twigy'nin terlik adamları

kisin bir mac oncesi biz tribunde donmamaya calisirken ,bu adamlarin onumuzde zipladigini hatirliyorum , tam döunüp arkadasima olm lan zor is adamlarin yaptigi diyecekken ,bi baktim arkadas avucuna aldigi kari toparlak yapip sikistiriyor, ne yapican demeye kalmadan hoop cok saglam bir atisla terligin üstünden vurdu. olm hasta misin ne yapiyorsun cumlesi agzimdan cikmadan , herkes basladi adamlari kar topuylan vurmaya, 30 saniye gecti gecmedi, anons geldi, arkadaslar atmayin onlar da besiktasli diye, sonra adamlar donup tribunu selamlamislardi.
reklam olarak ortada dolaşan ama içinden kimi zaman beklenmeyen adamların çıkmasıyla bizi de şaşkına çeviren terliklerdir. yılmaz erdoğan çıkmıştı da, ne oluyor lan diye dona kalmıştık
maç öncesi stad dışında, maç esnasında saha kenarında dolaşan ayaklı reklamlar. herşey iyi hoş renk katıyorlar, reklam yapıyorlar ama bu adamlarla fotoğraf çektirmenin amacını anlamış değilim..
bunlara yabancı madde atmaktan çok pis zevk alıyorum tutamıyorum lan kendimi vur beni elindeki çakmakla der gibi hopluyor pezevenkler.
inönü stadının demirbaşı haline gelmiş olan reklamlardı. valla reklam falan muhabbetini sevmesem de yeni statta da gözlerim arar bu koca terlikleri. zıplıyorlar falan maç öncesi bakıyorduk arada.