ümit özat

aynı sezon içinde 3-4 takıma teknik adam olan midesiz, etikten bi haber spor adamı. o da yetmemiş şimdi lig başlamadan mevcut kulübünden istifa edip; yeni bir kulüple anlaşmış.

(bkz: etik)
ne yiyip içiyorsa bildiğin ayı gibi olmuş olan kişi.
samsunspor yönetimi istifasını kabul etmemiş. çok bir şey kaybetmezdiniz valla.
o kalın bele rağmen iyi dönmüş eski futbolcu.

"bir anlık düşünce boşluğu ile aldığım bu kararı başkanımla yapmış olduğum görüşme sonucu tekrar gözden geçirdim. oyuncularıma ve bana inanan tüm samsunsporlular'a inanıyorum. ben ve ekibim, aynı coşku ve istekle bu yolda pes etmeyeceğimize söz veriyorum"
samsunspor'daki görevinden istifa ettiğini açıklayan teknik adam. yönetim bu kez kabul eder herhalde.
mersin idman yurdu'nun başına geçtikten sonra; takımda toparlanma yaratan hoca.
beşiktaş düşmanı haysizyetsiz kişilik.

17 şubat 2016 beşiktaş mersin idman yurdu maçında ağzının payını alması gerek.
futbolu bıraktıktan sonra ayılığa terfi etmiş çapsız. aziz bababasından talimatları almıştır ama havasını söndürürüz bu akşam.
futbolcuları için cebinden para harcayan teknik adam. mersin idmanyurdu başkanı maaş almadan çalışıyor, futbolculara para veriyor diye anlatıyor.
17 nisan 2016 fenerbahçe mersin idman yurdu maçında stoperde 1998 dogumlu genç futbolcu ile başlayan teknik adam. skor 2-0 olunca da yedeğe çekti çocuğu. ulan 2-0 dan maçı mı çevireceksin, şampiyon mu olacaksın?
yemiş yemiş sıçmamış kalıbına oldukça uyan tip. son zamanlarda çok kilolanmış. tam yağ tulumu olmuş.
mersin idmanyurdu ile olan mukavelesi fesh edilen teknik adam.
bir yerden bir yere gitmek için çekici ile bulunduğu yerden alınıp başka bir yere nakledilmesi gereken iri.
fenerbahçe teknik direktörlüğüne getirildiği söylenen çapsız.
futbol bilgisinin düşük olması sebebiyle teknik direktörlük yerine kahvede okeye dördüncülük yapması gereken eski topçu.
ha fenerin başına gelecekse o ayrı, inşallah gelir. mersin idman yurdu'nun başındayken beceriksizliğine bizzat şahit olduğum için içim rahat olur.
bir yıldız kayarken parlak göklerden
öteki tırmanır birden semaya
sevgili sahipsiz kalmış sanarken
sahip çıkar büyük kutlu davaya...

fenerbahçe futbol takımını başarıdan başarıya koşturabilecek kalın enseli, iri cüsseli yıldız teknik adam. seviliyorsun.
kendisinin fener'in başına geçmesi ihtimalinde fener için en olumsuz yanı beyaz türkler dediğimiz plazada oturan ve fener'e maddi destek aktaran kesimin fener'den soğuması olacak. kentli kesimin nazarında fener'in imajı bayağı düşer. hem de diğer 3 büyüklerde şenol hoca, ersun hoca, riekerink gibi medeni adamların olduğunu varsayarsak. ümit özat gibi anadolu çomarının yönettiği bir takımı da destekleyecek kadar midesizlerse de artık diyecek laf yok.
kendi kendine fenerbahçe teknik direktörlüğü için yorumlarda bulunan futbol adamı.
  • /
  • 4