tecavüz

beşiktaş ile yan yana kullanan şuursuza, aklını sikeyim diye hitap ettiğim eylem.
beşiktaş'a beşiktaşlıların bulunduğu yerde edildiği iddaa edildiğinde kişinin başına gelmesi muhtemel eylemdir. aman ha!
türkiye'de suç değildir. adalet ve kalkınma partisi döneminde, bu suçu işleyenler, cezalandırılmak yerine ödüllendirilmiş ve bu sayede tecavüz olayları, artarak devam etmiştir.


--alıntı--

balıkesir'in edremit ilçesi'ne bağlı altınoluk beldesi'nde, (vurgula: zihinsel engelli olan 16 yaşındaki) g.h.'yi, (vurgula: 44 gün boyunca) bir evde alıkoyarak tecavüz ettiği ileri sürülen 3 kişi yakalandı. işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüpheliler serbest bırakıldı. annesi olmayan g.h., devlet korumasına alındı.

--alıntı--


http://www.hurriyet.com.tr/gundem/23742677.asp
kasımpasanın galatasaraya yaptıgı eylem.
zor işler zor.
katlanmak da zor, engellemek de zor.
bu kabullenilmiş ve olması istenen kimi durumlar dahilinde yanlış görülen bu eylemi görüyorum ki insanlar hâlâ islamiyete bel bağlattırıp işte bak böyle yasaklarsan bir yerden patlar şeklinde, dine ya da dine inanlara zarar vermeye çalışıyor.
amaç herhalde bu kötü olayı ortadan kaldırmak değil de başka işler peşinde koşmak gibi. yanlış bir hareketi bir sırf bir şeye inanıyor diye inandığı olguyu kötülemek nedir.
e o zaman kimi ülkeler de demokrasi ile yönetiliyor ama demokrasi adına hiçbir şey yok. sözde cumhuriyet eşiklik falan. ee ne yani şimdi sen diyor musun ki bak demokrasi ile yönetiliyor demokrasi işte bu falan. e o zaman islamiyete bok atma durumu nedir.
idama geleyim. işin komiği ağzına islamiyeti almayan kişinin idam geri gelsin şeriatta var demesi hiç de samimi gelmiyor. ulan işine gelince şeriat işine gelmeyince hınk mınk. aynı şey sana kapan da diyor falan onu da yapacak mısın? ya kardeşim idam gelsin de ama bana şeriatta da bu var falan diye bana martaval okuma.
idam şeklinde yollarda yürüme durumu ise zaten bence zaman kaybı yani mani olma durumu. idam ‘’ek olarak’’ gelmeli ana durum olmalalı.
ki ceza dediğin diyet değil, kişiyi topluma tekrar geri kazandırma durumudur, ilkesine karşı gelmesine rağmen.
idam! idam tek başına olsa ne oluuurrr olmasa ne olur. adamın kızı gitmiş sen herifi öldürsen kaç yazar kızı geri getirir mi? hangi acıyı karşı taraf hissettirme durumu, senin acını dindirebilir ki? ya da hangi cezalandırma durumu kızının teline oğlunun tırnağına değer denktir ki.
yani idam demek biraz da şey gibi duruyor. tamam kızım ölürse idam da edilirse ben fitim. sen razı mısın yani. birisi idamı göze alsa kızını öldürse aha diyetini ödedi ya da idam olacak kızımı öldürebilir izin veriyorum diye bilir misin?
demezsin demek ki kızın öldürülmesi durumunun karşılığı bu olamaz. hiçbir şey de olamaz.
o zaman ne yapacaksın. kötü olay yaşandıktan sonra acıyı dindirme gibi bir yardım değil de kötü olayı yaşatmama yardımı eyleminde bulunacaksın.
idam cezası adamı caydırırmışmış. hadi be oradan. anca kendi kandırır içini rahatlatırsın.
idam cezası olan yere bak bakalım tecavüz var mıymış yok muymuş.
yahu bunu yapan kişi, sence ya bak işte idam olsaydı yapmazdım 24 yıl ceza olduğu için ben bunu yapayım 24 yılda bir şey olmaz diye mi düşündü.
inan bana böyle düşünmez.
kaldı ki bu eylem sırasında ben bilincin ortadan kalktığına inanırım. sürü psikolojisinde de bilinç ortadan kalkar insanoğlu tam olarak evrilmemiştir. hayvani dürtülerle yaşar ve yaşamda kalmasının ana kaynağı bu hayvani dürtülerdir.
e sen aklı o an yerinde olmayan adamın ulan idam var diyerek bu işten cayacağını mı düşünüyorsun ciddi ciddi.
hatta ve hatta bilinç kalkması değil çoğu bu eylemi yapan kişide ben sağlam bir bilincin en baştan beri zaten olmadığını düşünüyorum. bu zaten ayrı bir faktör.
eeee idam gibi olay yaşandıktan sonradan diyet amaçlı (dandık korkutma çabalı) değil de olaydan önce yol kesmek lazım neyle. eğitimle.
adamda bilinç kalmıyor sağlı düşünme yetisi olmuyor ne eğitimi o birey bildiği tüm ahlaki bilgi ve yargıları beyninden kaldırır hayvani dürtülerle yola koyulur.
işbu ki hep derim bu işler senin benim çözebileceğim kadar basit durumlar içermez sağlam sosyal mühendislik sağlam teknoloji psikyatrlar hukukçular gereklidir.
kadınlara silah vermek, inanın bana bu ida işinden daha çok faydalı olur. o derece boktan işe yaramaz ani idam.
idamı da ailesine isterse yapacağın bir şey olarak ek paket olarak sunarsın. kimisi hemen ölmesin sürünsün der çünkü.
işler sıkılaştıkça da birliktelikler sıkıntıya girer. tecavüz suçlaması ile haberlerde vardı adam yok yere 5 yıl yatmıştı bir kadın erkek ona varmadı diye bok atmıştı.
dediğim gibi çok ince ayrıntılı kritik durumlar. iş buralara düşerse çıkılmaz içinden.
hadım edelim sonra sokağa salalım diyor. ulan herif ya da kadın sapık. çükünü kesersin o gider oraya dal sokar ondan zevk alır. kavrayın lan şunu artık. boş boş konuşmayın kalabalık yapmayın bulanmasın da tez elden sağlam bir sonuç yakalayalım zaman kaybı yaratmayın.
eylemler falan da zaten onlar ayrı tatminlik durumu. nete bir yere artık yeter falan demeler. ya onu zaten biz okuyoruz sen okuyorsun ben okuyorum. bundan etkilenen kişi bizleriz. bizler etkileniriz. bu eylemi yapan kişiler okumaz okusa da ondan bir şey canlandıramazsın. canlandırsan da o anlıktır. kötü anda onu hatırlamaz.
öteki çıkmış baba seni şimdi hatırlıyorum diyor. o ayrı bir vahim durum. şimdi mi anladın. bu yıllarca oluyor da te allah’ım. uyuyor musunuz lan siz.
başka şeyler yapmak lazım.
anında işin içinden çıkılabilecek durumlar nasıl. her kadına erkeğe yardım kodu mu verilir ne yapılır bilemem.
ama bu idam işi bana yok bayık boş safsata geliyor. bir kişi bile bu cezaya bakıp cayacak sanmıyorum. bir kişi bile olsa inanın bir can bir candır diyip sadece idam gelsin yeter derdim.
ya bir de bu bilinci kaldıran şeyler de yasaklansın denetim tavan yapsın alkol ve uyuşurucu maddeler falan.
içip de sağa sola salça olmayan adamlara ne olacak durumunu ise diyeyim. kardeşim ben kimseye bir şey olmayacaksa ömür boyu alkol almamaya varım. ben elimi taşın altına koyarım. sen de koyarsın merak etme
ha son olarak bu işin de kadının kapanması ya da bunun gibi kendisini sakınması durumuna da ben inanmıyorum.
kadın kapalı olsa da laf yer. ben buna sahit oldum.
tabii yanlışı yapan erkek, önlem için ben neden uğraşıyorum yanlış ola yanlışını düzeltsin gibi bir haklı durum da var. ya eğer bu olaylar yaşanmayacaksa sen de elinin alıntına koyardın benim alkolde yaptığım gibi ama ı ıh o da işe yaramaz yani bu tartışmalar da işe yaramıyor.
işin bir de erkek boyutu var. sürekli potansiyel sapıksın. lan bir şey olmayacaksa ona da razıyım. kimse arabama binmesin ben sapık olayım. ben daha önceden de yaptığım gibi önümde kız varsa kız korkmasın ya da sapık sanmasın götüne bakıyorum sanmasın diye hızlıca yürüyüp önüne geçeyim ya da karşı kaldırma geçip yürüyeyim ya da karanlıksa kaldırımdan ineyim arabanın arasında geçmeyeyim. ama yok o da olmuyor. aksi gibi yoktan yere başına iş açılıyor.
zor anam zır zor işler.
geçen fark ettik ki bu açık olmak kapalı olma açarsan oranı buranı açtıkları gibi laf da atarlar mevzunda aslında laf atılan ya da tacize uğrayanın hiç suçu yok. bu olayın yaşanmasının nedeni kişinin, olaya maruz kalacak kişi tarafından kışkırtması değildir.
olayın gerçekleşme nedeni daha önceki yaşanmışlıklardan ya da deneyimlerden kalan kalıntılar ile kişideki birikimin patlak vermesidir.
yani bu baktı gördü o da çıplaktı hallendi muhabbeti değil. çünkü ben kendi gözümün önünde normal giyimli insana laf atılırken de gördüm. bir türlü kafamda oturtamadım anlamlandıramadım.
bilmem kim de kapalıydı öldürüldü denildi. ördek de mi etek giyiniyordu denildi. bunları duyunca evet bunların kışkırtıcı yanı da yok nasıl oluyor diyordum.
ki dediğim şey bunu açıklıyor. aslında kışkırtan o anki kurban değil kişinin daha önce yaşadıkları, o andaki patlayamaya hazır bomba herhangi bir şekilde tetiklendiği an en yakın ve en kolay görünen üzerinde infilak etmektedir.
onun için ördeğe de oluyor ineğe de oluyor. o orada zaten onu çekici bulduğu için falan değil daha önceki tecrubeleri gördüklerini anımsatıyor.
ve bu imgeleme daha önce defalarca psikanaliz açısından istemiştim saçma sapan objeler sizde uyandırabilir keza topuklu ayakkabı fetiş objeleri de birebir aynıdır. bir nesne bir imge o dürtüleri canlandırır.
bu yüzden oluyor. yaşanıyor.
yani olay kurbanda değil daha önce kişideki birikimlerden kaynaklanmaktadır. damacana da mı etek giydi. hayır. bu örneğe de kıl oluyor kadın dildo ile doktorculuk oynarken sapıklık olmuyor. neyse bu konuda bu açıdan yüklenme sırası değil.
bunları neden anlattım belki benim gibi bir türlü anlamlandıramamış olanlar vardı. bunlar kişinin yaptıklarına bir mazeret değildir sakın ha. iki ay takılmadaım millet zaten garip gurip şeylerden anlamlar çıkarmaya başlamış herkes değişmiş bunu yazıyorum belki bilirsek önlem de alınır buradan bir tüyo yakalarız da rahata erilir.
keza laf atma da aynı şey, sıkışmış enerjiyi boşaltma durumudur.
kesinlikle cezası idam değil hadım * olmalı okey.
türkiye sınırları içerisinde artık çok daha kolay şekillerde yapılması muhtemel sapkınlık.