türkiye futbol federasyonu

  • /
  • 7
"adamlar ırkçılığa karşı ama yabancı sınırlaması getiriyor" denebilcek kadar orospu bir federasyon.
bugün yeni başkanını seçecek olan federasyon.
iddianame beklerken ligi tescil eden federasyondur.

o zaman şunu sorayım; sen şimdi küme düşürmedin ya bu takımı peki çıkardığın yasa ne işe yarıyor?

ayrıca, takımın başkanından as başkanına ve muhasebecisine kadar içeride fakat takım şampiyonlar liginde bunu biri açıklasın ya biz bir şey bilmiyoruz yada bizi kandırıyorsunuz, ve bu kararın ile türkiye 5 yıl avrupadan men ediliyor be adam buna nasıl göz yumarsın? kararı açıklarken bile gazetecilerin bu kararınız ligde şaibeye yol açmaz mı? sorusuna hayır öyle bir şey olmaz nasıl dersiniz!! gerçekten bu insanlar anlam veremiyor yazık çok yazık.*
yaptıkları şey tam anlamıyla taraf olmaktır... başkanı canlı yayında şike olaylarının yaşanmaması durumunda aziz yıldırımla çok güzel işler yapacaktık die açıklama yapabiliyor... özerk bir kurumun başına taraflı bir yöneticinin getirilmesi son derece yanlıştı. umarım uluslararası düzetde soruşturma açılır yoksa bu rezillikler federasyon tarafından örtülecek.
süper kupa finaline çıkılmamasını talep ediyorum.
gereksiz yere tepki verildiğini düşünüyorum bu kuruma. daha detaylı bir değerlendirme için;

http://armaaski.blogspot.com/
4 temmuz 2011
tff'den aciklama : ortaya atılan belgeler çok net,durum gercekten çok vahim,yargı kararını vermeden elimizdeki olan belgelerle kararımızı vereceğiz!

8 temmuz 2011
tff baskanı mehmet ali aydınlar rahatsızlanan aziz yıldırım'ı ziyaret etti!

11 temmuz 2011

tff'den açıklama : elimizde şike yapıldığına dair hiç bir belge yok!
uefa dan çok sert uyarı geldi tff'ye bakalım şimdi ne yapacaklar. yasa açık ve net! fenerin düşürülmesi gerekiyor!
3 temmuz 2011 şike soruşturması kapsamında işin içine beşiktaş girdiği anda karar sürecini hızlandırma kararı alan kurum.
taraftarı çıldırtmaya yönelik akıl almaz kararlarına her gün bir yenisini ekleyen, gün geçtikçe çığrından çıkan kuruluş. son marifeti, bursaspor'a verdiği 5 maç tarafsız sahada seyircisiz oynama cezasını iptal etmek oldu.

http://www.ntvspor.net/haber/futbol/46692/5-maclik-cezamiz-tff-tarafindan-iptal-edildi

sormak istiyorum kendilerine, siz neyin peşindesiniz arkadaş? kimin kuklasısınız diye sormayacağım, cevabı belli de, o kuklanın ipi kaç kişi tarafından tutuluyor, esas soru bu. biz 2 maç tarafsız sahada seyircisiz oynadık, onlar da 2 maç oynasın mıdır mantık? diyelim ki öyle; neden tarafsız sahada değil? diyelim ki öyle; bu ruh hastaları bursa'da polise saldırdı, polise. anlam veremiyorum, aklım almıyor. her şeyden soğuttular sonunda, hemen 50 kilo kına hazırlatıp yolluyorum federasyona. onlar o kınayla ne yapacaklarını iyi bilirler.
adı şike skandalına karışan takımı şampiyonlar ligi'ne katılmaktan men edip etmeme kararını, söz konusu takıma bırakmak gibi müthiş zeki yaklaşımlarla yönetilmektedir.

http://tinyurl.com/42s4h2a

(bkz: kendini avrupa dan men et)
futbol ailesinin yüz karası babası. hiç bir kararında adalet veya eşitlikten zerre örnek bulunmayan sözüm ona özerk kurum. özerklik devletten ayrılmakla olmuyor. gerçekten bağımsız olmak gerekiyor. birilerinin elinde oyuncak olmak, o koltukta kalmak için şart mıdır?
kadınları stadlara getirerek şiddeti önleyeceğini sanan kurum. böylece futboldan ve stadlardan ne kadar uzak olduklarını tekrar anladık
öncelerini pek net çözümleyemiyorum fakat son 10 senedir türk futbolunu yerden yere vuran kurum.kim gelse çözüm olamıyor , gelen gideni genelde aratıyor.kafalar hep aynı.futbolda cinselliği icat eden günümüz federasyonu ise en kötülerinden.
asıl adı türkiye futbol fenerasyonu'dur.
fenerbahçe'nin ortaya attığı iddialarla ilgili olarak, bugün saat 18.00'de bir basın toplantısı düzenleyecek olan kurum.

iddialar: http://www.ntvspor.net/haber/spor-toto-super-lig/53415/fenerbahceden-aribogan-ve-helvaciya-istifa-cagrisi
freni patlamış anadol gibi gitmekte olan kurumdur son birkaç ay itibariyle.

hadi hayırlısı.
bu ülkeye yakışır ciddiyetsizlikte ve şuursuzlukta bir kurumdur.
ne olmasını bekliyorduk ki? haysiyetli bir karar alıp, şike yaptığına kanaat getirdiği bir kulübe gerekli cezayı vermesini mi?
dünyaca ünlü futbolcumuz ricardo andrade quaresma bernardo'nun adını sayfasında yanlış yazarak ne kadar özenli ve düzenli çalıştığını gösteren federasyondur.

quresma nedir? kıçıyla gülerler adama lan..

http://www.tff.org/default.aspx?pageıd=30&kisiıd=1343654
balık baştan kokar lafını eksiksiz uygulayan kurum. hangi organını inceleseniz, ayrı bir pislik ayrı bir kokuşmuşluk çıkıyor. kayıt dışı ilişkiler en üst seviyede.
  • /
  • 7