tecavüz öncesi söylenen sözler

bu yaptığımın insanlığa sığmadığını biliyorum, senin rızan olmadan sana sahip olacağım ve hatta sen bunu hiç haketmiyorken ben sadece 2 dakikalık bir zevk için senin etini acıtacağım. ailenin yüzüne bakamayacaksın, çevrendekiler benim orospu çocukluğumu görmezden gelip senin çırpınışlarını hiçe sayarak yüzüne bakmak selam vermek dahi istemyecekler. hiç bir zaman beyninden silinemeyecek en kötü acın olacak kalacağım aklının bir köşesinde, belkide kimseye derdini anlatamayacaksın, sadece bu yüzden ömrün boyunca mutlu olamayabilirsinde, kim bilir evlenemezsin bile belki, zaten evlensen bile kocana bu konuyu açamayacaksın açsan bile kocan yanında yer almayacaktır hiç bir zaman seni ortada benim gibi bırakıp gidecektir. tüm erkeklerden nefret edeceksin, çocuğunun yüzüne baktığında her zaman ben geleceğim aklına. seksilik hiçbir zaman güzel görünmeyecek fikirlerine ve hiç bir zaman kendine güvenemeyeceksin. hatta intihar bile edebilirsin sırf ben sana zorla sahip oluyorum diye. ölüm sebebini bile kimseye söyleyemezsin. benim gibi bir orospu çocuğunun açacağı yarayı sana aslında kelimeleri birleştirip cümlelere dökmemle anlatmak çok zor.
sen şu gazozu bir iç hele.* *
tecavüz kaçınılmazsa zevk almayı bileceksin muhahahaha denebilir.
#6991 'in fena halde ayar vererek açıklamıştır bu sözleri. ancak bunları söyleyebilecek bir de adam lazım tecavüz etmeden evvel. zaten aklına tecavüzü koymuşsa bunlar gelmez ki aklına.


yine #6991 'e dayanarak söylüyorum ki ulan sen bu kadar lafı yaptıktan sonra hatun sana kendi isteğiyle verir. neden kasıyorsun ki?
yok yanlış dönmedim, ormanın bitiminde anayola çıkacağım.
hadi hadi sen de istiyorsun.
(bkz: tecavüz mitleri) **
bu ne lan?
ne arıyor bu sende?
olm sen kadın değilmiydin lan?