanın - sinek valesi şarkısında ki kon dilimin ucuna bölümünü kombimin ucuna diye kavramış ve söylemiştim *

lise birde kasamı açıp anakart diye ram'i çıkarıp elimde sallamışlığım vardır ki utanmadan sene sonu alan seçimlerinde bilgisayar bölümünü yazdım.

açıkcası denemelerimi övmeleri hoşuma gidiyor çaktırmıyorum * *
alkolsüz bir hayat düşünemiyorum, hiç içmemek mümkün ama muhtemel değil sözlük. alkolik miyim neyim anlamadım.
8-9 yaşlarımda sigara içenlere özenirdim hep. bir gün dayanamadım artık, gittim bi kağıt parçası aldım. yuvarlak hale getirdim özenle. * gittim ucunu şofbende yaktım. külleri yere döke döke arka balkona çıktım. sigara içecez ya sindim bi köşeye. ağaçlıktı zaten arkası kimse görmüyodu. neyse bi içime çekeyim dedim. evet kağıdın yanmasıyla çıkan dumanı. bir öksürük, bir feryat figan. ölüyodum be sözlük.
geçen gün bir barda yanında sevgilisi varken etrafa bakan pezevenk gözlü bir erkeğe yanlışlıkla dans edermiş yaparken dirsek attım.*
olmuyo sözlük. ne sikim yapsam olmuyo. olmadıkça davranışlarım değişmeye de başladı, durduramıyorum bu değişimi elimden bişey gelmiyo. kafayı yicem lan.
geçen akşam sinemada izlediğim black swan filminde gerilim o kadar fazla ve müzik o kadar ürkünçtü ki resmen korktum çok korktum feci korktum.hatta gece rüyamda* canavarlarla bale yapıyordum ve hepsi beni yemeye çalışıyordu.sonradan gördüm filmde +15 varmış.
bugün ofisin taşınacağını biliyorsun...o kadar eşya kaldırılıp indirilecek....daha niye dar pantalonla işe gidersin ki....daha ilk dolabı taşırken pantalondan olursun işte böyle...sonra kimseye çaktırmaadan ortadan kaybol...eve git değiştir...nerdeydin diye soranlara da koli lazımdı civardaki esnafa sordum yalanını at...neyse ben yaptım...siz de yapmayın diye anllattım....
ofiste download yapıldığı için kanser olma noktasına geldiğim bir vakit, ortaya laf ataraktan giydirirken size, bir kaç gün sonra internetiniz yavaşladığında sinirlenip söylendiğinizde ses çıkarmamamdaki yegane neden, benimde sırf size inat download yapmaya başlayıp bağlantının anasını ağlatmamdır!
içip içip uyumak istiyorum, maksat günler geçsin gitsin bitsin. evet bunu istiyorum.
ben ayaga kalkamadigim, gozumun gormedigi gunleri yasadim sozluk. sukretmeyi bilirim, etmeyene kizarim sozluk..
beni güzin abla sanıp arayıp duran saçma sapan kız arkadaşlarımdan yoruldum.sizin yüzünüzden kendim ilişki yaşayamaz oldum.sizin yüzünüzden tüm en iyi arkadaşlarımı erkeklerden seçmek zorunda kalıyorum.zaten ofsayt ne onu da bilmiyorsunuz!
-canıım bugün beni hiç aramadı daha sence ne yapmalıyım?ebenin şeyi yaani daha uyanmamıştır,adam çalışıyor lan her an seni mi arasın dur bekle azıcık!
-10 dakika önce mesaj attım önceden de 6 kere aradım 8 kere de mesaj attım hala aramadı beni ne yapacağım ben?yuhhh adamın ağzına sıçmışsın zaten bırak arayıp durma mal mısın yaa sen yapacak işin yok mu senin kızım!
-canımmm hani geçen gün giydiğim pembe elbise varya hani sence xyxy ile buluşurken de onu giyiyim mi?aneyyy kızım ne istiyorsan onu giy her erkekle ilk buluşmada aynı elbise mi giyilir pişti olursan naaparsın sonra azıcık akıllı ol dünya küçük!
-ayyy 3 aydır çıkıyoruz sence ona veriyim mi artık?ohaaaa dedim ve kaçtımm!
guti başlığındaki yazıyı okuyordum...dedim yazan ne güzel yazmış...helal olsun diyip bastım artıyı...baktım ki yazan benmişim mına koyim...neyse...bir tane de eksi oy vermiştim ilk zamanlarda kendime...dengeledik sayılır...
  • /
  • 17