civarbeyi

Durum: 84 - 0 - 0 - 0 - 08.10.2012 04:01

Puan: 376 -

9 yıl önce kayıt oldu. 2.Nesil Yazar.

NULL
  • /
  • 5

hasan türk

olacaksın olacaksın 10 sene sonra efsane olacaksın umudunu yitirme bu beşiktaşta adam olacaksın dedigim geç kartalım.. sana güveniyoruz..biz umudumuzu yitirdik ama cocugum seni tanısın sıkı calıs dedigim genç oyuncum...

özgür yankaya

3 0 kadıköy hezimetini yöneten hakem...penaltı olmadı lehimize o yüzden çalmadı...kırmızı olmadı rakip aleyhine o yüzden çalmadı...gol olmadı lehimize o yüzden çalmadı..ugurun sarısı hariç maçı iyi yöneten tff hakemi.....

fenerbahçe'ye yenilmek

küme düşmege es degerolan durum-du eskiden yada biz öyle biliyoruz yeni beşiktaslılar oynanan oyuna bakıyor..

biz bu adamları kalecisiz 9 kişi ile yenmedik mi

güçsüz kadro ile karakter ortaya koyup kalecisi kırmızı görmüş, 9 kişi ile maçı tamamlayıp ,ezeli rakibini sahasında 4 -3 yenen karakterli takımını hatırlayan bir garip taraftarın ,yine aynı takım aynı sahada 10 kişi ile 3 0 yenilen takımına veryansın ettigi cümledir...

biz bu adamları kalecisiz 9 kişi ile yenmedik mi

sevemez kimse seni benim sevdiğim kadar

3 tane yemişsin..kaleciyle karşı karşıya kalamamıssın.uzaktan yoklamıssın arada...kendini cok kötü hissetmişsin..fener derbisi imiş 6 7 bira içmişsin..sanki dünya bitmiş..agzını acamıyorsun.çenen agrımıs sıkmaktan..napayım diye düşünüyorsun..işte o an paylaşılmış bi tribün bestesine sıgınıyorsun..işte o;sevemez diyorsun ..o beste o şey kurtarıyor seni...evet sevemez kimse seni benim sevdigim kadar diye bagırıyorsun arada ooooo cekiyorsun...cok zor günlerde bile kartal olmaktan gurur duydugun taraftar veryansındır bir tribün coşkunlugudur bir görüntü bir ses kurtarır insanı..

fikret orman başkanlığındaki beşiktaş yönetimi

beşiktaşlılık ve beşiktaş degerleri agızlarından düşmeyen bu yazı kaleme alındıgında kartalın basındaki yönetim ve baskanı..cok degerli insanlar..cok calıskan insanlar..cok beşiktalısınız biliyoruz..kalpten seviyorsunuz biliyoruz...ama sayın yönetim bu kadar üzülmedim ben hiç beşiktaşlı olmaktan..ne dediyseniz yaptım komibe dediniz aldık feda dediniz tükettim tişortleri..forma tanıttınız aldım ...sayın yönetim beşiktaş maddi olarak zor durumda evet biliyorum ama ben görevimi yaptım sayın başkan...ben görevimi yaptım...ben görevimi bu kadar küçülceksiniz bu kadar aciz hissedecegim diye yapmadım..beşiktaş daha büyük olsun diye yaptım..34 yasında bir beşiktaşlı olarak hayatımda bir derbide bu kadar yılgın aciz ezik ve bitmiş hissetmedim hep diyecek birşeylerim oldu rakip takıma...ne diyeyim şimdi sayın baskan ve yönetim...beşiktaşlılık degerleri tayfur havutcu ve serdal adalı suclandıgında bitmiştir benim açımdan..kimse kimseyi kandırmasın..siz rakibinizi yeneceksiniz yada biteceksiniz...besiktaş 100 sene sonra var olacak mı sayın başkan ve yönetim?ben daha kaç kez bu kadar küçülmeye ezilmeye mutsuzluga yorgunluga dayanırım bilemiyorum sayın başkan ve yönetim..beşiktaş asiliktir en güçsüzken bile direnç göstermektir savasmaktır...ben daha savasırım biliyorum kendimi..siz ne yapacaksınız peki 7 10 2012 tarihinde beşiktasın basındaki insanlar.?

7 ekim 2012 fenerbahçe beşiktaş maçı

bir besiktaslı olarak ilk kez rakibe diyecek sözüm olmadıgı kendimi cok gücsüz ve ezik hissettigim derbi macı...ilk kez kendimi cok caresiz cok bitik cok yorgun cok yaslı cok bitmiş cook cokk cokk hissettigim maç....bizi bu hallere düsürenlere agızlar dolusu küfrettigim içten içe agladıgım az gücüm kalsa idi ;tv yi kırmıs oldugum maç idi kendileri...beni bu kadar üzmek kimi mutlu ettiyse görevini icra etmiş bulunuyor..bir beşiktaşlı olarak fenerden 3 yemek ve hiçbirşey diyememek allah sizi bildigi gibi yapsın dedigim mactır kendileri...

beşiktaş erkek basketbol takımı

en beceriksiz yönetime sahip olan takım..20 25 gündür bu takımın eurolig de olacagı belli iken,takım tarihinde ilk kez türkiye kupası almış,avrupadan kupa getirmişken,37 sene sonra şampiyon olmuşken,bir sponsor bulanamaz mı ?bulamadısanız elinizi cebinize atsaydınız kardeşim.10milyon dolar.degmez miydi bu takıma..koçu bile elinizde tutamadınız..en beceriksiz yönetime sahip olan takım..hayırlısı olsun..

ergin ataman

en iyi türk basketbol koçu.hocaların hocası.neden milli takımın başına geçmez dedigim basketbol hocası.

hişt

hişt

su uyandı sen uyanmadın aşkolsun
salınıp çık, içine bahar dolsun
ne bu dünya böyle kalacak, ne geçmiş ziyan olacak
açacak akşamlardan, mor leylaklar

gecelerden çiy düşmüş dallarına
dile gelmiş o dilsiz sevdalar
ışığın var mı, yak biraz, aydınlansın gecemiz
açayım deli gibi uyansın bu bahar

hişt hişt
hişt hişt

leylaklar açmış gördün mü?
dallardan bahar inmiş duydun mu?
karanlığın içinde bir ışık var
mor mor mor leylaklar

uyan gönlüm haydi perdeni aç
çilen doldu kafesinden kaç
uyan gel uykudan, dünya aşk görsün

hişt hişt
hişt hişt


sözlere sahip olan ezginin günlüğü şarkısı olup bi büyük içinde defalarca dinlenebilen şarkı..tavsiye olunur..

10kolikler

elazığsporla kanka olan balıkesirspor taraftar grubu..

27 nisan 2012 internet kesintisi

28 inde de devam etmekte olan kesinti..lokalizasyon balkes..

atatürk olmasaydı

ananızı yine bilirdiniz ama babanızın kim olduğunu asla bilemezdiniz diye devam eden legen dikkat daaryy cümle..

basketbolda yüzümüzü güldür beşiktaş

şam pi yonnnnn.....şam pi yonnnn...

ibrahim altınsay

karakartal, altınsay ile en yükseklerden uçacak..çok değil az bekleyin..futbol endüstrisini ve yönetimini bilen gerçek bir profesyoneldir kendileri.

şifo mehmet

cincona rövaşata atan nadir kartal.

senin edebiyat hocanı sikeyim

orhan veliye, divan edebiyatı şairidir ,diyen adama edilecek laf.ya da orhan pamuga ,türk yazarıdır diyen adama edilcek laf..cogaltırız.

necip beşiktaş'tır

metin ali feyyaz'ı hatırladım. o da hatırlamamıza yardımcı olsun. es-es e atılan 2. golün asistini yapan genç futbolcumuz. az daha hatırladım bak.

veli kavlak

en şaşkaloz futbolcu.adam 70- 80 dak kosuyor, oyundan alınırken bile uykudan yeni kalkmış bi hali var.seviyoruz. çalışkan çocuk.aynen devam.
  • /
  • 5
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 84

beşiktaşlılık

herkese nasip olmazdan sonra gelen eşsiz kelime.

ayrıldıktan sonra yapılması gerekenler

dinleyebildigin kadar besiktaş marşı dinlemek..o da yetmez üstüne bagıra çagıra söylemek...yegane aşkına daha çok sarılmak..

hasan türk

olacaksın olacaksın 10 sene sonra efsane olacaksın umudunu yitirme bu beşiktaşta adam olacaksın dedigim geç kartalım.. sana güveniyoruz..biz umudumuzu yitirdik ama cocugum seni tanısın sıkı calıs dedigim genç oyuncum...
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.