tolgay arslan

  • /
  • 18
kaç sezondur yoluna sıfır gol, sıfır asist ile devam eden oyuncu. kızdığımız veli kavlak bile sezonda 3-4 gol atardı. atiba aynı şekilde. bu adam koşuyor, mücadele ediyor ama, asla ve asla sonuca katkısı yok. bence vasat üstü bir oyuncu, orada necip'de aynı görevi yapar. bu adam için oğuzhan'dan vazgeçmek manyaklık.
sezon sonu oğuzhan'ın satılabileceği ihtimali üzerine gelecek sezon takımı sırtlayacak potansiyele sahip futbolcu. beklentim çok yüksek.
istikrar sorunu olduğunu düşündüğüm orta saha oyuncumuz
klişe bir tabirle bir var bir yok
yaş olarak artık tecrübeli bir futbolcu
daha fazla sorumluluk üstlenmeli ve yerli bir oyuncu olarak liderliğe soyunmalı
teknik olarak o donanıma sahip
aksi taktirde zamanla eriyip yok olucak
beşiktaş'ta yeri yok .sezon sonu siktirsin gitsin. her önemli maçta kritik toplar kaptırıp gol yedirmekten başka bir numarası yok. bu kadar verimsiz bir oyuncu düşman başına. atiba'nın sol taşşağının kılı olmaz.
satış listesinde olduğu söyleniyor. baya baya yıldız potansiyeli olup çok şey vaad edip bu kadar verimsiz olması hele de şenol güneş'le bile bu işin olmaması ciddi sıkıntı yani ozan tufan denen bidonu bile yıldız kategorisine sokmuş adam'la bu iş olmuyorsa fazla'da uzatmamak gerekir.
yanılmıyorsam sadece ilk geldiği sezon türkiye kupasında sarıyer'e ve liverpool'a gol atan, onun dışında skora katkısını hatırlamadığım futbolcu. beşiktaş merkez orta saha oyuncusu bir senede en az 10 kere skora katkı yapacak. ister gol, ister asist! ötesinin bu takımda yeri yok
buna 10 milyon € falan vericek deli manyak bi kulup varsa hiç beklenmesin. bu 1 talisca 2 küçük maçların topçuları büyük maçlardada takımı siktiler net. biri gitti darısı bunun başına. şenol hocada çok düştü gözümden şunu o kadar maç üst üste oynattı.
  • /
  • 18