tanju kayhan

rapid wien forması giyen 1989 doğumlu sağ bek. resmi sitede aciklanmis transferi, hayirli olsun.

(bkz: aliyorlar efendim durduramiyoruz)

ayrica yönetimi kutlarim; en azindan capulcu anadolu kulüplerine para kaptirmiyoruz ve tutarsa aha biz de bir futbolcu bulduk diyebiliriz. tutmazsa da artik sözlesmesi sona erince galatasaray kapar elimizden.

beşiktaş'ımızın avrupa kupasında rapid wien'le oynadığı macta veli'yi izleme fırsatı bulmuştuk ben şahsen beğenmiştim tanju da yanlış hatırlamıyorsam sonradan dahil olmuştu

üstelik en büyük avantajı hem sağ hem sol bek olması umarım hayırlı olur beşiktaş'ımıza.
ismail köybaşı'ya mükemmel bir alternatif olmakla kalmaz, sağ bekte iyi oynarsa rakipsiz bile olabilir. umarım iyi işler yapar.
uefa'ya adı bildirilmemiş futbolcumuz. ismail sakatlanırsa sol bek egemen olacak sanırım. guti sakatlanırsa da rüştü oynasın. almeida yerine de sidnei geçer bomba takım oluruz.
egemen gibi futboldan bi haber, dağdan inme ayıları sol bekte alternatif olarak kullanacağımıza, kadroya dahil etmeleri gereken, performansını merak ettiğim oyuncu
beşiktaş'ın transfer politikasının saçmalığını gözler önüne koyan futbolcumuz. adamı genç yetenek diye al, kadroya dahil etme. kiraya yollayalım oldu olacak, pişsin gelsin.
neden bu takımda daha resmi maça çıkmadığını anlayamadığım, muhabirlere göre kampın yıldızı. ayrıca her iki kanat bekinde de oynayabiliyor.
toraman'dan daha iyi bek oynayabileceğini düşündüğüm futbolcumuz. ofansı yeterli değilmiş ama sonuçta toraman'dan iyidir.
bana faydası olmayan kilisenin papazını sikeyim dedirtendir. adam doğuştan bek, asli görev yeri orası ve biz beksizlikten kırılıyoruz, salak saçma goller yiyoruz.
ismail köybaşı'nın alternatifi olduğunu düşündüğüm futbolcumuz.
sağ bekteki performansını görmek için forma giymesini merakla beklediğim futbolcumuzdur.

(bkz: ekrem dağ )
(bkz: ibrahim toraman)
o değilde adı tam bir forvet adıdır. tanju çolak + kayhan kaynak = tanju kayhan
31 ekim 2011 tarihindeki beşiktaş sivasspor mücadelesinde mücadeleye 2. yarı dahil olan ve gözlere tam hazır olmadığını hissettiren ama 3 5 pozisyonda vardıki biraz ilk 11 görürse uzun yıllar sol bek sıkıntısı yaşamayız dedirten futbolcumuz...
bu akşam göz doldurmadı belki ama sırıtmadı da . forma şansı bulduktan ve takımı alıştıktan sonra başarılı olabileceğine inanıyorum.
oynadığı süreler arttıkça takıma gerçekten faydalı olacağını düşündüğüm genç yetenek biraz pişmesi gerekiyor.
artık dakika alması gereken sol bek.
inatla süre aldırılmayan sağ ve sol bek. kendisi veli kavlak'tan daha yüksek bir ücretle transfer edilmişti ve ben takımımızın değişilmezi olacağını düşünüyordum. eğer bu adam 10 dakika bile oynatılmayacak kapasitede değilse ona 1 milyon euro ödemeyi doğru bulan transfer komitesine ne demeli? neyse ki bugün 90. dakikada oyuna alınmış, böylece maçı izlemediğim ortaya çıktı.
ismail'in kart cezası olduğundan dolayı bu akşamki 24 ocak 2012 beşiktaş gaziantepspor maçında forma giymesini beklediğim daha sonra da o formayı ekrem e ve ismail e bir daha vermesini istemediğim futbolcudur.

(bkz: oynasa da patlama yapsa)
neden hiç bir maçta oynayamadığı bugün ortaya çıkan ne kadar ismail köybaşı'na sövsemde onun 10 da 1 i olabileceğine inanmadığım ürkek ışıksız ileri çıkmaya aciz futbolcu.bu kadar kötü oynanabilirdi. inatla süre aldırılmamasına sonsuz destek.hulkla olan videosunu gözümüze sokan arkadaşların bende bu maçı gözlerine sokuyorum.
(bkz: 24 ocak 2012 beşiktaş gaziantepspor maçı)
  • /
  • 3