sports tv

yayın hayatına 2010 yılında başlayan spor kanalı.

-----alıntı-----
sports tv, 30 temmuz 2011'de d-smart platformunun özel kanalı olmaktan çıkarak, türksat 2a uydusu üzerinden şifresiz yayına geçmiş, ayrıca teledünya, digiturk ve tivibu'da yayına başlamıştır.
-----alıntı-----

spor toto basketbol erkekler türkiye kupası, spor toto basketbol kadınlar türkiye kupası, aroma kadınlar voleybol ligi, aroma erkekler voleybol ligi, teledünya kadınlar voleybol türkiye kupası, teledünya erkekler voleybol türkiye kupası, hentbol şampiyonlar ligi, tenis atp world tour 500 turnuvaları, buz hokeyi dünya şampiyonası, volvo ocean race, rugby dünya kupası, yayınlamış olduğu/yayınlamaya devam ettiği turnuvalardan bazılarıdır. ispanya basketbol ligi maçlarını da yayınlıyorlar. normal sezonda, bir hafta barcelona regal'in, bir hafta real madrid baloncesto'nun maçlarını yayınladılar. play-off maçlarının ise tamamını yayınlayacaklar sanırım.

http://www.sportstv.com.tr/
şahane bir atak yaparak nba yayın haklarını alan kanal.
spor kanalıyım diye geçinen bir çok kanalın yapamadığını yapmış ve nba play-off maçlarının yayın haklarını almış olan kanal.

(bkz: ay lav dis geym)
kaan kural ile programa başlamış olan muazzam kanal.
(bkz: basketbol kanalı)
ispanya ligi; almanya ligi gibi avrupa basketbol liglerini naklen yayınlayan, yetinmeyen nba playoffs 2015i canlı aktaran kanal.