karanartal

Durum: 1271 - 0 - 0 - 0 - 19.11.2012 16:01

Puan: 5472 -

12 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Yazar.

NULL
  • /
  • 64

beşiktaşlılık

gözleri görmese de büyük bir aşkla takımını takip etmektir.

http://video.milliyet.com.tr/nevidyo/video-izle/juriyi-hayrete-dusuren-yarismaci-dn5wjwxsrhcy.html

behzat ç.

ciddi ciddi şizofreniye bağlayan dizidir. sonraki bölümde bişeyler aydınlanacak gibi duruyor.

---------------alıntı---------------

eylül ciddi ciddi behzat'in ikinci kişiliği mi acaba?

- hiç şubede görünmedi.
- gizemli bir operasyon için tam da behzat'in pavyonuna denk gelmiş.
- duvarı behzat gibi siyaha boyamış.
- parkta dövdüğü adam şikayetinde behzat'ın yalnız olduğunu söyledi.
- tam da eylül adamı dövdükten sonra behzat'ın vücudunda kesik-morluk ortaya çıktı.

eylül'ün ilk ortaya çıkışını düşününce oldukça gerçek bir karaktermiş gibiydi. sonradan, özellikle o pavyonda ortaya çıktıktan sonra her şey buğulu bir hal almaya başladı. belki eylül gerçek, ama pavyondan sonra olanlar behzat'ın kafasında.

---------------alıntı---------------
ha bir de :

(bkz: bantı çıkar aynı burhan çaçan) *

kırmızı forma

uzun bir aradan sonra armasında taşıdığı türk bayrağına ithafen çıkarılmış, bayrak kırmızısı formadır. asildir, uğurludur. şimdiye kadar giyildiği hiç bir maç kaybedilmemiştir.

salih memecan

recep tayyip erdoğan yalakası tatlı su mizahçısı.

http://www.medyatutkunu.com/2012/11/15/memecandan-insanligi-utandiran-karikatur/

--- alıntı ---

senin çizdiklerine ancak recep tayyip erdoğan güler


--- emrah serbes ---

şimdi ne yapar

fuat saka şarkısıdır. rakı masasında, elinde kadehinle gözlerini uzaklara daldıran şarkılardan biridir. içerde hep duran ince bir sızıyı şiddetlendirir. ne yazık ki işler güçler sayesinde geç keşfedilmiştir.

---------------alıntı---------------

dertli dertli çalıyor saz
ağlıyorum bu akşam bu barda
parça parça olmuş gönlüm
kırılmış bir kadeh gibi yerde

katılmıyor türkülere
gözgöze elele susuyorduk
tele kulak verip yalnız
sessizce bağlama dinliyorduk

içkimizi hatırladım yanyana aynı masada

şimdi ne yapar kimbilir
hangi yerlerde dolaşır aaaa


rast gelirsen bir gün ona
getir aynı meyhaneye
gizleneceğim bir köşede
onu biraz görmek için

içkimizi hatırladım yanyana aynı masada

şimdi ne yapar kimbilir
hangi yerlerde dolaşır

---------------alıntı---------------

işler güçler

çıtalarını her bölümde yükselten dizi. 19. bölümde güldürmüş, anılara götürmüş ağlatmıştır. hatta çalgı çengi2 nin fragmanını bile yayınlamıştır. evet hepsini aynı bölümde yapmıştır. murat ve ahmet'in pavyon halleri, salih abinin vedo ile kapışması, boomcu onur'un sevgilisine tripleri, uğur uçar ve sadi benzerliği karın kaslarımızı ağrıtmıştır. sadi'nin ağzından fırlayan okey taşı, " kadın çocuğunu arabadan attı", müşebbek tatlısı... yaz yaz bitmez. street fighter ile geçmişe gittik. * veeeee... rüstem abinin tiradları, murat ve ahmet'in rakı masasında dinledikleri şarkı, murat'ın aşkın'ı özlemesi ve şerefine kadeh kaldırdıkları her şey...

ağlattı ya la beni...

--- alıntı ---

"ne olursa olsun gene de özlüyor insan... neyini özlüyorum niye özlüyorum bilmiyorum ki özlüyorum işte... hani her hafta halısaha maçında yenilip ertesi hafta o sahaya çıkmaya benziyor benimkisi... ben ya oyunun kendisini seviyorum ya da maçları kaybetmeye o kadar çok alışmışım ki koymuyo hani... giden gidiyo ya kardeşim sen sanıyo musun ki kalan kalıyo ilk o gidiyo lan gitme diyo da ilk o gidiyo... nerde ne yapıyor acaba sevdiklerimiz sevgililerimiz onlar da bizim için ne yapıyolardır diyolar mıdır? onlarda mutlu olsun lan. kaldığımızda mutlu olamayanlar yokluğumuzda mutlu olsunlar ki bi s..ke yarasın gidişimiz.... "

--- murat cemcir'in sesinden ben aslında ------------------alıntı---------------

yaşanan onca şeye,
pay edilen ekmeğe,
birlikte ilk defa dinlenen şarkılara,
ceptekini birleştirmeye,
başlı götlü yatmalara,
damı akan odalarda kurulan hayallere,
ilk aşklara,
ilk reddedilişlere,
salondaki çekyatta yattığımız eş dost gezmelerine,
sırf ucuz olsun diye yenilen ketçaplı pilavlara,
yoklukta içilen mantarı hep içine düşen şişesinden ucuz şaraplara,
kaçak binilen trenlere,
esnaf lokantalarına,
görüşmediğimiz arkadaşlara,
ayrıldığımız sevgililere,

alayının şerefine !

---------------alıntı---------------

(bkz: şimdi ne yapar)

19 ekim 2012 istanbul depremi

ümraniye'de hissedilmeyen depremdir. o anda mahmutbey mağaza ile konuşuyordum. " deprem oluyo" dedikleri anda " burda bişi yok tansiyonunuz düşmüştür" diye de çemkirdim bi de. töbee töbee...

konca kuriş

müslüman olduğu şüpheli hizbullah tarafından kaçırılıp, tecavüz ve işkence edilip domuz bağı sistemi ile katledilen beş çocuk annesi türbanlı aktivist. evet yanlış okumadınız türbanlı ve hizbullah tarafından katledildi. kimse de gıkını çıkaramadı.---------------ayırıcı---------------

''siz ve sizin gibilere ancak bugün yaratılan gerginlik ortamında , kullandırdığı kimliği ve varlığı sebebiyle,türbanı mesele yapıp, bayrak yapıp, üniversite kapısından giremeyince '' sizin ananız, bacınız yok mu?'' diye feryat eden, sinir krizleri geçiren masum çocuklar, inanır.
hepimizin anası, bacısı var. anaya, bacıya, büyüğe, küçüğe sevgi ve merhameti bilen yegane ulus türk milletidir. ama siz türbanlı kızlarımız, siz sayın etzioni, bu gün oturduğunuz yerde bir düşün bakalım, rahmetli gonca kuriş'i.
gonca hanım ''bir sürü insan islam'ı yanlış tanıyor, kadın konusunda bir sürü şey yanlış anlatılıyor, ben bunlarla mücadele edeceğim'' diyordu. başı örtülü 5 çocuk annesi konca kuriş, 16 temmuz 1998 tarihinde gece yarısı eşi orhan ile birlikte kendilerine ait 34 ym 221 plakalı minibüsüyle evlerine dönerken silahlı 3 kişi tarafından, eşi etkisiz hale getirilerek, kaçırılmıştı.
polis, 2000 yılında konya'da iki eve baskın düzenledi ve beş çocuk annesi müslüman bir feminist olan gonca kuriş'in cesedi de dahil olmak üzere, işkence görmüş ve yakılmış düzinelerce ceset buldu. gonca kuriş iki yıl boyunca eski yandaşlarından, bir dönem birlikte olduğu davadaşlarından işkence , tecavüz gördü.ahde vefa görmedi. beş çocuklu tesettürlü bir anneye tecavüz edebilen, kadına el kaldırıp, işkenceyi reva gören zihniyet, gün gelecek türbanı da yeterli bulmayacaktır. gonca kuriş işkenceyle öldürüldüğünde, ben müslümanların sesinin çıktığını hatırlamıyorum.''


''sonra aklımın bir kenarında hemen hiçbirinizin seyretmediği o hizbullah kasetlerinden fırlayan görüntüler var.
bir insanın boğulurken çıkardığı o hayvani hırıltı, gonca kuriş'in son anlarında öleceğini bilerek hıçkırıklara boğulması.
o mezar evler.
birileri nasıl bir teröre yıllarca kol kanat gerip görmezden geldiğini bildiği için tepkinizden korkup yasakladı, sizlere izlettirmedi bu görüntüleri.
o yüzden onlar hepimizin değil sadece bir kısmımızın karabasanı şimdi...

26.12.2003
cüneyt özdemir

---------------ayırıcı---------------

hizbullah

türkiye'yi domuz bağı ile tanıştıran terör örgütü. fikirlerine uymayan, beğenmedikleri insanları * bu bağlama sistemi ile infaz ediyorlarmış. insanları kaçırıp, işkence ve tecavüz edip öldürmeden önce videoya bile çekmişlikleri vardır. bir ara beykoz ve kartal'da bu örgütün bahçelerinde ceset dolu hücre evleri ortaya çıkmıştı.

(bkz: gonca kuriş)

gangnam style

samet güzel

attıkları gollerde yedek kulubesinde bir futbolcu kadar hatta bazen futbolculardan fazla sevinen tercüman. lakin dün çok da etik olmayan bişey yaptığını düşünmekteyim. bir ikilemin tam ortasında ve sanki taraflı bir yorum yaptı gibi geliyor.

(bkz: ekmek parası)

alex de souza

rakip takım futbolcusu olmasına rağmen içinde futbol sevgisi olan herkesin sevdiği futbolcu. haketmemiştir kendine yapılanları, belki kendi de sütten çıkmış ak kaşık değildir ama atatürk'ün işaret ettiği sporcu tipidir. zeki çevik ve ahlaklı... kimse diyemez ki alex kasten birine faul yapmıştır. hakeme itiraz ettiği bile sayılıdır. aile yaşantısı malum zaten. evinde çoluğunuın çocuğunun yanında bir aile babası gördük hep. insan ego savaşlarına kurban gittiğini düşünüyor. kocaman bir aptallığa kurban gitti yazık. milli maçlarda bile kolay kolay yanyana gelemeyecekleri biraraya getirdin. türk futbol seyircisi seni unutmayacak seni harcayanları da...

http://i.imgur.com/znd8o.png

(bkz: 136 büyüktür 140) **

1 ekim 2012 beşiktaş sivasspor maçı

kadın çoluk çocuk seyirci ile oynanan maç. tribünde olanlara sinirlenmekten sahada olanlara yeteri kadar tepki gösteremediğim maç olmuştur. arkadaş hepsi mi evde yemeğin altını kapatıp koşmuş gelmiş? hepsi mi manyak? hepsi mi kıl? hepsi mi adap erkan bilmez? ben erkeklerle olan maçlarda statdan daha rahat çıkıyorum. kadınlar birbirini eziyor. tribünde nasıl durulması gerektiğini bile bilmiyorlar. hayır bişey deyince de çirkefliğe bulaşıyorlar.

(bkz: la havleeeeeeeee) *** ayrıca

(bkz: bitmesin dertler)

cezalı maçlara sadece kadın ve çocukların alınması

ocakta yemeğin altını kapatan, elişini bir kenara bırakan ablaların teyzelerin gelmesi ile saçma sapan bir uygulamadır." maç var dediler geldik" kıvamında fakat devre arası kalelerin yerlerinin neden değiştiğini soranlar, " yan dur ablacım bak herkes izleyecek" uyarısına "ben böyle durmak istiyorum dönmeyeceğim" çemkirişi ile cevap verenler, frikik kazanıldığında penaltı kazanmış gibi daha fenası gol atmış gibi sevinenler... tamam herkes ofsaytı bilmek zorunda değil de anacım futbol maçına geliyorsun az biraz bak ne nedir ne değildir. bu uygulama cezadır evet gerçek bayan taraftara bile cezadır.

yaratıcı fenerbahçe taraftarı

mike sürülcek aklı olmayan güruh. kafaya siyah poşet geçirip ellerine negro bisküvi alıp protesto (!) ederlermiş. kim bunlara yaratıcı demişti?

* *

neşet ertaş

artık sonsuzluğa göç etmiş büyük sanatçı.

*

(bkz: gönül dağımızı dağladı gitti)

http://gundem.milliyet.com.tr/neset-ertas-vefat-etti/gundem/gundemdetay/25.09.2012/1601883/default.htm

---------------alıntı---------------

demirel zamanında kendisine sunulan 'devlet sanatçılığı' ünvanını; "o dönem süleyman demirel cumhurbaşkanıydı. devlet sanatçılığı bana teklif edildi. ben, 'hepimiz bu devletin sanatçısıyız, ayrıca bir devlet sanatçısı sıfatı bana ayrımcılık geliyor' diyerek teklifi kabul etmedim. ben halkın sanatçısı olarak kalırsam benim için en büyük mutluluk bu. şimdiye kadar devletten bir kuruş almadım, bir tek tbmm tarafından üstün hizmet ödülünü kabul ettim. onu da bu kültüre hizmet eden ecdatlarımız adına aldım." diyerek geri çevirmiştir.


---------------alıntı---------------

eskiyi özlemek

yaşlanma delaletidir. genç insanın ne kadar eskisi olabilir ki zaten...

galatasaray'ın verilmeyen penaltısı

kişiye hanımını neden dövdüğü sorulmaz

"direkt adam dövülür" diye devam edilesi önerme. bir kadına tekme atma yetkisi sadece karnındaki bebektedir.

beşiktaş taraftarının sanılandan daha zeki olması

ispata ihtiyaç olmayan durumdur. zaten zekamızdan veya entelektüelliğimizden şüphe edenlerin zekasından şüphe etmek lazımdır.

(bkz: bırakın öyle sansınlar)
  • /
  • 64
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 1271

türk olduğunu belli etmek

masanın sallanan ayağına kağıt sıkıştırma şeklinde kendini gösterebilir ya da parayı cüzdanında değil de cebinde veya koynunda taşıma şeklinde zuhur edebilir. hele yurtdışında iseniz, birisi de yemek yerken de çatalının kenarını bıçak niyeti ile kullanıyorsa direkt gidip "merhaba" diyin. türk çıkmazsa gelin sıfatıma tükürün. *

kartal sözlük

yazarlarının genelde uyuduğu sözlük. **

halı saha

bedeninde kılsız bölge olmayan er kişi lakabıdır. *

türk olduğunu belli etmek

masanın sallanan ayağına kağıt sıkıştırma şeklinde kendini gösterebilir ya da parayı cüzdanında değil de cebinde veya koynunda taşıma şeklinde zuhur edebilir. hele yurtdışında iseniz, birisi de yemek yerken de çatalının kenarını bıçak niyeti ile kullanıyorsa direkt gidip "merhaba" diyin. türk çıkmazsa gelin sıfatıma tükürün. *

dingoc

kardeşimdir canımdır kanımdır. ööle bildiğin delikanlılardan değildir sağlam delikanlıdır. safi diyaframdır. *

dingoc

ortalık gerginken milleti sakinleştirme konusunda bir numaradır. benim bile çığırımdan çıktığım noktadalarda bir sözü yeter.

sagopa kajmer

hayranları tarafından cümle mühendisi olarak adlandırılan, 1996 yılı öss sözel birincisi müzik insanı. kimine göre rap yapmaktadır kimine göre başka bişi.

lezbiyen

doğasına ters düşmüş hatun kişi. maskülen genlerinin etkisinde kalmıştır veya kadınların letafetinden hoşlanmıştır. belki de erkeklerde aradığını bulamamış rotayı değiştirmiştir. her ne sebeble olursa olsun sapkındır. yolundan sapmıştır. *

bebek dili

konuşmayı yeni öğrenen çocukların sevimli ve enteresan lisanıdır aslında. söylenilmesi zor kelimeleri daha kolay söylerler ama asla kolay kelimeleri söyleyemezler.

mavi: vami
su: bruuu ve garip sesler
beşiktaş: beşiktaş,betiktaş,bobo *

şeytanın avukatı

seyredilmesi gereken filmdir.filmi izlerken sonunu az çok tahmin edebildiğim ama sonunda " nasıl yani" diye şaşırdığım film.

idam cezası

ölüm cezası. kan donduran cinayetler, vatana ihanet, sapkınlık vs gibi her türlü dehşet içinde bırakan suçlara karşı ilk istenen cezadır. normalde bir insan bir insanın ölmesini bu kadar kolay istemez. lakin ölüm temizliktir. hele ki asarak , elektrikli sandalye veya zehirli iğne ile... idam cezası istenen suçlarda öyle şeyler yapacaksın ki suçlu ölmeyi isteyecek ama ölemeyecek. diriltip tekrar yoracaksın. yok öyle kolay ölüm.
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.