emrec001

Durum: 476 - 0 - 0 - 0 - 01.06.2015 12:34

Puan: 3043 -

8 yıl önce kayıt oldu. 3.Nesil Yazar.

NULL
  • /
  • 24

ryan babel

beşiktaşla ilgili haber yapan malum site kendisini forvet olarak tanıtmış olsa da sol açık mevkisinde oynayan oyuncudur. dost değil dost değil dost görünür malum site yalanı dolanı haber diye sallar malum site...

ismail kartal

bireysel demeç veremeyecek kadar bağımlı bir kukladır. aziz biraz ortamı ger demiştir ve bu da atlamıştır.

ırak ve şam islam devleti

katil sürüsüdür. ırkçı taşeronları sayesinde şuan toz pembe görülmekteler malesef. ırkçı taşeronlar sayessinde diyorum çünkü islamcılar ne zaman sıkışsa, bir katliama kalkışsa yanlarında hemen bu ırkçı zihniyet bitiyor. bu sivas'tan maraş'a değişmeden gelmiş bir gerçektir.
neyse bu gerici, yobaz, katil sürüsüne gelelim. kendinden olmayan kim varsa; türkmen, kürt, alevi vs. katleden bir örgüt. şahsi olarak en çok üzüldüğüm şey ise vatandaşı olduğum devletin bu katil sürüsünü el altından destekleyip bugünlere getirmiş olmasıdır. bugün yine fırsatını bulsalar kobaneye girip soykırım yapmaktan çekinmeyeceklerdir bunlar aynı zamanda.

1453 izmir kartalları

1453 kartalları tayfasının izmir ayağı. 5 aralık 2013 bucaspor beşiktaş maçında sahneye çıkıp çıkmayacaklarını merak ettiğimdir ayrıca.

11 şubat 1999 magazin gazetecileri derneği ödül gecesi

sigara içilen odada uyumak

hasta olma sebebidir. 8 gündür boğazım ağrıyor odamda içmiyorum ama hala iyileşemedim sözlük. buda böyle bir anımdır.

hakikat savaşçısı

grup yorumun yeni albümü halkın ellerinde bulunan ve işkence yapılarak katledilen engin çeberi anlatan efsane olma adayı şarkıdır.

kaçmayın lan atatürk'ün piçleri

allah'ı unutup tayyip'e tapan fikirsiz söylemi. aslında bu tayyip'e tapmak da değil bu paraya tapmak, bu otoriteye tapmak.
kemalist değilim hatta kemalist arkadaşlarla uzun uzun tartışırız ama bunun açıklaması yok. bunlar mustafa kemal'in seks hayatıyla, içkisiyle, sigarasıyla yani özel hayatıyla onu yerle bir etmeye çalışan zihniyet. kalk ekonomi politikalarından bahset desen iki kelimeyi bir araya getiremeyecek olan adamlar mustafa kemal'i özel hayatıyla vuruyor ya beni sinirlendiren bu oluyor.

din

toplumdan kesin ve net bir şekilde uzaklaştırılması gereken şeydir. kişinin vicdanında olabilir o kişiyi bağlar ama din bir toplumu bağlıyorsa o toplumun gelişmesinin önündeki bütün yollar tıkanmış oluyor.
en basitinden kendi ülkemize bakıp bunu görebiliyoruz. vatanımız dini her türlü şerefsizlikle bireyin vicdanına karşı kullanan siyasi iktidarlarla dolu. mesela bugün iktidardaki siyaset bunun güzel bir örneği.

1453 kartalları

tamamen beşiktaş taraftarını bölmek için birileri tarafından el altından destek alıp doğan bir piçten öte değildir. gezi parkı olaylarından sonra beşiktaş taraftarına ve bütün direnen halka alçakça hakaret edip kuruluş nedenlerini açıklamışlar. yarın suriye'ye bir müdahale olursa bunlarda beşiktaş tribününden yankeeler için dua ederler. bunlarda yankeelere kulluk ilk ve en önemli görevdir.

tromsö idrettslag

türk takımlarına asla elenmemiştir.

benoit assou-ekotto

pes'in türkçe yamasında adı spiker tarafından söylenen oyuncu. demek ki önemli bir zat kendisi.

gol getirmeyen iyi orta

hugo almeida ile buluşan ortadır. yoksa iyi orta gol getirir, getirecek, getirmeli..

grup yorum

yeni albümünü merakla beklediğim, halkımızın sesini dünyaya haykıran bir gruptur yorum.

yeni albüm öncesi gerisi hayat:

http://youtu.be/p0k4ıf5cwrq

şamil tayyar

akp gaziantep milletvekili. gezi parkı olaylarıyla beşiktaş ve çarşı düşmanlığını ön plana çıkarmış. hatta o kadar çıkarmışki sıçmış resmen. çarşı ve dhkp-c yi birbirine bağlayıp çarşıyı siyasi bir terör örgütü noktasına çekmiş. allahtan en yakın zamanda akıl fikir vermesini diliyorum.

fikret orman başkanlığındaki beşiktaş yönetimi

beşiktaş için birşeyler yapmaya çalışan yönetimdir. yalnız siyasi açıklamalardan kaçınmaları hem kendileri hem de beşiktaşımız için en olumlusu olacaktır.

rojava

"kürdün kadınları ve malları size helaldir" diyebilecek kadar şerefsiz bir şekilde cihad ilan eden el nusranın kürt halkına karşı soykırıma giriştiği bölge.
amerikan emperyalizminin kölesi olmuş devlet, örgüt vb unsurlar yüzünden ortadoğuda kan durmuyor.

sosyalist beşiktaşlılar

önderliğini slaven bilicin yapacağı gruptur. diğer beşiktaş taraftarından biz sosyalistiz siz değilsiniz diye ayrılacak değiller. zaten yıllardır büyük beşiktaş camiasının içindeler.

(bkz: berkan abatay)

taksim gezi parkı direnişi

kendilerini "islamcı" olarak tanıtan insanlar için yakıp yıkılan maddelerin insan hayatından daha önemli olduğunu bize göstermiş direniştir. yine kendilerini "islamcı" olarak tanıtanlar için iftira atmanın, yalan söylemenin ve hatta sokağa çıkıp insanları darp edip katletmenin çok kolay olduğunu göstermiş direniştir.

albatros

you will never walk alone demek istediğim yazardır. saat 3, 4, 5 farketmez buradayız sevgili yazar*.
  • /
  • 24
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 476

levent erdoğan

beşiktaş'ın düştüğü durumların en büyük sorumlularından biri. bir de çıkmış diyor ki beşiktaş başarılı, bazı gruplar var başarılı beşiktaşı düşürmek istiyor. ulan bu ne şerefsizliktir, gurursuzluktur. 80 tane topçu 8-9 tane hoca getirdiniz. aha alves olayı en son yaşanan olay. adamın tüm kariyer maçlarını toplasan 10 maç oynamamış kariyeri boyu kaç para gitti o adama. önüne gelen dava açtı soydu kulübü. sizde çanak tutup rant sağladınız. ondan sonra bazı taraftar grupları var diyosunuz. evet var o gruplar, siz siktirip gideceksiniz onlar yine olacaklar.

demirören'den ve onun artıklarından kurtulmadığı sürece fikret orman ve yönetimide hiç samimi gelmiyor bana. isim farklı, zihniyet aynı. bir an önce bu şerefsizler şerefin kulübünden ihrac edilmeli. kara bulut gibi çöktüler takımın içine. eskiden şerefli ikinciliklerle övünen beşiktaş şimdi ikincilik yarışına giremiyor. bu mu başarı?

götü boklu bursa, kayseri gibi takımlar sezona avrupa kupası hedefiyle başlıyolar onun için mücadele ediyolar. 110 yıllık beşiktaş'ın yöneticisi avrupa kupalarına gitmeyi başarı olarak gösteriyo. yapılanlar, söylenenler ayıptır. kendi taraftarına bu kadar daha haksızlık yapan başka bir takım yok. allahınızdan bulun.

baba oğul kutsal ruh

levent erdoğan soyun ilk başıdır, o hukukçudur. samet aybaba soyun devamıdır. o efsanevi bir kaptan, nuh gibi batan bir geminin kurtarıcısıdır. olcay şahan samet aybabanın oğludur.

beşiktaş incili 1:1

interaktif sözlükler nisan 2013 sıralaması

adımız neden küçük ulaaaaannnnnnnnnnnnnnnn tepkisine rağmen koy guti rahvan gitsin diyerek kutlamalara başlıyorum. ayrıca burdan gs sözlüğe sesleniyorum hazır olun hepinizi öldürcez*.

sporcuların kendileriyle özdeşleşmiş hareketleri

elias larry ayuso'nun serbest atış çizgisinde topu kafasının üstünden geçirdikten sonra atışı kullanması.

futbol adam bıçaklamaktır

çok ateşli tezahürattır. insanı gaza falan getirir ama çokta tehlikelidir. bizzat ben patates soyamıyorum daha nasıl adam vurayım*.

muhsin yazıcıoğlu

allahın adaletinin asla şaşmayacağını ölümüyle gördüğümüz eski siyasetçi.

ülkü ocakları

ideolojik olarak kurulmuş daha sonradan ideolojiden çok demogojiye kaymış kurumlardır. özellikle lisede gençleri milli duygularla yanına çekip saçma sapan kavgaların içine atması gibi bir durumu vardır.
(bkz: uyku ocakları)

yaran inci sözlük swf'leri

http://inciswf.com/1298687571.swf

kerami den artı oy almak

sözlükte adına başlık açılması kadar saçma bir şey olmayan durumdur.**

1 eylül dünya barış günü

dünyanın en anlamlı günü. barışı değil savaşı özlediğimiz gün daha anlamlı olacak.
(bkz: tanka karşı taş savaşa karşı beşiktaş)
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.