isyanateşi

Durum: 181 - 0 - 0 - 0 - 06.04.2011 01:56

Puan: 913 -

12 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Çaylak.

NULL
  • /
  • 10

kartal sözlük ailesinde birey olabilme rehberi

beşiktaşlı olmak öncelikle iyi bir insan olmayı gerektirir. iyi bir insan olan zaten her yerde birey olarak kabul edilir. bu maddeler en büyük rehberdir.

hee kılavuzu karga olanın burnu boktan çıkmazmış derler. o da ayrı bir konu tabi.

kartal sözlük

beşiktaş taraftarına tam olarak uyan, tartışmanın ve çekişmenin asla bitmediği sanal yapılaşma.

bu sözlükte dağ dağa küser dağın haberi olmaz, yiğit öldürülür hakkı verilmez, her kafadan bir ses çıkar nihayetinde.

yönetimin tek vücut olamadığı ortamda sorunlarda eksik olmaz tabi ki! sözlük sözlüktür ve sözlük formatı casusa, moda, admine göre değişmez. entry yada başlık ya doğrudur, ya değildir, ya taşınır, ya taşınmaz.

kimse kimseyi sevmek zorunda değildir, anlaşmak zorunda da değildir, beğenmek zorunda da değildir ancak herkes birbirine saygı göstermek zorundadır. kendisine güvenen sözlük formatı dahilinde entryler vasıtasıyla savaşabilir.

zamanla bunlarda oturacak elbette..

ygs 2011 şifreli kitapçık skandalı

cevaplar o şekilde şifrelenmemişse, şıkların rastgele dizilmesiyle oluşmuş olan bu tesadüfe şapka çıkarmak lazım.

millet artık o kadar kabullenmiş, o kadar sineye çekmiş ki olayları tepki bile koymuyor. bir başka ülkede eğitim üzerine ard arda skandallar patlasa bırakın eğitim bakanlığını hükümet düşerdi. ancak burası türkiye. alkışlamaya devam. *

sami

deda

anne

kartal sözlük ödüllü tavla turnuvası

organizasyon düşünme aşamasından faliyet aşamasına en yakın zamanda geçecektir. bu kadar iddialı yazarlar varken turnuvayı düzenlememek ayıp olur.

ağzı olan konuşuyor kardeşim.

imamın ordusu

online okumak için: http://tinyurl.com/6j5s6sx

kartal sözlük ödüllü tavla turnuvası

henüz daha düşünce aşamasında olan organizasyon.. hani olsa güzel olur sanki.. temsili olarak bir de ödül belirlenir..

daha sonra pes, batak, 51, king gibi turnuvalarda peşinden gelir.

katılımcıların eline vericem tavlayı.

siyaset konusunda etliye sütlüye karışmayan türk genci

akp'nin iktidar olmasındaki en büyük etkendir. ya karı kız kovalar, ya takım kovalar yada.....

aileden gelen çocukları siyasetten uzak tutma baskılarının genç üzerindeki etkisidir. 68 kuşağını gören ebeveynlerin çocuklarını siyasetten uzak tutmasıyla birlikte ortaya çıkan asalak canlıdır. devletinin, milletinin geleceği hakkında söz sahibi olmak istemeyen, kimin ve kimlerin tarafından yönetildiğini önemsemeyen kişidir.

eee çok ta kızmamak lazım ne de olsa, biz düşüncesini dile getirdiği için işkence gören, öldürülen, hapse atılan ve idam edilen gençlerin çocuklarıyız..

genç kızların sevgilisi

kız olsam verirdim

29 mart 2011 benzin zammı

fotoğraf

incisozluk.org'daki ekmek sikme rezaleti

şemsiye çikolata

tövbe estafurullah tövbe. göte giren şemsiye açılmaz deyimini, "açılmasa da olur" diyerek fantaziye çevrilmesine neden olabilir. çikolata girmiş hacı çok mu.

la bebe

sevdim la bunu ben. iyi yazıyor kerata.. bazaresmayı tanımasam bazarasma dicem bebeye ama değil..
iyi yazıyor iyi.. özgürce yazıyor, kalemine kuvvet.. seni seçtim la bebe.. *

sabah ereksiyonu

http://www.sexhax.com/peeing.html

sinan engin

81-89 yılları arasında beşiktaş'ta forma giymiş, ayı lakablı futbolcu. beşiktaş'tan ayrıldıktan sonra ankaragücü'ne gider. ankaragücü'nde devamlı oynayan sinan engin, 8-0'lık olaylı maçta ilk 18'de bile alınmamıştır. ancak sinan engin melek gibi bir adam olduğu için şikedende hiç haberi yoktur.

feyyaz uçar

dönemin başkanı süleyman seba ile yaşadığı tartışmadan sonra beşiktaştan gönderilmiş efsanevi maf'ın feyyaz'ı! beşiktaş'ın verdiği çeklerin karşılıksız çıkması sonucu parasını uzun süre alamayan feyyaz uçar takımdan ayrılmak zorunda bırakıldı.
  • /
  • 10
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 181

kartal sözlük

kartal sözlük'teki oy verme kabızlığı

gerek artı oy (harikulade), gerekse eksi oy (el sikko) kullanmakta yaşanılan sikimdirik durumdur. işin kötü tarafı şu, kartal sözlük v3 teki artı ve eksi oylar v4 e taşınamadığı için sözlük oysuz kaldı.

sanki paralıymış gibi oy vermek kullanılmak istenmiyor butonlar.. oy alın oy verin sözlüğe can verin diyorum size.. yoksa el sikkoyu tutarsınız..

1 haftada 30 oy veren herkese çokonat alacağım.. söz vallaha..

samet aybaba

beşiktaş taraftarının sevmediği başka bir emektar kaptanımız daha. taraftar istiyor ki samet hangi takımın başına geçerse geçsin beşiktaş'a yenilsin. anca o zaman yaranır. ergenliğe yeni adım atmış elemanlar bile samet aybaba'yı forza denen siteden öğrenip geçmişine bakmadan yargılar olmuş.

samet aybaba'nın en büyük dezavantajı sanırım kardeşinin patavatsızca konuşmaları.

geçmişten bir olayı aktarayım; tam tarihi bilememekle beraber, beşiktaş futbol takımı maddi sıkıntılarla boğuşuyor, hatta sezon öncesi kampa gidemeyecek, futbolcuların paralarını ödeyemeyecek kadar sıkıntılı dönemlerden geçiyor. işte o sırada devreye kaptan samet aybaba giriyor ve gerek kamp parası gerekse futbolcuların maaşlarının bir bölümünü kendi cebinden ödüyor..

kartal sözlük yazar sorunsalı

çok büyük bir sorun olmakla beraber düzelmesi için hiç bir çalışma yapılmamaktadır ne yazıkki.. eğri oturup doğru konuşmak gerek arkadaş..

tamam beşiktaş sözlüğü, tamam beşiktaşın sözlüğü, tamam beşiktaşın şu an tek sözlüğü ancak bunu avantaja çevirmek varken yerinde saymak niye? daha önce yazarlık deneyimi olan biri için sıkıcı bir sözlük olarak kabul edilebilir, neden mi? çünkü kartal sözlük yazarları formata uymaktan çok uzak, tabi sözüm meclisten dışarı.

burda asıl sıkıntı şu, yeni gelen yazarlar yani çaylaklar yazarlığın ne olduğunu nasıl olduğunu bilmeden, öğretilmeden yazar yapılıyorlar, doğal olarak kalite düşüyor, soru cevap başlıkları açılıyor. başlık altına girilen entrylerin çoğu forum edasıyla yazılmış entryler.. sözlük formatından çok uzaklarda..

hayır bu şekilde devam ederse sözlükten bilgi edinmek denen bir şey kalmayacak tamamen yazar ego masturbasyon sitesine dönecek.. köy kahvesine dönmüş, ayar vermekten aciz yazarlarımız..

oysa legal entry örnekleri, hatalı entry örnekleri, başlık açarken dikkat edilecek hususlar gibi bir çok başlık entry ve sözlük hakkında bir çok bilgi vermekte..

yazar kalitesi üst düzeyde tutulmalıki kaliteli yazar geldiğinde sözlükten soğumasın, sözlük formatına o anlık yabancı olan yazarımızda çaylak kategorisinde ısınma turları attıktan sonra yazarlıktaki yerini alır elbet..

beşiktaş taraftarı

takım tutmayı bir "taraf" olmaktan öteye taşıyan topluluktur.. beşiktaş candır, canandır, aşktır.. bir yaşam tarzıdır, ideolojidir.. sevdası uğruna canını verebilecek kadar çok seven çılgınlar topluluğudur.. iflah olmaz isyancı bir ruhtur..

ancak!. büyük bir çoğunluğu kördür, at gözlüğüyle bakar beşiktaş'a.. belkide görmek istedikleri takımın hayalini kurmak, bir umutla yaşamak adına hatalar görmezden gelinir.. kim bilir..
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.