cakrouzz

Durum: 475 - 0 - 0 - 0 - 11.09.2016 11:27

Puan: 4196 -

7 yıl önce kayıt oldu. 4.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 24

halk çocuğu

bu argümanı "kullanan" kişiler genelde zengin tebadan olan ve gerçek halk çocuklarına anadolu çomari gözüyle yüksekten bakan kişilerin ağzından dusurmedigi, siyasi söylemlerinde sıkça kullandıkları betimleme.

fikret orman başkanlığındaki beşiktaş yönetimi

zaman zaman hata yaptıkları oldu kabul. ama şu an öyle güzel gidiyorlar ki hangi transfer olursa olsun beşiktaş'ın menfaatinin korunduğunu bildiğimiz ve transfer yapma konusunda yüksek bir başarıya sahip olan bir yönetim. başarılar ve kupalar da gelirse tam anlamıyla başarılı bir yönetim modeli oluşturacaklar. arkalarındayım umarım uzun yıllar başarıya doyarız.

gökhan töre

arda turan 2011 yılında 12 milyona gitmiş, sene olmuş 2016, 12 milyondan daha büyük bir paraya transferi gerçekleşecektir. bir de başkan faktörünü unutmayalım. fikret orman adamın iliğini sömürür.

aras özbiliz

https://pbs.twimg.com/media/czpsal4wcaaz1zj.jpg

(bkz: kartaldan bozma şahin )

şenol güneş

bugün yaptığı açıklamalarda ki bir bölüm aklıma ibrahim tatlıses yıldız tilbe diyaloğunu getirdi.

(bkz: beni dövdüler abi dediğin zaman pezevenklerin elinden gittim aldım )

6 eylül 2015 amed sportif faaliyetler bucaspor maçı

maçın başlığını görünce kesin artin yazmıştır dediğim maç.

29 ağustos 2015 gençlerbirliği kasımpaşaspor maçı

ilhan cavcav yönetimindeki gençlerbirliğinin kazanacağı karşılaşma. rıza hoca hızlı at misali başlar her sezona bu sene de örneğine şahit olacağımızı düşünüyorum.

29 ağustos 2015 medipol başakşehir bursaspor maçı

bursaspor'un puan kaybedeceği karşılaşma. buraya da yazıyorum ertuğrul sağlam bursa'da şubat ayını göremeyecek. çünkü ben kendilerini nefret ablukasına aldım bundan kurtulmak hiç de kolay olmadı, olmaz. kısacası taktım size amk.

luiz rhodolfo

ben 28 ağustos 2015 gaziantepspor beşiktaş maçında kendisini beğendim. daha iyilerini görmeyi umduğum oyuncu.

transfer yapabiliriz ama yapmayabiliriz de

şimdi ben buraya neden çıktım ?
niçin çıktım, niye çıktım ?
bunu izaha gerek yok.
gördünüz yürüdüm çıktım.
ama çıkmamış da olabilirim.
çıkmışsak çıkmışızdır.
çıkmamışsak çıkmamışızdır.
görünen köy uzakta değildir.

kerim frei

kendisinin golünden sonra şenol hoca büyük bir sevinç yaşamıştır.

oğuzhan özyakup

28 ağustos 2015 gaziantepspor beşiktaş maçında kale direği temizliği yapıp örümcek ağını almıştır.

cenk tosun

bakın bu adamın olmadığı milli takımda umut bulut var. tekrar yazıyorum kendisi yerine milli takıma umut bulut seçilmiştir.

28 ağustos 2015 gaziantepspor beşiktaş maçı

golü attıktan sonra bir an bilic'i göreceğim diye çok korktum, çünkü reyiz olsaydı son dakikalar can çekişerek geçecekti eminim bundan. sonra biz öne geçtiğimizde daha tehlikeli olacak bir takım olduğumuzu gösteren maç olmuştur.

yalvarmak

son gelişen olaylardan sonra beşiktaş yönetimine yalvarıyorum en dibine kadar bursaspor takımı ve yöneticilerine karşı tavır alınmalıdır. yalvarıyorum şu takıma tek bir oyuncu vermeyin ve şu dzuscdak midir dzusdak midir nedir bursa dan alın gelin yalvarıyorum lütfen birileri iletsin yönetime yalvarıyorum.

tanım: çok istekli olunan bir durumu karşı tarafa en şiddetli şekilde kabul ettirme yöntemi.

slaven bilic

ilk yarıyı ilk 7-8 arasında tamamlar. ikinci yarıda küme düşmeye oynar kesin bilgi yayalim.

serdar kurtuluş

kendisini bu sezon orta saha bölgesinde izleyeceğiz hocamızın açıklamalarında alternatif olarak orta saha da kullanılacağı açıklanmıştır bence de yararlı olur tigana zamanında bunu göstermişti.

taraf toplamak için çarşı logosu kullanmak

bunun pay sahibi de biraz çarşı gibi sanki veya insanların çarşıyı koyduğu yer biz lisedeyken o zamanlar çarşı daha zirvelerdeydi duvarlara beşiktaş yerine çarşı yazardik simdi düşünüyorum çarşı besiktasin onune geçmiş tabi bunu çarşı kurucuları ve mensuplarının isteyerek yapmadıkları çok aşikar.

abdul majeed waris

bi oynasaydı da gorseydik çok izleme fırsatım olmadi.

türklerin kitap okumaması sorunsalı

şu da bir gerçek ki asgari ücretin 1000 lira olduğu yerde en ucuz kitabın 10 lira olduğu bir ülkede insanların kitab almayı tercih olarak kaçıncı sıraya koydukları da yadirganamaz bir gerçek olduğunu düşünüyorum.
  • /
  • 24
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 475

çarşı'nın acı kantarı

samimiyet barındırmadığını düşündüğüm kantar.

tarih:19.06.2015
suruç'ta ölen insanlara allah rahmet eylesin. bu saldırı sonucu beşiktaş taraftar gruplarının başında gelen çarşı grubu ricardo quaresma'yı havalimanında karşılamayacağını ilan etti. evet çok aklı başında, olması gereken bir durumda çarşı'ya yakışan da budur zaten.

tarih:19.06.2010
hakkari’nin şemdinli ilçesi gediktepe üst bölgesi’ne yapılan saldırı sonucu 11 asker şehit oldu, 18 pkk’lı öldürüldü. http://www.sabah.com.tr/gundem/2010/06/19/7_asker_yaralandi haberin giriş tarih ve saati linkte gözükmektedir. sabah 09:17 saldırı 18 haziran gecesi gerçekleşmiş.

ricardo quaresma 19 haziran günü yanlış hatırlamıyorsam öğle saatlerinde gelmişti. o gün q7 yi karşılama organizasyonu için bir açıklama geldi mi iptale yönelik hayır, gelse de gerçekleşir miydi hayır.

şimdi dün için organizasyon iptal eden takdir ettiğimiz çarşı o gün ne yapıyordu, neden iptale yönelik bir açıklama gelmedi, 2010 yılında iptali düşünmeyen beyinler, neden bugün karşılamaya gidenleri yargılar anlamak güç. acı kantarınız mı şaştı? acıları tartınız da hangisi daha ağır geldi beyler acıları tartığınızı düşünerek soruyorum bu soruyu.

ahmet kaya

kürt faşizanı apoya özlem duyan benim gözümde vatan haini sanatçılığı bunların önüne geçmeyen benim nazarımda değersiz bir adam.
http://www.youtube.com/watch?v=q3uathm9od0

muhammed demirci

pişecek pişecek deyip kendimizi mi avutuyoruz yoksa harbiden pişiyor mu ya da vakti zamanında biz yemeği ocakta mı unuttuk geçti mi o tren muhammedden dediğim oyuncumuz.

haber1903

dünkü galatasaray galibiyetimizden sonra* sadece maçın istatistiklerini haber konusu yapmışlardır. oysa ki her mağlubiyetten sonra mete bozkurtlar, ismet bademlere, ismail şenollara vb. kişilere sorular yöneltilir veya röportajlar yapılır erginli, bonsulu, arroyolu takımla karşılışatırma yapılırdı. al o ergin'in büyük bütçeli takımı da yendik en azından maçın yıldızı kenan bajramovic'le bir röportaj yap arkadaş en azından.

tolgay arslan

-- spoiler--

ibrahim hacıosmanoğlu bunu beğendi.

-- spoiler--

ahmet kaya

kürt faşizanı apoya özlem duyan benim gözümde vatan haini sanatçılığı bunların önüne geçmeyen benim nazarımda değersiz bir adam.
http://www.youtube.com/watch?v=q3uathm9od0

fırat yılmaz çakıroğlu

fırat'ın ölmesine üzülüp onun başlığı altında onunda içinde bulunduğa gruba bok atan insanların üzüldüğü genç kardeşimiz.tamam tamam onlar faşist sen çok insancılsın belli.

(bkz: at yalanı sikeyim inananı )

deniz naki

galatasaray spor kulübü

bize gurbette bu sevinci yaşattılar helal olsun

hadi şimdi eksileyin

deniz naki

yaptığı bir paylaşım https://www.facebook.com/deniznaki62/photos/a.299228290148585.67689.201747529896662/684570701614340/?type=1
bu paylaşım veya başkası dövenlerin ellerine sağlık.bu ülkede yaşayacaksan insanların hassasiyetine göre davranacaksın.
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.