türk telekom

ülkemizin en önemli şirketlerinden biriyken, yabancılara satılan büyük kayıp. bir ülkenin iletişim ağı nasıl satılır anlayabilmiş değilim!
kullanım parası adı altında sabit ücret toplayan gasp uzmanı kurum. konuş konuşma o telefona, ödediğin para var
kazıkların efendisi bir şirket olup müşteri memnuniyetinin ayaklar altına alındığı ve pompişsel bilişim yaptıran büyük kuruluş
türkiye'nin telekominasyon ağı devlet kurumuyken elin gavuruna satılan büyük kaybımız.
sabah 7 akşam 7 kampanyasıyla, gençlerin sabit telefon hattı edinmeme tavırlarına önlem almaya çalışan kurumdur.
halihazırda standart ücret içerisinde konuşma miktarını da aldıkları için bir cepten alıp diğerine koymak gibi bir işlevi oluyor bu kampanyanın.
yine de her halükarda bedava bir iletişim sağlar.
(bkz: kaşıkla verip kepçeyle almak)

bu benzetmede, ttnet abonelerine giren kazıklar kepçe; sabah 7'den akşam 7'ye bedava konuşma uygulaması ise kaşık olarak değerlendirilmelidir.
---------------alıntı---------------
türk telekom, saldırı anında internetin fişini hızla çekebilecek, prizlerden ve elektrik tesisatından anlayan 500 siber güvenlik uzmanını işe almaya hazırlanıyor...
---------------alıntı---------------
zaytung- son dakika
basketbol şubesinin önümüzdeki hafta ted kolejlilerle birleşmesi öngörülmektedir. yeni koçu da belli olmuştur. tabii ki ercüment sunter. ya bir de ercüment çözer olsaymış.*
galatasaray'dan sonra fenerbahçe'ye de forma sponsoru olmuş dünya para aktarmış bize ise zırnık koklatmayan soyguncu internet ve telefon tekeli.
basketbol takımı; cemal nalga, can akın ve ümit sonkol ile ciddi şekilde ilgilenen kurum.
basketbol takımının yarın* koç josip vrankovic, oyuncular polat kaya, can akın, hüseyin beşok ve ümit sonkol ile sözleşme imzalaması beklenen kurum.
kerem tunçeri, cemal nalga, luksa andric ile transferde ki üçlemesine devam eden basketbol takımı
yaptığı transferler ile dikkati çeken ve son olarak terrence williams ile anlaşan takım.
basketbol için bir reklam filmi çekmişlerdir. estarabim'im ırzına ancak bu kadar geçilebilirdi sanırım. ayrıca "mavi kaplanlar" ne allasen..

http://www.youtube.com/watch?v=o4qg4tkk2yc
spoiler--

türk telekom'dan aldığı bilgiye göre şirket, facianın ardından kazazede ailelerinin türk telekom ve ttnet ile ilgili tüm sabit hat kullanımının 12 ay boyunca ücretsiz olması kararı aldı.şirket ayrıca, bu ailelerin türk telekom ve ttnet'e olan borçlarını da silecek.

spoiler--

takımı komple dağıtmışlar sanırım. en azından sol frame'e bakınca öyle anlaşılıyor, gidiyorum bu abimiz döktürmüş gene
istanbul'un en gelişmiş semtlerinde dahi, bakkal görüntüsüne sahip olan şirket..
forma sponsorluğu için huawei ile anlaşan basketbol takımı.
dolandırılmış şirket.

"türk telekom’un yüzde 55’ini alan oger, 4 milyar 750 milyon dolarlık kredi borcunu ödemedi! üstüne üstük bugünün parasıyla 22 milyar liralık temettüyü cebe attılar..."