sözlükten soğutan şeyler

bunca aydır birsürü güzel insanla tanıştım bir sürü abim ablam kardeşim oldu ama bazı yazarlar varki isim vermek istemiyorum benle alıp veremedikleri nedir ne yapsam bi taraflarına batıyor düzgünce mesaj atsınlar sorunları neyse konuşalım
sözlüğün bireysel mevzulara alet edilmesidir.
hayattan soğutan şeylerin yanında lafı bile edilmeyecek şeylerdir.
sözlükteki yazarlardan birine hem de açık olarak küfür edilmesi
sözlüğün korku imparatorluğuna dönüşmesi
'görüşünüze uymayan herhangi bir entry girersem acaba atılır mıyım?'havası
üzülüyor muyum?evet...korkuyor muyum?hayır!
2 yıl boyunca sözlüğe emek verirsiniz, hem maddi hem manevi bir sürü emek harcarsınız, cebinizdeki son parayı sözlüğe harcayıp yeri gelir sözlük için sabahlayıp hiç uyumadan işe gidersiniz, ama adamın biri gelir o kadar emeğinizin olduğu o sözlük üzerinden annenize küfür eder, işte sözlükten soğutan an o andır.

eyvallah.
(bkz: hayal kırıklığı)

kusura bakmayın ben yeterince demokratik olamıyorum, hele ki aptal yerine konulduğumda ve en yakınımdaki insanlar bunu kabullendiğinde. bir kısmı kabullenirken bir kısmı da ego peşinde koştuğunda. kimse kusura bakmasın ama ülkem bu durumdayken ve ben bildiğin yas halindeyken, böyle bir ortamda işim olamaz. zira siyasi görüşüm beşiktaş değil. tek gerçek beşiktaş da değil. beylik lafları bir kenara bırakıp gerçekleri göremiyorsak ve kendimizi kandırıyorsak, ben bunun bir parçası olmayacağım. ben kabullenmek yerine sorgulamaktan bıkmayanların yanında oldum hep, bundan sonra da bu böyle olacak. herkese mutlu, güneşli günler dilerim.
(bkz: kibir)
ne çok şey biliyormuşsunuz siz öyle ya..hiçbir zaman bilmediğim şey hakkında konuşmadım sadece evet önyargılı olarak, bilmediğim şeyi ilgi alanıma da girmediği için sevemediğimi söyledim.suçlandım..
ama her kim olursa olsun her şeyi bilmek, sevmek, yorum yapmak, gereksiz yorum yapmak, suçlamak, beşiktaşlılık ölçmek gibi bir takım olaylara girme hakkını vermez..sen kimsin?
yaşadığı ülkenin dini inançlarına saygısızlık edip bide hebele hübele şahsa birinci dereceden hakaret edip sen daha doğru bir cevabı haketmiyorsun diyerek birde üste çıkmaya çalışan densiz lerdir burada herkes arma sevdası ile buluşmuş herkesin rengi aynıdır herkes fikrini paylaşmakta özgürdür fakat kimse kimseye bu şekilde hakaret edemez herkes sınırını haddini bilecek burası dingonun ahırı değildir herkesin uyması gereken belli başlı kurallar vardır ve buna uymak zorundadır şu çok sevdiğimiz ortamdan çıkma sebebi olmayın kimseye nerede ne konuşacağını bilmeyecek kadar hadsiz seniz buraya girip insanların huzurunu kaçırmayın.
sözlükten doğru efil efil bir serinlik üfürecek olan şeylerdir.

aslında iyi fikirmiş olum bu.*
(bkz: sakal modası)

moderatörler sikinin keyfine göre sakal bırakmamalı abi, bu nedir!*
(bkz: mobil uygulama)

bakınızı bile homemade yapıyoruz. hazır olmayan statta maç oynuyor gibiyiz. bitir sonra dayat bari sevgili yetkili.
açıkça söylemek gerekirse , sözlüğün güncellenmiş mobil hali.
her boktan şikayet eden yazar.

mobil site olmaz "mobil site yok sözlükten soğudum" mobil site yaparsın "ay bu bok gibi olmuş." biraz da olumlu tarafından bakın yahu bazı şeylere. susayım ciddiye almayayım diyorum da bir yere kadar. eksiklik varsa zaman içinde halledilecek zaten, sikimizin keyfinden eksik yapmıyoruz herhalde.
şikayet etmek yerine çözüm aranması gereken şeylerdir. örneğin; "beni sözlükten x soğutuyor ama şöyle yapılabilir bu konuda" gibi. misal mobil uygulama sıkıntıları varsa normal giriş yap siteye. çok zor değil. ben ilk üye olduğum zamanlarda entry'lerin yarısını telefondan girdim belki.

oy kıtlığı için oy ver, kıtlığı azalt. ben şahsen oy vermezdim ilk zamanlar ama milletten oy ala ala vermeye başladık. ayrıca arkadaşlarınıza sözlüğe üye olmalarını tavsiye edebilirsiniz. az entry girilmesi, az oy verilmesi gibi birçok sıkıntı aktif yazar sayısının az olmasından kaynaklı.
  • /
  • 2