tayyip erdoğan ın yıkılacağını düşünen insan

imkansız bir şey düşünüyor olmayan insandır.
insanoğlu her şeyden önce cebine bakar,parasına bakar,türkiye şuan ekonomik açıdan kötü durumda değil.*
akp hangi ortamda iktidar oldu? türkiye çok büyük bir kriz geçirirken ve zamanın koalisyonu yönetim zaafiyeti geçirirken.halk o gün 'kim gelirse gelsin bunlardan iyidir' dedi ve akp'yi iktidar yaptı.hoş şuan akp'yi iktidar yapmakta olan güruhun çoğunluğu din tüccarlığına tav olmuş insanlar ama neyse,konumuz bu değil.
konumuz şu ki,türkiye'yi de kriz bekliyor,insanlar sürekli krediye,borca abanıyor,ulan götünde don yok iphone alıyorsun,iki ay sonra ipad alıyorsun,nereden geliyor bu değirmenin suyu? şuan stoklardaki yabancı kaynaklı sıcak paraların çekilmesi halinde yarra yememiz olası,olmasa da ben bilmem,ekonomist değilim sonuçta,matematiğim de 1 gelmişti zaten lise 3'te..

ama sonuç olarak para yüzünden ayaklanan tunus'ta,mısır'da,libya'da olanları gördük,suudi arabistan'da da kral abdullah göt korkusundan sadaka dağıttı da ayaklanmaların önüne geçildi,sen istediğin kadar demokrasi arayışı de,arap baharı dediğin şey ekonomik yoksunluğun tetiklediği bir harekettir,e ülkemiz de aynı duruma düşerse bugünün tayyip erdoğan savunucuları kendisine bela okur hala gelebilir,liderini de peygamberini de skerim açım ulan aç diyebilecek milyonlarca insan var bu ülkede.

o yüzden haklı çıkabilecek adamdır.
tayyip erdoğan yıkılmaz ancak kendi isteğiyle bırakır*
aha bu pil biterse böyle düşünen insan haklı çıkabilir.

http://ekonomi.milliyet.com.tr/turk-ekonomisinin-pili-bitiyor-mu-/ekonomi/ekonomidetay/11.09.2012/1594721/default.htm