fener=cimbom

Durum: 237 - 0 - 0 - 0 - 21.05.2013 16:07

Puan: 1008 -

8 yıl önce kayıt oldu. 3.Nesil Yazar.

NULL
  • /
  • 12

jose mourinho'nun beşiktaş'ın başına geçmesi

jose sen gel biz gidelim dediğim üstün adamın beşiktaşın başına geçmesidir,imkansızdır,hayaldir.

ibrahim toraman

beşiktaş'ta oynayan en mert oyunculardandır.ancak kendisi 31 yaşında ve kaç yıl daha beşiktaş'a faydalı olabilir bilemediğim futbolcu.

hayati euroleague maçı yerine akhisar belediye maçına giden beşiktaşlı

istediği maça gitmeye hakkı olan beşiktaşlıdır.yeter ki gitsin takımını adam gibi desteklesin

ricardo quaresma

kendisine hayvanlar gibi kızmama rağmen başına gelenlere üzüldüğüm içimi yakan futbolcu.keşke böyle olmasaydı sonumuz quaresma

kafayı sıyırmak

vize haftasında başa gelebilecek acı olaylardan biri.

samet aybaba

en büyük sorunumuzun öne geçtikten sonra oyunu kontrol edemememiz olduğunu söylemiş keşke kendi adını söyleseydin hocam daha mantıklı olurdu.

ihsan oktay anar

suskunlar adlı eserini okumayı çok istediğim lakin daha fırsat bulamadığım yazar.

9 kasım 2012 beşiktaş bursaspor maçı

hiçbir şart altında beşiktaş taraftarının olay çıkarmaması ve küfür etmemesi gereken karşılaşma. taraftar ağzını açsa ceza vermek için hazır bekleyenler var dikkat edin.

twitter dan soğuma nedenleri

8. sınıf öğrencisi,13 yaşındaki, one direction hayranı ergenler. bu sabah yazmış keşke 8. sınıfa geçmeseydim diye sonra diyorlar ki neden unfollowluyorsunuz.

şeffaf sütyen askısı

bunun şeffaf askının üzerinde mavi nazar boncuklu olanı var ki ne olur azalarak bitsin.

samet aybaba

ofspor maçında giydiği mont çok güzel olan teknik adam.teknik adamlığı konusuna hiç girmiyorum bak çünkü orası tam bir muamma

böyle bir seyircinin olduğu ülkeye olimpiyat verilir mi

seyircinin alakasız her yerde saçma sapan tepkiler göstermesinden dolayı hak verdiğim açıklama

otobüs camından insan kesmek

bunun bir adım ilerisi otobüste platonik aşık olmaktır ,aman dikkat!

ilk gidilen beşiktaş maçı

16 şubat 2008 tarihinde oynanan beşiktaş-ankaraspor maçı.kapalı tribünde "sosyal mesaj yok hepimiz asosyaliz''mesajı eşliğinde, gordon schildenfeld efsanesinin(!) ilk kez beşiktaş forması giydiği maç.maçta 2 farkla öne geçip skoru 2-2 ye getiren başında ertuğrul sağlamın olduğu ve son dakikada 3. golü bulmuş bir beşiktaş vardı.kar nedeniyle neredeyse iptal edilecek bir maçken bizim 87. dakikada staddan çıkmamız sebebiyle 3. golünü göremediğim maç oldu.bir de fenerbahçeli babamın sırf benim için evde misafirleri bırakarak beni götürdüğü, gollere benimle birlikte sevindiği maç.

burak yılmaz

liverpoolun kendisine 17 milyon pound verdiği gün iflasın bayrağını çektiği gün olur.gerrard reyizden düşüşleri sebebiyle dayak yiyeceğine garanti verebileceğim oyuncu.

davutoğlu nun aklının zekatı size yeter

boğaziçi üniversitesi'nin ekonomi ve siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler bölümlerini çift ana dal programıyla(çap) bitirmiş aynı üniversitenin "siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler" bölümünde doktora yapmış bir insanın zekasından bahsediyoruz.

12 ekim 2012 beşiktaş partizan maçı

tribününde,takımında harika olduğu maç.yüzümüze güldürmeye devam beşiktaş

ricardo quaresma

beşiktaş taraftarında iyice saplantı haline gelen futbolcu.hakkında kesin karar bir an önce verilmeli kaybedilen her maçtan sonra adını duymaktan sıkıldım artık.adamlar kaç yıllık kaptanlarını 2 dakikada sildiler biz bu quaresma meselesini hala çözemedik maalesef.

ricardo quaresma'nın affedilmesi

affedilmesi tükürdüğünü yalamaktır.bu adamı ne gönderebildin nede takıma adapte edebildin.sorun kendisinin hiçbir yerde barınamamasıdır .mourinhonun dahi adam edemediğini samet aybaba adam edebilecek mi görücez.

bu oyunculara kaldıysak vay halimize

bu taraftar daha önce kendi öğrencilerine telefonda hakaret eden hoca(!) gördüğü için çok şaşırtmayan samet aybaba adlı kişiye gayet yakışan açıklama.
  • /
  • 12
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 237

süleyman seba

başkalarının iftirasına uğramış kişi olduğu söyleniyor. bende sormak istiyorum neden bu yalanlamayı yapmak için adaylık sürecinin bitmesini beklediler.çok pis oyunlar dönüyor beşiktaşın üzerinde yine benden söylemesi

bjk tv

yakında frekans alıp uyduya geçecekmiş hadi hayırlısı

kartal yiğit

kendisinin başkan karşısındaki tavrı dahi nasıl biri olduğunu gösteriyor.

kartal sözlük

kesinlikle ama kesinlikle örnek bir sözlük.birçok taraftar sözlüğünden birkaç gömlek üstte olan sözlük

beşiktaş

futbol takımının en kötü sezonlarından biri olarak adlandırılan sezonunda bile avrupada en çok puan toplayan türk takımı olmayı başarmış.averajla 4.olmuş,iki günde bir maça çıkmış,sayısız sakatlık geçirmiş,asbaşkanı ve hocası kamptan hapise gitmiş bir takım.
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.