babasinintakiminitutankiz

Durum: 950 - 0 - 0 - 0 - 22.12.2016 23:22

Puan: 4878 -

8 yıl önce kayıt oldu. 2.Nesil Yazar.

hala ankara
  • /
  • 48

22 aralık 2016 ışid'in 2 türk askerini yakması

eylül ayında kaçırılmış iki askerimizin * işid tarafından katledildiğinin, troll haber olmasını umduğum ve umduğumla kaldığım kahreden haberdir.


epeydir yazmıyorken, içim de dolmuşken yüksek müsadenizle başlıyorum. küfür ve hareket içerikli entrylerin yazılmaması gereğince elimi ve dilimi bağlıyorum.

milyonlarca söyleyecek söz, sitem ve yakılacak ağıt var. uzun bi süredir hep üzülüyoruz, sövüyoruz ve bunları unutmak zorunda kalıyoruz. çünkü hemen peşine üzülmemiz isyan etmemiz gereken başka bi'olay var. ve kısa süre içinde onu da unutuyoruz. bilemiyorum inanın, son olması için ne yapılmalı? ama bu vahim olayın sadece başlangıç görselini görüp dehşet içinde ekrana 10 dk boş baktım. askerlerimizin ailelerini düşünüp ve anlayışınıza sığınarak habere dair görsel paylaşmaktan kaçınıyorum.

birilerinin koltuk sevdasına ne canlar gitti be. ne evler, aileler perişan kaldı arkada. avazım çıktığı kadar haykırmak istiyorum. haykırıp sormak istiyorum sen işid'i istanbulun ankaranın göbeğinde beslerken, mersindeki hastanede yaralı işid örgüt liderlerini tedavi ederken hiç mi düşünmedin bu belanın bir gün gelip seni de vuracağını be vicdansız herif. insanlıktan nasibini almamış bir terör örgütü ve onun sırtını sıvazlayan bir devlet büyüğü* , bir siyasi parti var karşımızda. bir iktidar var ki 50 yıl sonra tarih kitaplarında adının karşısında katil sıfatı olucak. ülkemizi talan eden katiller. kimseye beddua etmek istemem şu hayatta ama temennimdir ki evlatlarınızdan çıksın bu acılar. acılar içinde geberin gidin.

13 eylül 2016 benfica beşiktaş maçı

çorlu beşiktaşlılar derneğinde ön sıradan izleyeceğim maçtır.

uyku kaçıran şarkılar

boşluk duygusu

aidiyetle ilişkilendirilebilecek duygudur.

bağlanma teorisiyle yakından alakalı olan bu durum, kişilerin nesne ya da bireylere aşırı düzeyde bağlanma isteklerini karşılayamadıklarında yaşadıkları yalnızlığı ifade eder. aslında bu da bir bağlanma problemi olmakla birlikte günlük hayata sekte vuruyorsa psikolojik destekle farkındalık yaratıp aşılması muhtemel günümüz problemlerindendir.

sike sike

zoraki olsa dahi yapılması elzem olan durumları ifade etmek için kullanılır.

ergen arkadaşlarımız arasında 4s kuralı olarak da bilinmektedir. şöyle ki; ya seve seve, ya sike sike. **

taze kahve kokusu

eğer yeni çekilmiş ise içerisindeki aromaları da hissetmenizi sağlayacak bir nevi afrodizyaktır.

sevgilinin kendini beşiktaş ile aynı kefeye koyamayacağını anladığı an

hangi sevgili sorunsalını akla getiren an.

kalmak

dersin başarıyla tamamlanmamış olduğunu ifade eden sözcüktür.

bu sadece veremediğimiz dersler için değil, hayatta başaramadıklarımızın da yerini tutabilecek işlevsel bir sözcük. "o giderken ardından bakakaldım" bence buna verebileceğimiz en güzel örneklerdendir. * *

güzel adam

içimi cız ettiren şarkı.

introdaki keman içimi çizip geçtikten sonra jehan ablanın sesi adeta bir bepanthen edasıyla yarayı iyileştirdi. *

gündoğdu atkısı

en güzel atkılardandır.

her ne kadar çarşı berlin'e münferit taraflara saldırma olayından sonra antipati duysam da atkıyı bulma ihtimalini hala merak etmekteyim. varsa bilginiz beni yeşillendirir misiniz?

cinsel organların adlarını söyleyemeyen insanların şey demesi

çok yakın arkadaşımın muztarip olduğu konudur.

pek çok kere kendisine pipi, penis gibi kelimeleri söyletmeye çalışsak da söylemeyip, yazmaya dahi utanmıştı. biz mi biraz genişiz diye düşünmeden edemedim aslında.

ağır roman

trakyada düğünlerin vazgeçilmez oyunudur.

bir şopar ruhlu olarak aklıma film ve kitabından ziyade oynamayı en sevdiğim bu hava geldi mahsur görünüz.*

ceylan ertem

ablam yıldız tilbe'nin şarkılarını söyleyebilmenin altından hakkıyla kalkan son zamanların en başarılı yorumcularındandır.

mabel matiz ile yapmış olduğu düet çalışmaya kulak vermenizi şiddetle tavsiye ediyor linki şuracığa bırakıveriyorum.

http://goo.gl/kd3tp4

ocb

çarşaf markasıdır.*

joint* sarmak için kullanılır ve piyasadaki güzel markalardandır. geçenlerde bi' arkadaşım almanyadan fotosunu attı. ocb bu çarşafları zıvana * ile satmaya başlamış. kendi adıma konuşayım, gerçek inovasyon budur. çünkü ne sigara paketlerinin kulakçıkları heba oldu, sonrasında o paketlerin kapakları kapanmadı çantaya mantaya döküldü zebil oldu sigaralar. he bunları nerden mi biliyorum ? hep arkadaş çevresi yüzünden hep.*

kadınları anlamaya çalışmak

erkekleri anlamaktan daha zor olup imkansız olmayan bir çabadır.


bu durum üzerine izninizle örnek vereceğim. dün erkek bir arkadaşımla whatsappta konuşurken sanırım normalde farklı davrandım ve sordu gözde nen'var kuzum diye. dedim aynı ben her zamanki gibi. hayır dedi sen bugün gerginsin. ampul yandı bende "hee dedim normalle anormal arasındaki farkı görebilecek kadar kafa yoruyor".* pms misin dedi sonradan da. malumunuz üzerine pms* duygusal git-gellere sebep olan son derece yıpratıcı bir süreç. ister istemez belli oluyor aslında pms ama mevzu şu arkadaşım; bunun normal olduğunu söyleyip anormal davranışım için anlayışla yaklaşması. yakalamak lazım şu nüansı; anlayış. kadın olsun erkek olsun hepimiz anlaşılmayı, anlayışlı olunmasını bekliyoruz. erkek bireylerden daha fazla hormonlarımızın azizliğine uğradığımız için bizi bazen anlaşılmayan olarak adlandırabiliyorsunuz. biraz bakış açınızı genişletirseniz aynı familyadan geldiğimizi göreceksiniz beyler.

sikimde değil

umursamazlık ifade eden sözcük.

biz arkadaşlarım arasında bu durumu karşılaması için #sikime 'yi kullanıyoruz.* biliyorum küfür güzel bir şey değil, ancak samimi olduğun insanlarla beraberken süzülüyor dudaklarımdan.*

ankara roof

senelerdir gitme fırsatını bulamadığım ankara'daki mekan.

yakın zamanda varsa giden ankaralı yazarlar beni bi' yeşillendirip son hali hakkında bilgi verirse pek bir müteşekkir olacağım.

whatsapp web

google chrome'un ilk sekmesi olarak açılmayı hak eden işlevsel uygulama.

iş yerinde, kütüphanede, evde takılırken ya da her nerede isterseniz size msn tadını da verebilecek tatlışlıkta bir uygulama. saatlerce tepesinden kalkmadığımız msn'in yerini bişey almaz ama hızlı yazma açısından güzel. kanımca tek kötü yan emoji seçerken biraz zaman kaybettiriyor olması. ama

leia

kendisine beneğim diye hitap ettiğim bugün doğum günü olan yazardır.

ablam olsa böyle sevip içime basardım heralde. neyse ki nani* var. iyi ki var. *

organ nakli

vücutta pek çok organın transferini ifade eden cerrahi müdahale.

müslüman olup, inanan biri olarak bu konu hakkında şunu söylemek isterim, ver kardeşim organını ver ki hayat bulsun biri. organ nakli sırası beklerken ne canlar kaybediliyor ne yazık ki çok yakından tecrübe etmiş biriyim. eğer ahmak olmasaydı benim güzel halkım, sağlıklı olduğu halde karşı olunca organ nakline ve dini şeylere takılmasaydı o minnak beyinleri çok insan kaybetmeyecekti sevdiğini. çok üzücü bir durum bu, tarif dahi edemiyorum.

işin ilginç yanı da şu. ben e-nabız kişisel sağlık hizmetinden organ naklini kabul ettiğime dair bir form doldurup gönderdim ve sonucun bilgilendirmesi için bana ulaşılacağı yazdı ekranda. 3 ay geçti ses yok. ve ben üşenmedim aynı formu doldurdum öldükten sonra tüm organlarımı vermek için. daha önce yaptığım başvurunun uyarısı dahi olmadı. ve yine aynı mesaj belirdi ekranda *. bu onayı verebilmek için nereye başvurmam gerektiğini söyleyebilecek yazarlarımızın yeşillendirmesini dört gözle bekliyorum.
  • /
  • 48
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 950

19 ekim 2016 napoli beşiktaş maçı

az önce uçak biletini aldığım şampiyonlar ligi deplasman karşılaşmalarımızdan biri.

beni muhtemel hatırlayacak ve yeni tanıyacak arkadaşlar için küçük bi özet geçiyorum: uzun zamandır yazmayan yazar diyebilirim kendim için. okul mokul derken yolum 6 aylık italya'ya düştü. ve o tarihlerde italya'da olacağım için bastım uçağa parasını aldım yolculuk biletini. ''iyi güzel de maç biletini nereden alacaktı'' sorusuna yardım edebilecek, kalbi geniş, yardımı seven sözlükteki abilerimin, ablalarımın ve kardeşlerimin mesajlarını bekliyorum. bi el atın garibe sevaptır. *

kartal sözlük gece tayfası

an itibariyle ben ve kartalece' den oluşan tayfadır.

cuma gününün verdiği yetkiye dayanarak sanırım yazarlarımız kendilerini dışarıya atmışlar. bense ıelts sınavına çalıştığım için buz gibi ankara ayazında sıcacık yurt odamda* dersimi çalışıp sözlüğü darlayayım dedim. *

sözlük yazarlarının yeni yıldan beklentileri

1)annelere omur bicilmesin
2)finlandiyaya gideyim
3)besiktasimiz yuzumuzu guldursun *

sözlükte kafa dağıtmak

italyanca çalışmaktan bıkkınlık gelmiş* babasinintakiminitutankiz yazarının yaptığı aktivitedir.

siyah beyaz forma ile gömülmek

kartal sözlük gece tayfası

bir derdim var bin dermana değişmem

ankaralı yazarlar olarak sayın avcbjk'nin arabasında son ses açıp 7.caddede deliler gibi bağırarak söylediğimiz bestemizdir. bakışlara aldırmadan durmadan susmadan sesi kısmadan (vurgula: beşiktaş ulan) deme şeklimizdir bence bu beste.

acı yok rocky

bölümdeki operation research dersini veren * sayın suat hocamın bütlere gittiğimde söylediği (vurgula: özdeyiştir).

beni hiç gaza getirmeyen; adeta hayattan bezdiren (vurgula: kardeş bsg ya) dedirten laftır ayrıca.

yalnız para almakla profesyonellik olmaz

bir sonuca varılmadığı sürece boşuna söylenmiş diğer söylemlerin yanında yerini alacak olan sözlerdir.

fikocum güzel konuşuyorsun güzel diyorsun da sezon sonunda sametciğimi göndermediğin zaman ya da oyunculara gerekli ayarı vermediğinde bu taraftar hesap sorar senden aklında olsun.

şiir okuyan erkek

tapmak için bir şey bulamadıysanız ilk fırsatta tapacağınız şeydir.

çekicilik seksapalite ne derseniz diyin hepsi aynı sürümde mevcuttur bu tip erkeklerde.bunun farkında olup çok can yakan erkekler de yok değildir aslında.işte onlar onun bunun çocuğu şeklinde tabir edeceğimiz insanlardandır sözlük.
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.